Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS: Billboardy \"Premier Kaczyński\" to nie kampania

Utworzony przez guest, 15 lipca 2011 r. o 19:13 Powrót do artykułu
Panie Jarosławie Kaczyński - zapraszamy do Lublina, przygotowaliśmy dla Pana spotkanie w szpitalu w Abramowicach. Może Pan skorzystać z okazji i sam się przebadać - tu są naprawdę niekwestonowani specjaliści z dziedziny psychiatrii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis sam nie przestrzega to czego broni prawo rozumieją tylko dla swoich planów a dziadek Kaczyński może tak na emeryture i kotka pilnować a nie pchać się na siłe Polacy go nienawidzą a on dalej się pcha żeby być prezydentem bo premierem już był nieudolniei zapomina jak wycofuje się ze swoich deklaracji aby Polska nie miała takich polityków jego pokroju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAPOLEON napisał:
Panie Jarosławie Kaczyński - zapraszamy do Lublina, przygotowaliśmy dla Pana spotkanie w szpitalu w Abramowicach. Może Pan skorzystać z okazji i sam się przebadać - tu są naprawdę niekwestonowani specjaliści z dziedziny psychiatrii.
A lu Was zapraszających, panie Napoleon - jest? I kogut, który do walki rusza, stroszy się, by wydać się większy niż jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pluje ludziom w twarz, pluje na polskie prawo, nagina jest bezczelnie i się jeszcze glupio uśmiecha. ot prawo i sprawiedliwosc w całej okazałości.
Takie prawo, taka sprawiedliwość. PiS wyznaje zasadę "Sąd sądem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie". Piss on PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to zombieland 2 z plackiem w roli głównej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat artykułu - "wykorzystuje billboardy, póki to jeszcze legalne" - i o co wam jeszcze chodzi? zdzisie zbysie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre posty są tak beznadziejnie głupie, że nie można z nimi polemizować, więc tylko głupkom dla przypomnienia: 1. W ciągu 2 (dwóch) lat rządzenia rząd PiS-u: obniżył podatki, wobec czego dochody obywateli (dochody, to nie tylko wzrost płacy) wzrosły o 30%; dalej powstało 1,3 mln. nowych miejsc pracy; nastąpił wzrost bezpieczeństwa w kraju; także w szkołach o co zadbał min. Giertych. 2. Program PiS-u jest ciekawy także i przede wszystkim dla tzw. ściany wschodniej czyli tzw. zrównoważony rozwój, zakladający min. wzrost nakładów na infrastrukturę. Peło ma inny plan, który realizuje, rozwój metropolitalny, tzn. koncentrację nakładów pieniężnych i in. w wybranych miejscach w kraju; przede wszystkim na Pomorzu i kilku innych miejscach. Innymi słowy; tylko ciężki idiota może w Lublinie glosować na PO. 3. Peło, z kumami z PSL rządzi 4 (cztery) lata; jak porządzi drugie cztery - to nie będzie co zbierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA UWAGA (PiS-iory) ACHTUNG ACHTUNG (PO-yeby) Na forach internetowych obserwuje się natężenie szczekaczek obydwu koterii. Obrzucają się kałem przy pomocy swych młodzieżówek partyjnych, które siedzą przed komputerami. Nie ma PO bez PiS. Nie ma PiS bez PO. Te partie mają tak duże poparcie TYLKO dzięki napuszczaniu na siebie społeczeństwa. Oni się nawzajem karmią i jako "banda czworga" (razem z SLD i PSL) robią z was idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
larry bird napisał:
Niektóre posty są tak beznadziejnie głupie, że nie można z nimi polemizować, więc tylko głupkom dla przypomnienia: 1. W ciągu 2 (dwóch) lat rządzenia rząd PiS-u: obniżył podatki, wobec czego dochody obywateli (dochody, to nie tylko wzrost płacy) wzrosły o 30%; dalej powstało 1,3 mln. nowych miejsc pracy; nastąpił wzrost bezpieczeństwa w kraju; także w szkołach o co zadbał min. Giertych. 2. Program PiS-u jest ciekawy także i przede wszystkim dla tzw. ściany wschodniej czyli tzw. zrównoważony rozwój, zakladający min. wzrost nakładów na infrastrukturę. Peło ma inny plan, który realizuje, rozwój metropolitalny, tzn. koncentrację nakładów pieniężnych i in. w wybranych miejscach w kraju; przede wszystkim na Pomorzu i kilku innych miejscach. Innymi słowy; tylko ciężki idiota może w Lublinie glosować na PO. 3. Peło, z kumami z PSL rządzi 4 (cztery) lata; jak porządzi drugie cztery - to nie będzie co zbierać.
Nie ma specjalnie co zwracac uwagi na te glupie wpisy.Jest to dzielo tylko jednego CZERWONEGO KONFIDENTA,ktory za czerwone konfidenckie pare groszy ma taka robote i zrobi wszystko.Jest to jego praca nie koniecznie zwiazana z POgladami.Ciezko teraz za tych rzadow o prace,wiec model bedzie ojszczywal wszystko i wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
UWAGA UWAGA (PiS-iory) ACHTUNG ACHTUNG (PO-yeby) Na forach internetowych obserwuje się natężenie szczekaczek obydwu koterii. Obrzucają się kałem przy pomocy swych młodzieżówek partyjnych, które siedzą przed komputerami. Nie ma PO bez PiS. Nie ma PiS bez PO. Te partie mają tak duże poparcie TYLKO dzięki napuszczaniu na siebie społeczeństwa. Oni się nawzajem karmią i jako "banda czworga" (razem z SLD i PSL) robią z was idiotów.
WERMACHT RUSZYL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
larry bird napisał:
Niektóre posty są tak beznadziejnie głupie, że nie można z nimi polemizować, więc tylko głupkom dla przypomnienia: 1. W ciągu 2 (dwóch) lat rządzenia rząd PiS-u: obniżył podatki, wobec czego dochody obywateli (dochody, to nie tylko wzrost płacy) wzrosły o 30%; dalej powstało 1,3 mln. nowych miejsc pracy; nastąpił wzrost bezpieczeństwa w kraju; także w szkołach o co zadbał min. Giertych. 2. Program PiS-u jest ciekawy także i przede wszystkim dla tzw. ściany wschodniej czyli tzw. zrównoważony rozwój, zakladający min. wzrost nakładów na infrastrukturę. Peło ma inny plan, który realizuje, rozwój metropolitalny, tzn. koncentrację nakładów pieniężnych i in. w wybranych miejscach w kraju; przede wszystkim na Pomorzu i kilku innych miejscach. Innymi słowy; tylko ciężki idiota może w Lublinie glosować na PO. 3. Peło, z kumami z PSL rządzi 4 (cztery) lata; jak porządzi drugie cztery - to nie będzie co zbierać.
to ty jesteś głupek że tak mówisz. jak sobie głosujesz na pis to glosuj ale nie obrażaj innych ludzi tylko dlatego że są za przeciwna partią niż ty. ale tak to się właśnie zachowuje prawdziwy wyborca pis-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcysia napisał:
to ty jesteś głupek że tak mówisz. jak sobie głosujesz na pis to glosuj ale nie obrażaj innych ludzi tylko dlatego że są za przeciwna partią niż ty. ale tak to się właśnie zachowuje prawdziwy wyborca pis-u.
To, nie tak. Jak ktoś głosuje i "zachwala" swoją partię - to jego sprawa; mogę z nim, co najwyżej, polemizować. Inaczej jest w przypadku podawania nieprawdziwych i obraźliwych, a nawet chamskich "informacji" i obrażania ludzi. I, pod adresem takich "postmanów" były moje uwagi. Radzę powoli i dokładnie przeczytać wcześniejsze posty. Co do innych spraw, to rzeczywiście trzeba być głąbem, by głosować na peło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dymac wszystkich czerwonych konfidentow i platnych pacholkow moskwy z PO-PZPR.hej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dlaczego zdjęcie Kaczyńskiego niekolorowe? Przypomina to zdjęcie pośmiertne, na porcelanie. Brrr!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bylo prawdziwej DEKOMUNIZACJI-duzo komuchow,nie idziemy do przodu ani o krok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAPOLEON napisał:
Panie Jarosławie Kaczyński - zapraszamy do Lublina, przygotowaliśmy dla Pana spotkanie w szpitalu w Abramowicach. Może Pan skorzystać z okazji i sam się przebadać - tu są naprawdę niekwestonowani specjaliści z dziedziny psychiatrii.
Dzieki takim IDIOTOM latwiej KOMUNISTOM sterowac tym krajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, jest w co zgniłymi jajami rzucać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kto za to placi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik 24 napisał:
ciekawe kto za to placi
Nie wiesz o tym,ale ty rownierz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYŁEM W ZOMO BYŁEM W ORMO TERAZ JESTEM ZA PLATFORMĄ BYŁEM W ZOMO BYŁEM W ORMO TERAZ JESTEM ZA PLATFORMĄ BYŁEM W ZOMO BYŁEM W ORMO TERAZ JESTEM ZA PLATFORMĄ BYŁEM W ZOMO BYŁEM W ORMO TERAZ JESTEM ZA PLATFORMĄ BYŁEM W ZOMO BYŁEM W ORMO TERAZ JESTEM ZA PLATFORMĄ BYŁEM W ZOMO BYŁEM W ORMO TERAZ JESTEM ZA PLATFORMĄ BYŁEM W ZOMO BYŁEM W ORMO TERAZ JESTEM ZA PLATFORMĄ BYŁEM W ZOMO BYŁEM W ORMO TERAZ JESTEM ZA PLATFORMĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...