Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pisiactwo, prócz  nakazanej przez małego wodza krytyki wszystkiego naokoło, nie potrafi nic pozytywnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idioci ! Ręce opadają po prostu. Skąd wziąć pieniądze? Zwiększyć dochody, zmniejszyć wydatki.   - Kiedy ratusz chce zwiększać dochody sprzedając nieruchomości - to dla pisiorów źle, bo "miasto się wyprzedaje". - Są pierwsi do pyszczenia za obniżeniem podatków od śmieci, ale tego, że to zmniejsza dochody budżetu już niby nie widzą. - Gadają, żeby zmniejszyć wydatki a jednocześnie narzekają, że Żuk za mało robi. To za co ma te inwestycje robić? Za żetony? - Jakby nie robił obwodnicy - to by narzekali, że nie wykorzystuje środków unijnych. - Robi obwodnicę - narzekają, że za mało robi w dzielnicach. - Narzekają na stadion, a sami za nim głosowali. - Narzekają na supermarkety, a większość powstała za ich rządów. - Narzekają na gender a sami to drukowali.   Kto na tych ludzi głosował ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piski i Swawole (PiS). Oj będzie się działo jakby jakimś cudem doszli do władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za pisu lublin by się uwsteczniał w rozwoju, nie było by inwestycji i co za tym idzie dużych wydatków - nie chcesz wydatków i długów głosuj na pis i jeździł po drogach z kocich łbów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile niższe powinien być dług, by zdaniem PiS nie stwarzał zagrożenia? Tułajew, choć pytanie padało kilka razy, nie podał żadnej liczby. – Z całą pewnością zadłużenie powinno być mniejsze – mówi Tułajew.    
  Wzór polityka merytorycznie przygotowanego do tematu, że powinno być mniejsze to wiedzą wszyscy, nawet ci z IQ dżdżownicy  
  Radni PiS wymieniają też niepotrzebne wydatki: stadion przy Krochmalnej
  Dziwne, twierdzą, że to niepotrzebny wydatek a głosowali za budową i to dokładnie w tym miejscu - trąca ostrą hipokryzją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suchanowska, Pitucha czy Tułajew to porażka demokracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kysz,a kysz lubelskie pisiory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem po co to bicie piany. Przydent ekonomista, z doświadczeniem w zarządzaniu, raczej lepiej wie od radnego, który nigdy nigdzie nie pracował, albo drugiego - pracownika MOPR jak zarzadzać miejską kasą. Poza tym każdy bank udzielając kredytu szczegółowo bada kondycję kredytobiorcy. Ja tam wolę dług i inwestycje, niż stagnację, jaka była za rządów pisowskiego prezydenta. Radni się kompromitują, powinni odpowiedzieć za straszenie ludzi tymi swoimi schizami  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W nadchodzących wyborach będę głosował na każdą inną opcję polityczną - oby tylko nie był to PiS - krytyka w ich wydaniu to bardzo tani chwyt - a co sami zrobili dla Lublina? Panie Tułajew - panu już dziękujemy  w Radzie Miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W nadchodzących wyborach będę głosował na każdą inną opcję polityczną - oby tylko nie był to PiS - krytyka w ich wydaniu to bardzo tani chwyt - a co sami zrobili dla Lublina? Panie Tułajew - panu już dziękujemy  w Radzie Miasta
Wsadż sobie w du pę swój głos !!!  bu.ha.ha.ha. naprawdę niewiele znaczy przy większości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Jezior totalnie się kompromituje nie wiedząc, iż nie ważne jest w przypadku osoby prawnej miejsce siedzibu w kontekście podatku CIT, tylko miejsce pracy jej pracowników. Siedziba pólki może być gdziekolwiek w Polsce, CIT trafia proporcjonalnie tam, gdzie zatrudnia ona pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis jak zwykle sie osmieszyl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Jezior totalnie się kompromituje nie wiedząc, iż nie ważne jest w przypadku osoby prawnej miejsce siedzibu w kontekście podatku CIT, tylko miejsce pracy jej pracowników. Siedziba pólki może być gdziekolwiek w Polsce, CIT trafia proporcjonalnie tam, gdzie zatrudnia ona pracowników.
  Ty chyba nie wiesz o czym piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miliard długu? Zastanowię się czy przypadkiem nie opłaci mi się wykupić tego miasta na własność. Mam miliard na zbyciu, mogę zapłacić choćby zaraz, ale miasto wtedy będzie moją wlasnością. Czy rozwinę tam jakieś inwestycje, czy też po prostu całość zaoram to już moja sprawa. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super Żuku aby tak dalej, jesteśmy z tobą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jeszcze nigdy tak sie nie rozwijal!! Zaden wczesniejszy prezyden ani jego kancelaria nie ogarniela tyle w cigu kadenji. To sie nazywa oddanie miastu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Njalepiej to nic nie robić tylko siedzieć i pier....ć ze źle. Fakt eldorado to nie jest ale jest lepiej niz było i widac duzy progres.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty chyba nie wiesz o czym piszesz.
Szanowny panie Yogi, osoby prawne płacą CIT w urzedzie skarbowym właściwym ze względu na siedzibę firmy, jednakowoż podatek ten trafia do tych  jednostek samorządu terytorialnego, w której zatrudnieni są pracownicy firmy. Ta część CIT to około 25 procent wpływów z tego podatku. około 3/4 stanowi dochód budżetu państwa. Przykładowo firma z siedzibą w Warszawie zatrudniająca ludzi w Lublinie podatek rozlicza w US warszawskim, następnie około 1/4 łącznie tegoż podatku trafia do gminy na Lubelszczyźnie gdzie prowadzona jest produkcja, powiatu w którym jest ta gmina  oraz do samorządu województwa. Reszta trafia do budżetu. Mówimy oczywiście o podatku CIT którym opodatkowane są dochody firmy. Wyłata dywidendy wśród udziałowców czy akcjonariuszy to już trochę inna kwestia. Postarałem się wytłumaczyć problem trochę szerzej, bo zagadnienie to jest często nieprawdziwie przedstawiane i mylone z PIT. Niemniej, ktoś taki jak radny powinien miec elementraną wiedzę z zakresu finansów jednostek samorządu terytorialnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czysty populizm. Show jest dzisiaj łatwo zrobić. Może zaproponowali by realny plan alternatywnego pozyskania środków - skoro nie kredyty i Unia to co? Z tego biliona prezesa może na wszystko nie starczyć :) Nie jestem sympatykiem PO, ale trzeba być totalnym ignorantem, żeby nie zauważać, że Lublin w końcu zmierza w dobrym kierunku. Mam tylko jedną prośbę do Radnych PIS - jeśli nie znacie się na ekonomii, nie znacie pojęcia inwestycja - po prostu nie przeszkadzajcie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich durniów szczęśliwych że Lublin tak szybko się roziwija. Zapłacicie za to wy albo wasi rodzice w czynszach i opłatach za media.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...