Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pl. Litewski otwarty po przebudowie. Znamy terminy pokazów multimedialnej fontanny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 czerwca 2017 r. o 14:48 Powrót do artykułu
Podobno był zakaz jazdy na rowerze a mija pare minut i już jeżdżą :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie po nim chodzę - bardzo ładny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ache, te sławne g#$%@$ 5-minutowe odbiory i nadzory inwestycji miejskich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem po co było zawiadomienie do PINB-u o zakończeniu budowy, skoro ten obowiązek dotyczy tylko obiektów których wzniesienie wymaga pozwolenia na budowę, a "przebudowa" placu nie jest budową (definicja w prawie budowlanym) i nie wymagała zawiadomienia o zakończenia budowy czy też pozwolenia na użytkowanie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MEGA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Żuczek! Nadgryziony zębem czasu plac wreszcie doczekał się remontu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszty utrzymania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
nie wiem po co było zawiadomienie do PINB-u o zakończeniu budowy, skoro ten obowiązek dotyczy tylko obiektów których wzniesienie wymaga pozwolenia na budowę, a "przebudowa" placu nie jest budową (definicja w prawie budowlanym) i nie wymagała zawiadomienia o zakończenia budowy czy też pozwolenia na użytkowanie!!!!!
 Większej głupoty dawno nie czytałem. Zgłoszenie do PINB o budowie lub przebudowie obiektu określane jest w pozwoleniu na budowę lub przebudowę. I na 100% w tym przypadku taką przebudowę trzeba było zgłosić, tymbardziej że bydowane były nowe elementy, np. fontanna. Ty zgłoś się do Budimexu jako prawnik, z twoją wiedzą oni jako jakaś tam firma z małej wsi pewnie nie wiedzieli że trzeba zgłosić rozpoczęcie robót do PINB, pewnie też nie wiedzieli że trzeba dać do nich oświadcznie kierownika budowy o przejęciu obowiązków, bo i po co, przecięż to tylko przebudowa to po co kierownik? Jak się zgłosisz pewnie wiele obowiązków zaoszczędzą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
płatne trolle hejtować ile wlezie !!! jeśli chcecie zrobić karierę na miarę Sadurskiej to do roboty !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojsko będzie miało w końcu gdzie defilady robić ! A fontannom to ja nie wróżę długiego życia bez usterek. Nie upilnują dzieciaków aby tam nie wchodziły i nie hasały. No i gołębie na placu będą miały co bomarardować. Także ładnie plac wygląda ale wiele rozwiązań zastosowanych bardzo niepraktycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał: nie wiem po co było zawiadomienie do PINB-u o zakończeniu budowy, skoro ten obowiązek dotyczy tylko obiektów których wzniesienie wymaga pozwolenia na budowę, a "przebudowa" placu nie jest budową (definicja w prawie budowlanym) i nie wymagała zawiadomienia o zakończenia budowy czy też pozwolenia na użytkowanie!!!!! Plac Litewski to obiekt wpisany do rejestru zabytków. W takich przypadkach, niezależnie od zakresu robót (budowa, przebudowa czy remont) potrzebne jest uzyskanie pozwolenia na budowę a wcześniej pozwolenia konserwatorskiego na prowadzenie robót na zabytku. Organ administracji budowlanej wydając pozwolenie na budowę określa w decyzji czy po zakończeniu robót potrzebne jest uzyskanie z Nadzoru Budowlanego pozwolenia na użytkowanie czy tylko zgłoszenia do nich zamiaru rozpoczęcia użytkowania. W przypadku naszego Placu Litewskiego decyzja pozwalała na zgłoszenie zamiaru użytkowania. Nadzór mógł zgłosić sprzeciw lub milczeć i po 14 dniach miasto mogłoby już użytkować Plac wobec braku sprzeciwu. W tym przypadku Nadzór uznał, że nie będzie milczeć tylko zają stanowisko i wydał dokument w którym poinformował, że nie zgłasza sprzeciwu do użytkowania. I to tyle wyjaśnień jakby ktoś nie wiedział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fontanny ŁAAAAAAAAAAAAAAł efekt Łał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładnie, czyściutko, schludnie byłam widziałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, ale fontanna dopiero zrobi wrażenie bo tak w dzień to oki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest dużo miejsc siedzących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beton...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dużo betonu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spox byłem zwiedziłem polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i gitara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz poproszę kosztorys i harmonogram spłat na pokolenie. Faktycznie proponuję medialnie wyświetlać zegar zadłużenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...