Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piotr Waszak nowym dyrektorem ZUS w Lublinie

Utworzony przez pioot, 11 stycznia 2010 r. o 18:15 Powrót do artykułu
.... po prostu fachowiec wielkiej klasy (skończył KUL-teologia) jedyna słuszna szkoła w dzisiejszych czasach. Kraju mój gdzie dojdziesz przy takich fachowcach. Szkoda że już człowiek ma swoje lata ... inaczej bym spieprzał .. "jak najdalej ... "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL jak KUL. Z poczty jest jak kolega Derdziuk. To z pewnością przypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbankrutowanemu ZUSowi przyda się specjalista od PR i marketingu, o aspekcie teologicznym nie wspominając. Zupełnie jak faHofcy z PO w komisji hazardowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo wylać wiadro pomyj, szczególnie anonimowo. To fakt te układanki często tak wyglądają, ale dobrze najpierw poznać człowieka zanim się go oceni. Ja trzymam kciuki! Wyjątek niech potwierdzi regułę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny fasio ale z jakiej sekty / partii on jest ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
riposta napisał:
Łatwo wylać wiadro pomyj, szczególnie anonimowo. To fakt te układanki często tak wyglądają, ale dobrze najpierw poznać człowieka zanim się go oceni. Ja trzymam kciuki! Wyjątek niech potwierdzi regułę!
.. żona czy przyjacółka, to napisała ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zawistnych Panie Piotrze gratuluję raz jeszcze.Właściwy człowiek na właściwym miejscu.Uczciwy, kompetentny i z zasadami.Światełko w tunelu.....dla ZUS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawód dyrektor... facet zna się na wszystkim i na poczcie i na ubezpieczeniach tylko, że jak ktoś jest do wszystkiego, to zwykle jest do niczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a matematyczka może być redaktor naczelną wybiórczej i jest świetnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MM napisał:
Do zawistnych Panie Piotrze gratuluję raz jeszcze.Właściwy człowiek na właściwym miejscu.Uczciwy, kompetentny i z zasadami.Światełko w tunelu.....dla ZUS
ciekaw jestem za co odpowiada taki dyrektor Zus-u w lublinie,moze na sam poczatek opowiedzialby nam o tym .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...