Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS: Niech spółki dalej będą miejskie

Utworzony przez iya, 18 lutego 2013 o 13:18 Powrót do artykułu
PiS myśli pewnie o stołkach dla siebie i swoich wyznawców a nie o mieszkańcach. Sp-ki miejskie doją nas ze wszystkich stron bo są nieefektywne, zatrudniają tabuny rodzin i kolesi. Należy je sprywatyzować jak najszybciej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
iya napisał:
PiS myśli pewnie o stołkach dla siebie i swoich wyznawców a nie o mieszkańcach. Sp-ki miejskie doją nas ze wszystkich stron bo są nieefektywne, zatrudniają tabuny rodzin i kolesi. Należy je sprywatyzować jak najszybciej.
Taaaaaaa... zapewne jak będą prywatne to będą brały za swoje usługi 10% tego co obecnie. Odmóżdża Ciebie czy masz w tym jakiś interes (przetarg, itp.)?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
--------------------------------SPOKOJNIE LUBLINIANIE STARAJCIE SIĘ ZROZUMIEĆ------------------------ Namawiam Lublinian do zachowania spokoju i poznania mechanizmów Spółek . Radni "PIS" wy powiadali się w listopadzie ubiegłego roku i obecnie proponują aby "Spółki" nie wymknęły się spod kontroli miejskiej . Zeby zrozumieć problem, należy być świadomy, że dzisiejsze "Spółki" to miejsce do kombinowania w zamian zakładania własnego Biznesu , "cwaniaczki" zakładają "Spółki" , oczywiście ba zując na finansach budżetu czy innych Dotacji . Najlepiej wycierpiał na tych "Spółkach" były Prezes Ko palni Bogdanka . W Jego Kopalni powstało tyle "Spółek", że jako Dyrektor stracił kontrole nad wydoby ciem i finansach Kopalni (sic?). Wreszcie w interesie Kopalni stawił OPÓR "Spółkom" i ... został z Kopalni...zdymisjonowany, bo Kopalnia mniejsze udziały w "Spółkach" !. Teraz Radni "PIS" mówiąc, że Spółki niech dalej będą miejskie , mają właśnie na myśli aby zatrzymać dla miasta Firmy i miejsca pra cy w taki sposób aby poprzez większość udziałów Firmy podlegały miastu Lublinowi . Wtedy będzie możliwość zablokowania likwidacji Firmy i likwidacji miejsc pracy dla Lublinian . Wy Lublinianie , macie na myśli "SPÓŁKI" tzw. prezydenckie w Ratuszu . Z tymi "Spółkami" to zgoda powinny być jak najszybciej rozwiązane gdyż nie służą Lublinowi tylko wąskiej "Grupie cwaniaczków" którzy na tych lewych "Spółkach" dorabiają bardzo dużą KASĘ ! . Dla lepszego zrozumienia, należy nieco zmodyfikować tytuł artykułu-- " NIECH SPÓŁKI DALEJ BĘDĄ POD KONTROLĄ MIEJSKĄ " -. RADNI "PIS"--- Czy mam racje ? .
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: