Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piwny weekend: Spróbuj nowych piw i naucz się warzyć

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lipca 2016 r. o 14:12 Powrót do artykułu
Będę tam! Świetna sprawa dla miłośników dobrego piwa :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok.Ja również będę więc do zobaczenia.:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety piwa serwowane w pubie u Fotografa są od ostatnich 12 mcy na "jedno kopyto" wszystkie bez wyjątku smakują grejpfrutem. Zresztą nic dziwnego skoro ten chemiczny koncentrat (grejpfrutowy) jako dodatek stosuje wiekszość pseudo tzw. "niszowych wytwórców", jednakże piwo przez to najlepsze ani smaczniejsze czy chociażby "zdrowsze" nie jest, ale niemożebnie droższe to napewno. Poza tym jak jest już coś raz od wielkiego dzwonu dobrego to dziwnym zbiegiem okoliczności klient tego dostać w pubie nie może.  Więc skoro takie "rarytasy z grejpfruta" mają byś serwowane to ja już wolę sam sobie uważyć piwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha ubawiłem się. "Chemiczny koncentrat" dobre! Wiesz co to jest chmiel? Polecam się doedukować, bo potem takie kwiatki wychodzą. I masz rację "uważ" sobie piwa. Najlepiej na wadze. A te warzone i serwowane w multitapach zostaw innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"haha ubawiłem się. "chemiczny koncentrat" dobre! wiesz co to jest chmiel? polecam się doedukować, bo potem takie kwiatki wychodzą. i masz rację "uważ" sobie piwa. najlepiej na wadze. a te warzone i serwowane w multitapach zostaw innym." kolego to tyś jest śmieszny tak samo jak i "doedukowany" w swym geniuszu, tak dla przykładu polecam lekturę z pod tego linku ***piwolucja.pl/felietony/metoda-hgb-piwo-z-koncentratu/ a to, że pub u fotografa nalewa wiele eurolagerów i innych gatunków nie znaczy, że jest multitapem. przeciwnie, to zwykły pub, taki sam jak setki innych. piwo rzemieślnicze, produkowane przez piwowarów z miłości, jako efekt poszukiwań to must have w multitapie, czego w tym przypadku niestety brakuje. ponadto obsługa jest ona ważna aby milo spędzić czas. niestety u fotografa, barmani niewiedzą co mają na kranach, często nie bardzo znają się na piwie, przynajmniej w podstawowym zakresie (skład, smak, aromat).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna orientacja w temacie jak widzę. Jakie eurolagery masz U Fotografa? Chyba pomyliłeś knajpy. Znowu kompromitacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...