Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pirat drogowy chce do więzienia (wideo)

Utworzony przez marlenkac4, 12 września 2008 r. o 14:53 Powrót do artykułu
dlaczego za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym prawo jazdy zabierane jest czasowo,powinni zabierać juz do końca życia...ehhh......u nas w kraju przestępcy lepiej się czują niż porządni obywatele...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt powinni zabrac prawko do konca zycia... 12 razy zlapany i ukarany...... to ile razy zachowywal sie jak zabojca a nie zostal zlapany..? Musi miec cos z psychiką nie tak a tego sie nie uleczy ani samo nie ustąpi,dlatego jestem za usunieciem śmiecia z grona kierowcow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąd sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie gdyby to na mnie trafiło!byłby biedny chyba że zmieniłby galaktykę!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedawno,moja kolezanka zginela przez takiego IDIOTE!!!!miala 26 lat i malutkiego synka...dozywocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDY ZNAJDZIEMY SIE NA ZAKRĘCIE, CO Z NAMI BĘDZIE; KAMIL ROZPĘDZIŁ SIĘ NIEBEZPIECZNIE, CO Z NAMI BĘDZIE??!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POZDRO DLA KAMILA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...