Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plac Litewski: Niedawno położyli, a już rozbierają

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 kwietnia 2017 o 14:50 Powrót do artykułu
Chwała Żukowi
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Podobno autentyczne, choć z ubiegłego wieku: . . . - Nad brygadą kończącą układanie asfaltu stoi dwóch zniecierpliwionych z kilofem i łopatami: "- No lejcie szybciej ten asfalt, bo nam tu kazano dół wykopać. . ."
0
Precz z misiewiczami z pisu
0
Tak działa przekupa Szczepańską i jej BUDIMEX. Chwała dla Żuka.
0
partaczunie
0
A już myślałem że Zdzicho zostawił gdzieś w tym miejscu łopatę i teraz szukają.
0
I wcześniej o tym nie wiedzieli, a co tam, podatnicy zapłacą.... ;)
0
To nie przypadkiem wina Tuska? Hi hi hi
0
Betonowa pustynia.
0
tym Misiem za 50 mln wójt Żuk otwiera oczy niedowiarkom
0
Kary umowne za niedotrzymanie terminu 0,002% za dzień............. mogą poprawiać i pół ..ha ha
0
Nie było projektu?? tak na oko woda miała spływać tam gdzieś i nie chciała, a płacimy prawie 50mln.
0
pod każdym artykułem atak pisowskich płatnych trolli, wynajętych tylko po to, żeby krytykować kolejne inwestycje Żuka - żenada, czy wy naprawdę naiwniaki sądzicie, że was nie widać i tak łatwo wtopicie się w tłum?
0
pod każdym artykułem atak pisowskich płatnych trolli, wynajętych tylko po to, żeby krytykować kolejne inwestycje Żuka - żenada, czy wy naprawdę naiwniaki sądzicie, że was nie widać i tak łatwo wtopicie się w tłum?
0
Robić, robić a malkontentami cebulakami się nie przejmować
0
biedne pisuary miotają się bo Lublin z wsamraśnej wioski zamienia się w metropolię, ps: w pisowskim Kraśniku największą atrakcją są pomniki JPII wycięte z drzew
0
cóż za szokujący artykuł, szok, niedowierzanie - coś poprawiają w trakcie a nie po zakończeniu(mimo wszystko chyba lepiej teraz niż za pół roku ale może się nie znam)
0
super projekt jak już trzeba poprawiać
0
Świetny projekt tylko zapomnieli o wodzie
0
A jakie zmartwienie jest dla podatnika? Jeśli coś źle zrobili to poprawiają na swój koszt w ramach kontraktu. Niech poprawiają
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: