Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pizzeria Czerwony Październik zamknięta za brud

Utworzony przez zxc, 31 lipca 2008 o 11:19 Powrót do artykułu
A teraz proponuję wizytę w Świdniku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No to szybko sprzątać bo ja chce się do was wybrać na pizze z czosnkiem i cebulą) Pychotka:)
0
Czy sanepid mógłby ogłosić listę lokali w których jest czysto ? Bo z kontroli wynika że wszędzie jest syf. Jakoś przez całe lata było ok. Czy kontrolujący z sanepidu dostają premie za nadgorliwość ? Skąd ta nagonka ? Niech ktoś sie wypowie.
0
Już czynne... Pizza to tam dobra jest.
0
z czosnkiem i cebula bleeeee - nie tknal bym tego nawet na mega glodzie
0
koneser napisał:
z czosnkiem i cebula bleeeee - nie tknal bym tego nawet na mega glodzie
Najlepsza jest moskiewska, pycha i widziałem że normalnie czynne jest dziś od rana.
0
Helena napisał:
Czy sanepid mógłby ogłosić listę lokali w których jest czysto ? Bo z kontroli wynika że wszędzie jest syf. Jakoś przez całe lata było ok. Czy kontrolujący z sanepidu dostają premie za nadgorliwość ? Skąd ta nagonka ? Niech ktoś sie wypowie.
CIESZE SIE< ŻE WRESZCIE SIĘ KTOŚ TYM ZAJĄŁ I WRESZCIE KONTROLE SĄ NA SERIO, A NIE ŚCIEMY. DZIĘKUJĘ SANEPIDOWI.
0
Teraz widać jak działają inspekcje, to do posła Palikota reformującego zbiurokratyzowane służby.Czy praca tych służb to tylko akcje?A może tak stały nadzór przecież za coś się bierze pieniądze i powinno się służyć społeczeństwu a nie brudasom.Kiedy ten obiekt i przez kogo był kontrolowany wcześniej i jak wypadła wtedy kontrola.
0
zielonakicia napisał:
No to szybko sprzątać bo ja chce się do was wybrać na pizze z czosnkiem i cebulą) Pychotka:)
i karaluchem... srotka nie pychotka, powodzenia hehehe
0
Dzięki Bogu ze to w końcu zamkneli!!! Bród smród i ubóstwo a właścieciel to jakiś przyćpany dziadyga!
0
LublinMyLove napisał:
Dzięki Bogu ze to w końcu zamkneli!!! Bród smród i ubóstwo a właścieciel to jakiś przyćpany dziadyga!
Właściciel to przecież sławny Chętnik ,tak?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: