Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nigdy nie byłem i nie jestem zwolennikiem PiS ani PełO. ALE.  Krzysztof Żuk jako obywatel jest zwykłym człowiekiem i ma swoje prawa obywatelskie. Tyle że on tam pojechał choć za własne i w wolnym czasie ale jednak jako Prezydent Miasta - bo program poparcia wyraźnie brzmiał - "Prezydenci dla Prezydenta". A więc momo że prywatnie to pojechał w moim imieniu, a ja tego sobie nie życzę ! I jeszcze robi się z nas idiotów bo ja na tego Pana nie głosowałem. WSTYD PANIE ŻUK !!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze razy wkleisz ten sam tekst pisowski spamerze? Czy to może ty Sylwester próbujesz schować wpisy na swój temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew niech się najpierw rozliczy z własnej głupoty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy Pis rozliczył już wszystkich swoich "ananasów" z kilometrówek???? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest tzw przysłowiowe szukanie dziury w całym, wiadomo mamy rok wyborczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk to nie mój prezydent, to prezydent deweloperów i zagranicznych instytucji, ale Lublinian.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiam piwo temu kto wskaże większego szkodnika niż Tułajew!!!!! Ta marionetka prezesa nic nie robi, pobiera diety i wykonuje tylko posłusznie polecenia centrali z Warszawy która ma w nosie los Lublina - dla niej najważniejsze jest przejęcie władzy w państwie, każdym mieście i miejscowości a nie to czy miasto będzie się rozwijać czy nie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiam piwo temu kto wskaże większego szkodnika niż Tułajew!!!!! Ta marionetka prezesa nic nie robi, pobiera diety i wykonuje tylko posłusznie polecenia centrali z Warszawy która ma w nosie los Lublina - dla niej najważniejsze jest przejęcie władzy w państwie, każdym mieście i miejscowości a nie to czy miasto będzie się rozwijać czy nie!!!
Kowalczyk. Gdzie mam się zgłosić po piwko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Tułajewa, dobrze, że ktoś patrzy władzy na ręce!   <>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ilości troli stwierdzam, że pytanie i rozliczanie kosztów musiało bardzo mocno zaboleć władze Lublina z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalczyk. Gdzie mam się zgłosić po piwko?
  Akurat Kowalczyk jako przewodniczący RM razem z Żukiem pcha wózek o nazwie "rozwój miasta". Chodziło o tych co szkodzą a nie tych dzięki którym miasto się rozwija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już myślałem, że tytuł brzmi "PiS rozlicza z kosztów wyjazdu uczestników afery madryckiej" :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli pojechał tam prywatnie nie jako Prezydent Lublina, to dlaczego podpisuje jakiej papiery jako prezydent  a nie pan X.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już myślałem, że tytuł brzmi "PiS rozlicza z kosztów wyjazdu uczestników afery madryckiej" :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
jak wiadomo sprawa jest wyjaśniona. Ale Prezydent Lublina to dopiero afera, prywatnie - Prezydent , oficjalnie można go w referendum odwołać i koniec PO prywaty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
ostatnio PO mija się z prawdą. A Kampania głowy państwa  nabrała takiego rozpędu" zaklinania rzeczywistości" , że to co my widzimy i słyszymy za zdumienia narracji pani rzecznik . My nie Ruscy i wiemy komu nie ufać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydentem się jest albo się nie jest. Trudno, żeby w wolnym czasie twierdził, że nie jest prezydentem Lublina skoro nim jest. 24 godziny na dobę. Pojechał prywatnie za swoje pieniądze co nie znaczy, że od razu musi się przedstawiać jako Krzysztof Żuk a nie prezydent miasta Lublin Krzysztof Żuk.   Myślenie niektórych propisowskich klakierów powala na kolana. No chyba, że tylko udają idiotów i zdają sobie sprawę z tego jak śmieszne i żałosne rzeczy wypisują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezradny Pitucha jak zwykle pochłonięty sprawami dla mieszkańców najważniejszymi i najpilniejszymi. Ciekawe czy znalazł już odpowiedź na pytanie które rzucił na którymś posiedzeniu rady miasta: "Czy masturbacja jest źródłem dobrostanu?"????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat Kowalczyk jako przewodniczący RM razem z Żukiem pcha wózek o nazwie "rozwój miasta". Chodziło o tych co szkodzą a nie tych dzięki którym miasto się rozwija.
 
Akurat Kowalczyk jako przewodniczący RM razem z Żukiem pcha wózek o nazwie "rozwój miasta". Chodziło o tych co szkodzą a nie tych dzięki którym miasto się rozwija.
jaaasne, a świstak siedzi i zawija w papierki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk zdecydowal o powstaniu 2 spalarni śmieci w Lublinie. Dlaczego nikt o tym nie wie? Śmieci bedą zjeżdzać z calej Europy i truć lublinian. Obudźcie sie ludzie!!
No to musisz się przenieść do Krakowa lub Zakopanego, bo tam jest czyste powietrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to musisz się przenieść do Krakowa lub Zakopanego, bo tam jest czyste powietrze!
A najlepiej to baranka o ściane , od razu się dotlenisz :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...