Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak pogoda będzie taka słaba jak do tej pory, to nie trzeba będzie wysyłać patroli, chyba, że do zdarzeń drogowych. Warunki na drodze nie pozwolą na szybką i brawurową jazdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aa napisał:
Jak pogoda będzie taka słaba jak do tej pory, to nie trzeba będzie wysyłać patroli, chyba, że do zdarzeń drogowych. Warunki na drodze nie pozwolą na szybką i brawurową jazdę.
W noc przed świętami mają POstawić trzysta nowych masztów foto-radarowych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjechałem dzisiaj 29.03.2013 o godz. 7:40 z Lublina do Sosnowca trasą Lublin-Annopol-Kielce-Jędrzejów-Zawiercie-Sosnowiec i żadnego radiowozu nie spotkałem, a to jest 340 kilometrów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uobu3 napisał:
Wyjechałem dzisiaj 29.03.2013 o godz. 7:40 z Lublina do Sosnowca trasą Lublin-Annopol-Kielce-Jędrzejów-Zawiercie-Sosnowiec i żadnego radiowozu nie spotkałem, a to jest 340 kilometrów.
Oni tak tylko straszą ,dokładnie jak za komuny,święta już dzisiaj zaczęli i już chleją,myślą że jak tylko postraszą w telewizji ,to załatwi całą sprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OK.21.40 JADĄC DROGĄ KRAJOWĄ NR 17 NA 79KM NA PRZECIWKO "CEGIELNI" STAŁ PATROL POLICJI Z RYK. CENTRALNIE NA PRZECIWKO RYK WYPRZEDZIŁO MNIE AUTO NA PODWÓJNEJ CIĄGŁEJ, NA PRZEJŚCIU A POLICJANCI SOBIE W CIEPEŁKU WOLELI POSIEDZIEĆ W RADIOWOZIE. PRZECIEŻ NORMĘ MANDATOWĄ DAWNO WYROBILI WIĘC PO CO ŁAPAĆ IDIOTÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca bombowca napisał:
Oni tak tylko straszą ,dokładnie jak za komuny,święta już dzisiaj zaczęli i już chleją,myślą że jak tylko postraszą w telewizji ,to załatwi całą sprawę.
Jechałeś jak d... 30 na godzinę bo zobaczyłeś policjantów, to Cię wyprzedził. Pamiętaj, że pojazd wolnobiezny można wyprzedzać na ciagłej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milicjant napisał:
Jechałeś jak d... 30 na godzinę bo zobaczyłeś policjantów, to Cię wyprzedził. Pamiętaj, że pojazd wolnobiezny można wyprzedzać na ciagłej.
Tak,hulajnogą JASIU i nie mam do nikogo pretensji,że mnie wyprzedził !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak jak zawsze przy świętach i długich weekendach mówią, że będzie mnóstwo patroli itd. i za każdym razem ich wcale nie widać ot propaganda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie wielu takich jak zobaczy patrol na 50 ciśnie hamulec do 30 łoj bo mnie namierzą, ba nawet na 70 tce potrafią jechać 30 a jak ktoś wyprzedzi takiego dziada to ale wariat przecież stoją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne te wasze wpisy! jak je czytam to nie wiem czy śmiać się czy płakać! Jechałem ok.90km/h ale co wy możecie wiedzieć o takiej prędkości skoro stać was tylko na starego gruchota typu BMW z 1978r bo resztę kasy trzeba było wydać na alkohol który stawiacie innym by mieć kolegów! prostaki! wy będziecie płakać jak was kolejny raz będzie policja zatrzymywać i wlepiać mandat bo znowu wam sie śpieszyło a ja będę dalej jeździł po Polsce i Europie bez mandatów! Paliwo będzie drożało i wy będziecie płakać że za 100zł nawet na tydzień jazdy nie starcza a ja będę jak zawsze tankował do pełna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Lublina napisał:
żałosne te wasze wpisy! jak je czytam to nie wiem czy śmiać się czy płakać! Jechałem ok.90km/h ale co wy możecie wiedzieć o takiej prędkości skoro stać was tylko na starego gruchota typu BMW z 1978r bo resztę kasy trzeba było wydać na alkohol który stawiacie innym by mieć kolegów! prostaki! wy będziecie płakać jak was kolejny raz będzie policja zatrzymywać i wlepiać mandat bo znowu wam sie śpieszyło a ja będę dalej jeździł po Polsce i Europie bez mandatów! Paliwo będzie drożało i wy będziecie płakać że za 100zł nawet na tydzień jazdy nie starcza a ja będę jak zawsze tankował do pełna!
A kogo to CYCU obchodzi, nie wiem czy się chwalisz, czy się żalisz ? Napisz do mamy lub do biskupa tuSSka.!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...