Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piotrowski dementuje: Nie odszedłem z delegacji PiS

Utworzony przez janek, 23 sierpnia 2014 o 12:40 Powrót do artykułu
Dobrze że Poruch i Kaczyński stali na podeście przynajmniej przez chwile czuli się wyżsi niż prof. Piotrowski. No ale potem, po wyborach obaj zeszli na ziemię :D
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dobrze że chociaż Poruch i Kaczyński stali na podeście chociaż przez chwile wydawało się im że są wyżsi od prof. Piotrowskiego. No le potem po wyborach obaj zeszli na ziemię.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
My, Polacy jesteśmy oburzeni działaniami PiS i pana Kaczyńskiego. Nasze rodziny są zbulwersowane ostatnimi decyzjami PiS i ludzi Prezesa Kaczyńskiego w sprawie ustalenia kandydatur do parlamentu europejskiego. W najbliższych wyborach będziemy z dystansem podchodzić do kandydatów z listy PiS i pana Prezesa Kaczyńskiego. Pan Prezes PiS swoimi decyzjami zachował się jak przeciwnik Polski i Polaków oraz kościoła katolickiego. Pan Jarosław Kaczyński znowu wybrał na listy wyborcze do parlamentu europejskiego antypolaków, ludzi niewierzących w części POCHODZENIA ŻYDOWSKIEGO. Deklaracje składane przez pana Kaczyńskiego dalekie są od rzeczywistych posunięć pana prezesa i PiS. Tym samym pan prezes PiS sprzeniewierzył się Polakom i narodowi polskiemu oraz katolickiemu elektoratowi wyborczemu. Polacy nie mogą nie zareagować na oczywiste wprowadzanie w błąd wyborców, niezgodne z codziennymi deklaracjami Prawa i Sprawiedliwości. Dlaczego na listach wyborczych na pierwszych i drugich miejscach znalazły się przede wszystkim osoby POCHODZENIA ŻYDOWSKIEGO, lub przeważnie niewierzący? Co pan prezes ma Polakom, katolikom do powiedzenia w tej sprawie? Tym samy prezes PiS UTRWALA WŁADZĘ MNIEJSZOŚCI ŻYDOWSKIEJ w POLSCE, która trwa od czasów najazdu Stalina na Polskę w 1944 roku, kiedy to OSADZONO w POLSCE WŁADZE ŻYDOWSKIE. Prezes PiS potwierdza tym samym opinie niektórych patriotycznych dziennikarzy i felietonistów o udawanym patriotyzmie i za wszelka cenę przymilanie się kościołowi w celu pozyskania tylko wyłącznie głosów wyborczych elektoratu katolickiego w Polsce. Panie Prezesie Kaczyński i szanowni panowie z komitetu politycznego PiS! Parafrazując słowa europosła Jacka Kurskiego stwierdzamy: “CIEMNY NARÓD tego NIE KUPI“. W taki sposób nie przywrócimy władzy SUWERENA czyli NARODU POLSKIEGO. W taki sposób tylko pogłębimy WŁADZĘ MNIEJSZOŚCI ŻYDOWSKIEJ w NASZEJ POLSKIEJ OJCZYŹNIE. Takiego zachowania my, Polacy nie będziemy tolerować. Polska ma być nie tylko dla Żydów ma być również dla Polaków. Niestety w tej sytuacji jest obecnie tylko dla Żydów, co potwierdza Pan Prezes PiS swoimi decyzjami dotyczącymi kandydatur do parlamentu europejskiego. Nie będziemy się przejmować kierowanymi do nas Polaków, katolików epitetami typu “faszyści, antysemici” przez naszych wrogów, sprawujących tymczasowo władzę w naszym kraju. Jasno wyznaczamy priorytety Polaków, katolików, naszej polskiej ojczyzny. W POLSCE POWINNI RZĄDZIĆ POLACY, tak jak w Izraelu powinni rządzić Żydzi, a w Niemczech Niemcy. My Polacy, katolicy nie utożsamiamy się już jednoznacznie z PiS i panem Jarosławem Kaczyńskim. Weźmiemy to pod uwagę przy najbliższych wyborach do parlamentu europejskiego. Będziemy piętnować i ukazywać każde ANTYPOLSKIE DECYZJE obojętnie jakichkolwiek organizacji czy instytucji, godzące w POLSKI INTERES NARODOWY, aż do ODZYSKANIA RZECZYWISTEJ NIEPODLEGŁOŚCI i PRZYWRÓCENIA WŁADZY SUWERENA czyli NARODU POLSKIEGO w PAŃSTWIE POLSKIM.    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Już w 2005 roku europoseł z Lublina zabiegał o poparcie LPR w wyborach prezydenckich, ale przegrał wewnętrzne wybory z Maciejem Giertychem.   I to był błąd. No i co z tego wyszło. Dziadek Giertych zwinął kasę i czmychnął  tuż po zarejstrowaniu i zamknięciu listy kandydatów. Notaomiast Romeczek czmychnął do PeŁo i struga prawicę. Tak to rozegrali interesiarze Giertychy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: