Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piwne ogródki w Lublinie poczuły słońce

Utworzony przez Marcin, 22 kwietnia 2013 r. o 21:27 Powrót do artykułu
Prawie jak za komuny! Ten pożal się boże konserwator z pożal się boże prezydentem Kalinowskim niech wezmą się za poważne rzeczy i pożyteczne dla ludzi! Właśnie niech zrobią coś dla ludzi!!! Ciekaw jestem co powiedzą po jarmarku albo nocy kultury gdy płotków nie będzie a zieleń zostanie zadeptana przez ludzi. Czy myślenie musi sprawiać ból tym ludziom??? Trochę wyobraźni bo pomysły to może i dobre ale jak zwykle realizacja od d...y strony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielki konserwator od parasolek a zabytki niszczeja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tych współcześnie ubranych w spodnie rurki wpuszczone po pedalsku w buty też nie powinien pan konserwator wpuszczać bo nie pasują do miejsca. Ja bym pozwolił po deptaku chodzić tylko skąpo odzianym dziewuszkom tak do 25 roku życia. wiecie, dekoldy mini spudniczki, szorty spod których wyłażą poślady, albo cycuchy nie skrępowane stanikiem są zawsze na czasie i budzą moją aprobatę. myślę że pana konserwatora też. amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chory kraj... i na to idą podatki?? żeby jakaś klempa w urzędzie takie peirdoły wymyślała?? na choelre urzędnik wpieprza się tak ludziom w interes? Niedługo wg wytycznych powiesi się firanki takiego samego koloru w oknie jak jasnie pan urzędas sobie zażyczy... Czym się ten cholerny urząd zajmuje??? miasto się wali, dusi, roboty nie ma tu się takimi peirdołami zajmują za ciężkie pieniądze. A gdzie ustawa o wychowaniu w trzeźwości??? dzieci patrzą na picie w ogródkach i co juz nagle nie razi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jeszcze 8 modeli fryzur dopuścić jak w Korei Płn, które mają prawo do obecności w Śródmieściu...? Jeszcze chwila, a ten pożal się Boże "konserwator", nakaże wszystkim nosić w centrum tylko i wyłącznie worki pokutne! Czy te cholerne urzędasy nie mają jakiejś poważnej roboty??? Chcą zrobić z mojego pięknego miasta Phenian?! Czy ten urzędas siedział kiedykolwiek na krześle stojącym bezpośrednio na staromiejskim bruku??? Albo próbował ustawić na tym stolik, tak żeby się nie kiwał??? Czy w tym mieście nie ma nikogo poważnego i z wyobraźnia na stanowisko konserwatora? Masakra jakaś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na legalizację marihuany i "zielone ogródki"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla konserwatora! Powinniśmy brać przykład właśnie z takich miast jak Kraków, czy Warszawa. Ludzie bez poczucia estetyzmu zawsze będą narzekać. Najlepiej nastawiać na deptaku plastikowych reklam, a kamienice okleić szmatami z reklamami, jak reklama Jogusia-Krasnystaw na Tysiąclecia. Koszmar! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy oni chcą całkowicie zarżnąć śródmieście? Juz tylko bank na banku tam stoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LublinPieknymMiastem napisał:
Brawo dla konserwatora! Powinniśmy brać przykład właśnie z takich miast jak Kraków, czy Warszawa. Ludzie bez poczucia estetyzmu zawsze będą narzekać. Najlepiej nastawiać na deptaku plastikowych reklam, a kamienice okleić szmatami z reklamami, jak reklama Jogusia-Krasnystaw na Tysiąclecia. Koszmar! :-)
poczucie to można mieć estetytki Panie geniusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie czy w tych "ogródkach" będę mogł się napić piwa czy tylko "szczyn" podszywających się pod ten szlachetny napój. Bo piwem na pewno nie są produkty wytwarzane a nie WARZONE na masową skalę w kołchozach "browarniczych" typu: Warka, Okocim, Lublin, Żywiec, Tychy, Poznań, Białystok, Sierpc czy Łomża. Prawdziwe piwo obecnie warzą tylkjo w małych regionalnych browarach jak: Kormoran w Olsztynie, Łask, Racibórz, Ciechanów, Lwówek Śląski, Miłosław, Kolbudy k Gdańska. Kto napił się prawdziwego piwa z tych małych browarów nie sięgnie po produkt "piwo" podobny wytwarzany metodą chemiczno- przemysłową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...