Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS: Billboardy \"Premier Kaczyński\" to nie kampania

Utworzony przez guest, 15 lipca 2011 r. o 19:13 Powrót do artykułu
Taaak... akcja informacyjna... życzę niepowodzenia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Te billboardy wiszą od ostatnich wyborów samorządowych. Nie zostały powieszone specjalnie z okazji jesiennych wyborów – przekonuje Żmijan." Pinokio...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Premier Jarosław .... aAHAhaaAHahaHa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niby co , mamy dwóch premierów ? Myślałem że jednego - Tuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 g. napisał:
to niby co , mamy dwóch premierów ? Myślałem że jednego - Tuska.
Kaczyńskiego w Lublinie widziałem ale tUSKA nie. Nie raczył pofatygować się do Naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne miejsce na ten billboard Kaczyńskiego. W tle lubelskie "apartamentowce", no cóż jaki kandydat takie i miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast pychy, pustych słów i bilbordów niech pomoże ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już byli u rządu i co zrobili NIC.szkoda głosu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego można się było spodziewać...blibordy gąsior marek pojawiły się w Lbn miesiąc temu i jakoś nikt nie robi z tego afery...no tak naszej władzy pasują metody rodem z Białorusi!Jeszcze Żmijan łże w żywe oczy ,że pozostały z poprzedniej kampanii...ale czego się spodziewać, hipokryzja wyznawców tuska sięga zenitu. Tak to już jest plebs głosujący na PO (bo tak jest fajnie) nie ma zielonego pojęcia o polityce a głosuje bo tak należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spieprzaj dziadu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w radiu kampania że mamy prawo krytykować Tuska że pracuję na 4 etaty a nie mam kasy, a na końcu głoś Kaczyńskiego jakby stękał na klopie ".... Prawo i Sprawiedliwość"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na cholerę nam ta "śmierdząca kaczka" na lubelskim billboardzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mu sie ze jest premierem a moe Napoleonem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
epa napisał:
a w radiu kampania że mamy prawo krytykować Tuska że pracuję na 4 etaty a nie mam kasy, a na końcu głoś Kaczyńskiego jakby stękał na klopie ".... Prawo i Sprawiedliwość"
Albo tekst rolnika, który płaci za studia córek , bo miały gorsze szkoły.... Złośliwy ktoś powidziałby, że córki nie są zdolne, więc trzeba płacić... ale jeśli ktoś dobrą pamięć ma, to pamięta, że za rządów premiera Jarosława Kaczyńskiego szkolnictwo też nie było w najlepszej kondycji.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do zimnego lecha go wysłać !!! Bujaj sie z tego miasta pieprzona kaczko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z rządów Kaczyńskiego szkolnictwo miało się dobrze, przecież wprowadzono mundurki. Przynajmniej było jedno "osiągnięcie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A namiot pod RATUSZEM stoi i stoi i końca nie widać pilnuje go straż ratuszowa i kamery ? To nie jest kampania !? Trzeba Plac przed Ratuszem w tej części nazwać imieniem PREMIERA ! Mamy specjalistę od placów, ulic i rond.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pluje ludziom w twarz, pluje na polskie prawo, nagina jest bezczelnie i się jeszcze glupio uśmiecha. ot prawo i sprawiedliwosc w całej okazałości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA UWAGA (PiS-iory) ACHTUNG ACHTUNG (PO-yeby) Na forach internetowych obserwuje się natężenie szczekaczek obydwu koterii. Obrzucają się kałem przy pomocy swych młodzieżówek partyjnych, które siedzą przed komputerami. Nie ma PO bez PiS. Nie ma PiS bez PO. Te partie mają tak duże poparcie TYLKO dzięki napuszczaniu na siebie społeczeństwa. Oni się nawzajem karmią i jako "banda czworga" (razem z SLD i PSL) robią z was idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO JAROSŁAW KACZYŃSKI - poprowadzi Polskę Prawą i Sprawiedliwą Drogą. To największy patriota, godny Polak, który musi nas reprezentować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...