Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale czy była mgła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja swoją wyrzuciłem do kosza mogłem panie Tułaczew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory to ..., wybory tamto ... czego to ludziska nie wymyślą  ... "a mi to wisi" jak powiedział Wiewiór i ... zrobił zwis na ogonie. i dodał jak największy "mędrzec" z  KNP (podobno "nowa Prawica")  ... 'gdyby wybory mogły coś zmienić, ... to już dawno byłyby zakazane"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w sprawie sondy towarzyszącej artykułowi - po prostu BOSKA!!! Mniej więcej w stylu pytania (na które można odpowiedzeić tylko TAK lub NIE), które brzmi: Czy pańska żona przestała pana zdradzać .... Jak nie odpowiesz to do bani....   Kto to wymyśla? Nie wystarczyło: tak/nie/nie mam zdania? No chyba, że autor miał ambicje wysnuć głębsze wnioski ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błąd w druku ? I cała komisja nie zauważyła ? Oj, jaka biedna ta komisja 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak to wina tego komputera, a komisja nie zauważyła bo była zmęczona, a potem poszła lulu i zapomniała  tak, tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi to obojętne kto wygra i wygrał bo mi i tak nic sie nie zmieni, ale wynioslem kartę do sejmiku, ta ksiazecke (nie wrzucilem do urny) a i tak w protokole im się wszystko zgadzało. Tak samo zrobiłem z kartą na radnego do gminy i kolega również wyniósł i co liczba kart i ludzi się zgadzała, wiec nie ma co komentować
Teraz się módl żeby redakcja nie złożyła doniesienia o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 248 pkt. 3 lub pkt. 5 Kodeksu karnego. Artykuł ten stanowi, że " kto w związku z wyborami do Sejmu, do Senatu, wyborem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wyborami do Parlamentu Europejskiego, wyborami organów samorządu terytorialnego lub referendum niszczy, uszkadza, ukrywa, przerabia lub podrabia protokoły lub inne dokumenty wyborcze albo referendalne lub odstępuje innej osobie przed zakończeniem głosowania niewykorzystaną kartę do głosowania lub pozyskuje od innej osoby w celu wykorzystania w głosowaniu niewykorzystaną kartę do głosowania, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3" Powyższa penalizacja obejmuje również wynoszenie kart do głosowania poza lokal wyborczy.   Módl się teraz żeby redakcja naruszyła art. 2 Kodeksu karnego i nie złożyła stosownego doniesienia na ciebie i równie mądrego i roztropnego kolegę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie państwo tacy sędziowie i taka cała sprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS ma manię prześladowczą. Jest to najgorsze zło naszego Narodu. Dzieli Polskę i Polaków. A Jarosław Kaczyński za niektóre swoje wypowiedzi powinien być usunięty z polityki raz na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat jak uwierzę. Dawniej mówiono: "Bujać to my, ale nie nas".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz się módl żeby redakcja nie złożyła doniesienia o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 248 pkt. 3 lub pkt. 5 Kodeksu karnego. Artykuł ten stanowi, że " kto w związku z wyborami do Sejmu, do Senatu, wyborem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wyborami do Parlamentu Europejskiego, wyborami organów samorządu terytorialnego lub referendum niszczy, uszkadza, ukrywa, przerabia lub podrabia protokoły lub inne dokumenty wyborcze albo referendalne lub odstępuje innej osobie przed zakończeniem głosowania niewykorzystaną kartę do głosowania lub pozyskuje od innej osoby w celu wykorzystania w głosowaniu niewykorzystaną kartę do głosowania, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3" Powyższa penalizacja obejmuje również wynoszenie kart do głosowania poza lokal wyborczy.   Módl się teraz żeby redakcja naruszyła art. 2 Kodeksu karnego i nie złożyła stosownego doniesienia na ciebie i równie mądrego i roztropnego kolegę.
KAPUSTA ?? pierdu,pierdu konfidencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS ma manię prześladowczą. Jest to najgorsze zło naszego Narodu. Dzieli Polskę i Polaków. A Jarosław Kaczyński za niektóre swoje wypowiedzi powinien być usunięty z polityki raz na zawsze.
Tak to będziesz krakał cale życie,PIS,PIS a komuchy zajebały najpierw pod Smoleńskiem cały nasz naród POzbawili prezydenta i naszych elit a teraz taki szwindel z wyborami,a ty jak ta ciota dalej,całe życie PIS i PIS, bierzesz jakieś określone pieniądze za taką usługę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejska Komisja Wyborcza sumuje tylko to co wpłynęło z komisji obowodowych w których byli członkowie PIS oraz mężowie zaufania PIS - proszę sprawdzic protokoły z tych komisji obwodowych ile tam kart właśnie brakowało i będzie wszystko jasne. Komisje obwodowe liczą głosy ręcznie i sporządzają protokół. I proszęnie siać ninawiści - pisanie o fałszowniu wyborów jest nadużyciem i robi z Polaków idiotów na arenie międzynarodowej.   Dodam jeszcze, że wczoraj podali, że spośród głosów niewaznych do sejmików ponad 70% stanowiły głosy na których nie dokonano żadnych skreśleń - czyli po prostu ludzie nie mieli na kogo głosować - takich to wybitnych polityków mamy. A teraz ci politycy krzyczą że im się nie zgadza bo w sondażach podawali co innego - ludzie opamiętajcie się sami płacicie za sondaże i chcecie by były rzetelne?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że te wybory zostały sfałszowane i to w skali ogólnopolskiej.   Potwierdzeniem jest fakt zatrzymania, osadzenia na "dołku" i zaprowadzenia przed sąd akredytowanego przez PKW i przebywającego tam na podstawie specjalnej przepustki fotoreportera PAP.   Podawany w materialne przykład jest już tylko wynikiem wcześniejszych działań, które również nie były przypadkiem, a mam na myśli dyskryminację kandydatów spoza układu w publicznych "debatach prezydenckich".   Tamto było tylko testem, co jeszcze mogą zrobić, a co będzie społecznie akceptowane.   Wybory samorządowe 2014 zostały systemowo sfałszowane, a to co w komentowanym materiale jest tylko z jednym z tego dowodów i to bez względu na interpretacje braku w protokole 69 kart do głosowania.
ty tez masz specjalna przepustke z abramowic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam,  że całe te wybory to farsa polityczna i tyle totalna kompromitacja całej demokracji i trzeba wyjaśnić nie wybory ale cały proces wyborczy, porażka systemu i tyle. PO PSL PIS i tak dalej powinny się tego domagać. Sprawdzenia całości procesu wyborczego. Inaczej nie ma co chodzić na wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znamienne w tym wszystkim  jest to że odkąd komuchy rządzą naszym krajem to z wyborów na wybory przybywa głosów nieważnych,czy to nie zastanawia ? aż taki paraliżujący strach przed oddaniem władzy przez tą sitwę,przez to całe czerwone bydło ? strach przed rozliczeniem całej tej czerwonej pajęczyny i póżniejszymi konsekwencjami ? A ja uważam,  że całe te wybory to farsa polityczna i tyle totalna kompromitacja całej demokracji i trzeba wyjaśnić nie wybory ale cały proces wyborczy, porażka systemu i tyle. PO PSL PIS i tak dalej powinny się tego domagać. Sprawdzenia całości procesu wyborczego. Inaczej nie ma co chodzić na wybory.  
Ostatnio edytowany 24 listopada 2014 r. o 09:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2010 roku w wyborach do sejmiku "wyparowało" 57 kart. Sprawa jest prosta ludzie wynosili, wynoszą i będą wynosić karty do głosowania. Po co? Nie wiem. Może niektórzy je kolekcjonują? Pan Tułajew doskonale o tym wie, tylko chce zrobić dodatkowe zamieszanie nie wiadomo po co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam,  że całe te wybory to farsa polityczna i tyle totalna kompromitacja całej demokracji i trzeba wyjaśnić nie wybory ale cały proces wyborczy, porażka systemu i tyle. PO PSL PIS i tak dalej powinny się tego domagać. Sprawdzenia całości procesu wyborczego. Inaczej nie ma co chodzić na wybory.
Ale tak jest cały czas odkąd  komuniści,cała ta czerwona pajęczyna   PO wróciła do władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Znamienne w tym wszystkim  jest to że odkąd komuchy rządzą naszym krajem to z wyborów na wybory przybywa głosów nieważnych,czy to nie zastanawia ? aż taki paraliżujący strach przed oddaniem władzy przez tą sitwę,przez to całe czerwone bydło ? strach przed rozliczeniem całej tej czerwonej pajęczyny i póżniejszymi konsekwencjami ? A ja uważam,  że całe te wybory to farsa polityczna i tyle totalna kompromitacja całej demokracji i trzeba wyjaśnić nie wybory ale cały proces wyborczy, porażka systemu i tyle. PO PSL PIS i tak dalej powinny się tego domagać. Sprawdzenia całości procesu wyborczego. Inaczej nie ma co chodzić na wybory.   Jak można cokolwiek wyjaśniać teraz, jak ci co za tym wszystkim stoją ,fałszują ci najbardziej zainteresowani,nie mogą przecież tego wyjaśniać,nie mogą być sędziami we własnej sprawie, to jakaś farsa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co w tym Lublinie się dzieje . Tak to jest jak chłop z oszustami rządzi . Jak to możliwe że przepisano 5 tysięcy głosów na PO która ich nie otrzymała tak podają media. Wiadomo buraki pastewne z Lublina to ciemnota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...