Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piwo przyjmiesz tylko rankiem? Radny chce ograniczenia wjazdu na Stare Miasto

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 czerwca 2016 o 15:39 Powrót do artykułu
Problemem nie są dostawcy tylko samochody bez zezwoleń które wjeżdżają na stare miasto kiedy chcą. Ponad 90% restauracji i tak jest czynna od 12.00. Panie radny Krawczyk właśnie stracił Pan mój głos. Uważałem Pana za bardziej rozsądnego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech wprowadza ograniczenia dla poruszania się autokarów z zaprzyjaźnionym ziomami bo czasem bo na skrzyżowaniu DMM a Lotnicza trzeba stać 20-30 minut gdy cała kawalkada wyrusza w stronę Majdanka. Współczuć restauratorom głupich pomysłów ludzi którzy myślą że są inteligentni.
0
Już dawno powinno być dostawy do 10, potem całkowity zakaz wjazdu, zwłaszcza taksówkom i melexom.
0
Wiecej parkowania na starym miescie. Marzeniem jest zeby mozna zwiedzac stare miasto nie wysiadajac z auta. Piechota to frajerzy chodza.
0
PANIE KRAWCZYK - już więcej na Pana nie dam głosu ! ( i moja rodzina)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: