Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PKS \"Wschód” wraca do Krynicy-Zdroju i Zakopanego

Utworzony przez karpik, 28 października 2012 r. o 22:02 Powrót do artykułu
Brawo, to juz jest legendarna linia, z postojem w "Kindze" i prowadzi przez Kraków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde właśnie jestem w tej chwili w Krynicy Zdroju i czeka mnie powrót Busem bo przewoźnik na takiej trasie nie chce podstawiać autobusów a z kolei pociągiem po zmianach w rozkładzie związanych z remontami torowisk też nie będzie komfortowe Więc dobrze że PKS Wschód wraca do Krynicy i do Zakopanego a szkoda że dopiero pod koniec października
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde właśnie jestem w tej chwili w Krynicy Zdroju i czeka mnie powrót Busem bo przewoźnik na takiej trasie nie chce podstawiać autobusów a z kolei pociągiem po zmianach w rozkładzie związanych z remontami torowisk też nie będzie komfortowe Więc dobrze że PKS Wschód wraca do Krynicy i do Zakopanego a szkoda że dopiero pod koniec października
W okresie, gdy ogromna większość Polaków "ma wolne", nie ma dobrego połączenia do Krynicy i Zakopanego, a tu PISFAN (dotknięty tym) cieszy się. Bo w czasie deszczów i wiatrów - będzie ))) Przypomina się ten gość, który cieszył się, jak to ma dobry dojazd, bo zjada śniadanie przed snem itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...