Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pizzeria Nirvana zmienia nazwę. Bo właściciele się nawrócili

Utworzony przez językoznawca, 21 listopada 2013 r. o 11:09 Powrót do artykułu
Glupota a nowe nazwy lokalu slabiutkie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się podoba to, że nowa nazwa jest typowo polska :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dolowali z jakością to w katolublinie znaleźli dobry grunt na trochę szumu. Są neutralne i dobre miejsca. Kardamon, Kap kap, street pizza i jakoś bez sztucznych newsów mogą jakość trzymać. Słabe to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w piątek będzie tylko wegetariańska :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd tyle agresji i braku tolerancji / zrozumienia?? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A posiłki będziecie Państwo serwować klientom tylko wtedy, gdy uklękną i będą jeść na klecznikach, prawda? Jeszcze koniecznie prosze powiesić w jadalni wielki 3 metrowy krzyż, z wielkimi zwłokami Jezusa ociekającego krwią, a z głośników puszczajcie jęki torturowanej osoby, że niby to nawiązanie do "męki pańskiej"... Eh, bo zacznę lubić hardcorowe, katolickie klimaty :)
Nie wiem po co ta drwina i brak tolerancji / zrozumienia... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie dostrzegam tu braku tolerancji a tym bardziej agresji... skoro tak się krzyczy o tej "tolerancji" to dlaczego tyle "tolerancyjnych" osób nie potrafi po prostu zaakceptować faktu czyichś innych poglądów tylko od razu krytykują tak naprawdę bezpodstawnie bo z tego co mi wiadomo to kwestia religii jest indywidualną sprawą każdego z nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać "tolerancja", a raczej pseudotolerancja dzisiejszych czasów działa tylko w jedną stronę. Wszystko co chrześcijańskie nie jest tolerowane, krytykuje się, a wszystko co przeciwne, gloryfikuje! Chory system myślenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję bardzo szanownym właścicielom! Zaznaczyli mi wprost na mapie Lublina kolejne miejsca w które mam nie chodzić ;)... Jadalnia... Extra...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ich lokal.... i tym wieksze ich prawo do zmian. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super postawa :) bardzo podoba mi się spójnośc wewnętrzna tych państwa. Robią to co uważaja za słuszne nie bacząc na koszta. Godne podziwu :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już sama nie wiem..... Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odważna decyzja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś mieli dobrą pizze teraz do dupy , nazawa stara była dobra a nowa ?  zobaczymy :P   prawda ich lokal ich prawo, niech robią co chcą : P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedenie mają bardzo dobre szczegolnie ta na bursztynowej brawo za odwagę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stara nazwa to pewnie tylko lapsus językowy. Proponuję nowe nazwy: "Roman Dmowski", "Lech Kaczyński" i "Pod wezwaniem abp. Michalika".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe..ale sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo są ważne rzeczy w życiu i te ważniejsze ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...nie wiem co powiedziec. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że wraz ze zmianą nazwy zmieni się na lepsze jakość serwowanej pizzy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...