Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I bardzo dobrze pis go tylko ograniczał a gościu jest ambitny ma potencjał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrowski w parti nigdy nie był, a pis korzystał na tym, że z nimi sympatyzował, bo miec profesora, który wiadomym było, iz jest blisko pisu to same plusy  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Partia sie na niego całkowicie wypieła i przestała wspierać podczas wyborów wiec decyzja o wystąpieniu nikogo nie powinna dziwić. To jak go potraktowano podczas ustalania listy do europarlamentu najlepiej o tym świadczy. Jedynka po prostu mu sie należała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis bedzie żałował, że tak potraktował Piotrowskiego, bo to dzieki Niemu wygrali wybory do PE, a tak koniec, nie mają już w Lublinie żadnych polityków z rozpoznawalnym nazwiskiem, na którego głosuje tysiące ludzi, co pokazały wyniki wyborów.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis to powinien się cieszyć, że profesor tyle lat sympatyzował z partią teraz stracą poparcie wielu środowisk przez takie właśnie zachowanie, ale w pisie nie szanuje sie ludzi takie jest moje zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze lubiłam Pana Piotrowskiego - dobry z niego profesor a i polityk nie gorszy, jednak raziły mnie jego powiązania z PiS'em. Więc decyzję o wycofaniu się jak najbardziej popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze lubiłam Pana Piotrowskiego - dobry z niego profesor a i polityk nie gorszy, jednak raziły mnie jego powiązania z PiS'em. Więc decyzję o wycofaniu się jak najbardziej popieram.
W końcu ile razy można się wstydzić za tych kmiotów z Pis-uaru. Co pomogli p. Piotrowskiemu w kampani? Jeżeli nie przeszkadzali i nie utudniali to na pewno nie pomogli a teraz ma płacić na ochronę kurdupla. Widziałem jak potraktowali Go w Lublinie. Oni jakby byli modrzy to i przyjaciel jarkacza miałby mandat ale na to nie zasłużyli. Dla nich p. Piotrowski jest za wysoki. To karłowate, mściwe towarzystwo na czele z chodowcą kotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, już dawno powinien był to zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się. to zawistne i mściwe towarzycho.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno to chamuś i burak, a także zadufany w sobie nielubiany narcyz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze pis go tylko ograniczał a gościu jest ambitny ma potencjał
tak pis strzelił sobie w kolano lub stopę jak kto woli, ale to był strzał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...