Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pizzeria Nirvana zmienia nazwę. Bo właściciele się nawrócili

Utworzony przez językoznawca, 21 listopada 2013 r. o 11:09 Powrót do artykułu
A miejski szalet, powinien się po polsku nazywać szczalnia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba wydarzenie roku że mowa o tym w kurierze ,,Fajny" artykulik-darmowa reklama?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I w porządku :).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albo stolcownia > Zwykla promocja !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie macie o czym pisać? We wszyskich lubelskich gazetach ten sam news, kogo obchodzi zmiana nazwy jednej z wielu pizzerii w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem, że - idąc tym tropem rozumowania - w piątki i przez cały wielki post będą tylko pizze wegetariańskie, a w niedziele będzie nieczynne? bo inaczej nawrócenie będzie nieskuteczne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem wielkim katolikiem,(chodzę dokościoła) jestem pełen uznania dla właścicieli,że w dobie nagonki na chrześcijan i kościół,bez" owijania w bawełnę" opowiedzieli się za zmianą nazwy jak i powód dla którego to uczynili.Mogli przecież rzucić jakąś ściemę.Wartość ludzką poznaje się nie poprzez to co posiadają(wykształcenie,kasa,ekstra samochody,wille itp,itd) ale co sobą prezentują.To swiadczy o autentyczności człowieka.Szkoda, że ludzi pokroju właścicieli pizzeri,którzy nie boją się swoich przekonań, jest coraz mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nirvana" była oryginalna, a te nazwy wtopią się w tłum jak milion innych - arni i -alni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha ha ha HAHAHA O ludzie......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Oni w końcu prowadzą pizzerie czy kościół?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj wy wszystkie ludki lubelskie czy nie wiedzicie jak własciciele jedenj z wielu "knajp" załatwili sobie darmową reklamę  (gazety radio telewiezja  regionalne ) a za chwile centralne. A wiara ..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nazwa "Czarcia Łapa" to dla wyznawców  szatana ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grunt to darmowa reklama :) Powiedzieli, że nawrócili się z drogi szatana, na drogę drugiego szatana i wszystkie gazety w LBN o tym piszą!!!   BRAWO dla właścicieli niezły chwyt marketingowy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się, bo pizzę od was bardzo lubię a właśnie wczoraj myslałam, że niby to tylko nazwa, ale trochę mi przeszkadza... , wiadomo, są Ci co wiedzą o co chodzi i Ci którzy myślą, że to jakieś bzdety. Pozdrawiam wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swietna postawa. Slowa mowione lub pisane maja moc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....a moze dzialka na ktorej jest Pizzernia nalezy do ksiezy z zza miedzy i przedluzyli im dzierzawe tylko jesli zmienia nazwe lokalu . Po drugie w tej okolicy jest zbyt duzo pokornych ulice sa nazwane imionami ksiezy i znajduje sie duzo willi zakonnych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się, bo pizzę od was bardzo lubię a właśnie wczoraj myslałam, że niby to tylko nazwa, ale trochę mi przeszkadza... , wiadomo, są Ci co wiedzą o co chodzi i Ci którzy myślą, że to jakieś bzdety. Pozdrawiam wszystkich
.......... i ani słowa więcej bo sie całkowicie ośmieszysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety od kilku jedzenie w tej restauracji jest coraz słabsze. Nazwa nie ma specjalnego znaczenia gdy pizza jest słabej jakości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! nie boją się głupich języków którzy plota trzy po trzy. tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A posiłki będziecie Państwo serwować klientom tylko wtedy, gdy uklękną i będą jeść na klecznikach, prawda? Jeszcze koniecznie prosze powiesić w jadalni wielki 3 metrowy krzyż, z wielkimi zwłokami Jezusa ociekającego krwią, a z głośników puszczajcie jęki torturowanej osoby, że niby to nawiązanie do "męki pańskiej"... Eh, bo zacznę lubić hardcorowe, katolickie klimaty :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...