Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Hetman! Czas podjąć zdecydowane działania w sprawie PKS i nie tylko np. Szpitale i szerokopasmowy internet. Albo weźcie się do roboty a jak nie to Panom podziękujemy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wolę jeździć samochodem i płacić za paliwo 1000złniż PKSEM ZA 300ZŁ.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
----------------------------------BRAWO RADNI "PIS-u" CZEKAMY NA SEJMIK------------------------------------- Nareszcie Radni "PIS-u" biorą sprawy w swoje ręce . Jest bardzo dużo pytań z PKS Wschód a żeby na te pytania odpowiedzieć, jak najbardziej potrzebny jest Nadzwyczajny Sejmik i dopiero wtedy poznamy odpowiedzi . Czy rzeczywiście musi PKS Wschód zbankrutować aby jakaś "Spółka" mogła zawłasz czyć trasy autobusowe PKS Wschód . Jeszcze troche cierpliwości i dowiemy się jakie role mają Pano wie Sobczak i Marszałek wojewódzki ? .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nic nie zrobią, sobczakowi i jego kolesiów zatrudnionym w tej Spółce, chrościcki osobisty kierowca królika,jurkowski specjalista od paliw, coś mu słabo idzie bo stają autobusy na trasie, no i wisienka penar nowopowstalej spółki za publiczne pieniądze
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Urząd Marszałkowski wpompował w firmę ok. 20 mln zł (nie licząc pożyczek)" - Rafale, k...a, byliśmy na tej samej koneferencji, co Ty wypisujesz ?! Nie dość, że 20 mln zł ŁĄCZNIE z pożyczkami, to jeszcze Sobczak dolicza to tej sumy... sprzedaż majątku własnego przez PKS wtedy, gdy Zarząd Województwa pożyczek, ani podniesienia kapitału dać nie chciał. Nie ulegaj taniej propagandzie dobrodziejów-marszałków!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co z likwidacja Straży Miejskiej,na ulicach widać i to nareszcie tylko liczne patrole Policji!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak PIS bierze sprawę w swoje ręce to gwarancja, że plajta jest oczywista. Jeśli chcecie uratować PKS, to dwie rzeczy należy zrobić natychmiast: odsunąć od sprawy związki zawodowe oraz sektę pisowską. Przy tym oczyszczeniu, można podjąć konstruktywną dyskusją nad rozwiązaniami, ratującymi firmę. Pamiętajcie, że zw.zaw. będą ślepo bronić pracowników, nie widząc głównego celu jakim jest utrzymanie przy życiu zakładu pracy, a sekta będzie robiła wszystko by było gorzej bo wówczas im będzie lepiej i zdobędą władzę. Tak jest w każdym upadającym zakładzie, popatrzcie wokół. Związki zawodowe w tym kształcie, jako zbrojne ramię sekty pisowskiej należy natychmiast zlikwidować, a PIS , organizację szkodliwą dla Polski i Polaków odesłać w pokrzywy. Chorego człowieka tej sekty, objąć należy leczeniem na oddziale intensywnej opieki medycznej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie ma o czym dyskutować.Hazardziści i gumofilcowi ostatecznie doprowadzili do upadłości PKS-u.Teraz powinna być podjęta decyzja o likwidacji,bo szkoda marnować ludzkich pieniędzy.PSL zarzadzający tą firmą już nie ma nic do zaoferowania,bo to jest zbiorowisko niedorajdów i pazernych cwaniaków.Prywatni przewoźnicy bardzo chętnie przejmą linie i jeszcze zapłacą! Trzeba tylko publicznie powiedzieć,napisać i ogłosić,kto winien za ten stan rzeczy!!!Zgłaszam jako pierwszy:winien PO i PSL,a nazwiska zostało tylko dopasować.!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W nawiązniu do komentarza Pana Doświadczonego chciałbym się go zapytać: Dla kogo PKS ma istnieć jeżeli nie dla pracowników i nie dla mieszkańców województwa lubelskiego? Czy mamy taką firmę utrzymac po to, zeby zarabiali Prezesi i Urzędnicy Urzędu Marszałkowskiego? Czy mamy wrócić do średnowiecza i konno docierać tam gdzie chcemy? Przy Ostaniej opcji zwracam uwagę, że będziemy musieli dołożyć do LKJ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ostatnio zauważyłem zjawisko dotyczące pewnego kursu Włodawa - Chełm. Jedzie o 13:20 z Włodawy do Chełma zgodnie z rozkładem. Następnie zawsze miał kurs o 15:25 z Chełma do Białej Podlaskiej przez Włodawę, ale jest odwłany. Teraz sytuacja wygląda tak, że jak już ten o 13:20 dojeżdża do Chełma, to wraca do Włodawy pusty nawet nie podjeżdżając na stanowisko. Sytuację widziałem za każdym razem jak przed 15 byłem w okolicach ul. Lwowskiej. Marnotrawienie paliwa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PKS Wschód przewozi 7 razy więcej ludzi niż kolej regionalna. PKS Wschód dostaje 10 razy mniej dotacji niż kolej regionalna. Gdzie w tym sens gdzie logika?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: