Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piwnice \"Pod Fortuną\": Antykwariat się pakuje

Utworzony przez czepialski, 19 stycznia 2011 r. o 12:21 Powrót do artykułu
"Powstanie tam multimedialne muzeum historii Lublina." - powiedziałbym raczej, że po półrocznym zamknięciu piwnicy powstanie następna knajpa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jedyny antykwariat na Starym Mieście czy w mieście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, myślę , ze częsciej bywałam w antykwariacie Pana Marka niz będę w muzeum Poza tym szkoda, zę taki antykwariat z takim antykwariuszem musi wynieśc się z tego piękngo miejsca - jak weszłam tam pierwszy raz to dech mi zaparło No ale trudno .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd Miasta powinien bezwzględnie wskazać zastępczą lokalizacje dla tego antykwariatu,aby pozostał na starówce. To też atrakcja dla turystów. Wielu tam zaglądało,aby "wyszperać" coś ciekawego. Osobiście sam posiadam kilka "rodzynków" z tego antykwariatu,niedostępnych w sprzedaży księgarskiej lub osiedlowej bibliotece. Ceny też były przystępne. Oferta szeroka. Szkoda tego przybytku kultury!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze zamiast muzeum wylac na wiosne wiecej nowego asfalut ? Krochmalna, Leczynska i jeszcze wiele innych czeka, ale lepiej gruba kase pakowac w pierdy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...