Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pizza Lublin

Utworzony przez maciers, 13 października 2015 o 08:27
Gdzie chodzicie? Szukam fajnego lokalu, do którego można wyjść z dziećmi - kilka razy widziałem już w knajpach kąciki dla dzieci, ale jeszcze nie w restauracjach. Kojarzy Wam się jakaś pizzeria z tym i smacznym jedzeniem?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Galerii Orkana masz pizzerię Dominium - mają kącik dla dzieci, do tego dochodzi ciekawa aranżacja - nasze dzieci przy pierwszych wizytach chodziły po sali i próbowały oglądać te obrazki, ale generalnie arcy ciekawie to wygląda. Pizza na cieniutkim cieście. W pierwsze dni tygodnia jakoś do 13 pizza jest za pół ceny, więc jeśli macie taką możliwość, to warto wybrać się w tym czasie.
0
Na stronie piszą, że taniej jest od poniedziałku do piątku. Faktycznie to nagromadzenie obrazków wygląda ciekawie - chyba nawet gdzies wcześniej już coś takiego widziałem, ale raczej w telewizji. A jakieś konkretne smaki pizzy? Ja np. kompletnie nie przepadam za pizzami mocno udziwnionymi, z dziwnymi składnikami. Po prostu nie wszystko mi pasuje.
0
Smak to kwestia gustu. La Bella jest super. Z kiełbasą, papryką i oliwkami - mnie bardzo odpowiada takie połączenie. Świetna pizza to również Americana, ale tutaj już pojawia się wołowina. Czy to ci odpowiada?
0
Nigdy nie jadłem pizzy z wołowiną, ale czemu nie, mogę spróbować. Skoro trzymają to w Dominium w menu, to musi schodzić. Kiełbasa i papryka jak dla mnie mega pasują do pizzy, już średnio oliwki, bo mogą mocno zmieniać smak. Ale dlaczego nie - i tutaj chętnie przetestuję i porównam smaki ;-)
0
Kwestia gustu ;-) U nich masz również pizzę, przy której sam dobierasz wszystkie składniki tzn. kilka z nich. Nie wiem czy czasami nawet ta opcja nie nazywa się Dominium. Kilka razy nawet tak testowaliśmy, ale chyba jednak te ich gotowe zestawienia najlepiej do siebie pasują i po prostu smakują ;-)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: