Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS uchwalił listy. W sobotę ogłosi nazwiska

Utworzony przez prawda, 21 marca 2014 r. o 16:55 Powrót do artykułu
Dziennikarzyno, nie był dwukronie wybierany z listy PIS-u. Proponuję sięgnąć do żródeł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciechowski?Dumkiewicz-Sprawka?Miszczuk? - takiej plejady z jednego miasta to napewno na Nowogordzkiej nie puszczą. No to sorry najsłabsi wypadają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego p. Piotrowski posługuje się tytułem profesora skoro jest jedynie profesorem KUL? Nie ma prawa posługiwać się tym tytułem nigdzie poza uczelnią! Ale to zachowanie typowe dla niego... Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten   paruch  jak tam  jemu to  cham  jest  jako  człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmmmm co to za ludzie??? Pierwszy raz o nich slysze i jak tu glosowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największe poparcie wśród członków PIS w województwie lubelskim będzie miał Michał Kamiński,jedynka na liście PO.W imię starej przyjażni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może wręcz przeciwnie. Pan Paruch dostanie się do Europarlamentu. Może zagłosują na niego studenci którzy zechcą, aby było go mniej na wydziale. Jak studiowałem przed egzaminami po wydziale krążyły mrożące krew w żyłach opowieści na temat prof. - niestety w trakcie ustnego egzaminu okazały się prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...