Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piotr Kowalczyk: idę po wygraną w wyborach prezydenckich

Utworzony przez Donatella, 16 października 2014 r. o 20:26 Powrót do artykułu
propos okupacji mamy akurat rocznicę I wojny światowej okrągłą to może troszkę poczytajmy o okupantach: http://ciekawostkihistoryczne.pl/2014/10/09/szalency-bandyci-wywrotowcy-najwyzszy-czas-obalic-mit-pierwszej-kompanii-kadrowej/ myślę ze nie wiecie tego ale kiedy Piłsudski ze swoimi grabił polskich chłopów w Lublinie powstawał legion polski - ale taki nasz naprawdę bo nawet zwał się Legionem Lubelskim Pewnie nie wiecie...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od razu widać, że Leniak to znany lubelski bloger, żona pewnie jest dumna ze swojej gwiazdy internetu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak myślałam źe onaz tej samej gliny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nalezy szanowac ludzi nie traktować jak maszynki do głosowania i pozwolić mieć własne zdanie, ale pis tego nigdy nie zrozumie ja podziwiam za odwagę i słuszna decyzja wyjście z partii nienawiści pis, co widac na forum i komentarzach  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie się podsział pan Leniak ? Cały dzień go nie było na forum. Obskakuje inne tematy anonimowo? Wirus wypalił mu media ? Zamknęli go? Zasłabł ? O jEZU !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest bardzo dziwne, już druga doba upływa bez komentarzy Leniaka na tym forum. Może stała się jakaś tragedia w domu i nikt nie wie. Czy ktoś ze znajomych mógłby sprawdzić co się stało naszemu blogerowi?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest bardzo dziwne, już druga doba upływa bez komentarzy Leniaka na tym forum. Może stała się jakaś tragedia w domu i nikt nie wie. Czy ktoś ze znajomych mógłby sprawdzić co się stało naszemu blogerowi?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...