Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plac Litewski oblegany od rana do nocy. Zabawa, tańce i kąpiele w fontannie (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 czerwca 2017 r. o 20:32 Powrót do artykułu
Ciekawe kiedy z placu zrobi sie syf. Brak mi wiary w kulture amatorow wodotryskow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIĘKNIE, A CO DALEJ Z LUBARTOWSKĄ I INNYMI KAMIENICAMI? IGRZYSK I CHLEBA" WYSTARCZY??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co dalej z kamienicami??? Spytaj w ZNK a jak chcesz to przekaz im darowiznę, jak coś ci zostało po 500 plus. Ewentulnie poproś Rydyzyka, on tyle kasy doi z budzetu, że taka jedna kamienica to dla niego dniówka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plac bardzo ladny i fajny ale widok dzieci i doroslych chlapiacych sie w fontannie PORAZKA!i to ma byc wizytowka miasta golasy w gaciach Powinien byc zakaz Sa takie miejsca jak baseny ludzie litosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne, mają 500+ a myć się muszą na mieście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej teraz jest sprawiedliwie. Dotychczas w fontannie mógł się kąpać jedynie wielki animator kultury z Lublina a teraz mogą wszyscy. Dobra zmiana jakby nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fontanna to nie basen. Dajcie dzieciakom trochę z 500+ i na MOSIR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko cebulaki wchodzą do fontanny. wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, ze tak dużo ludzi przychodzi, ale obawiam się, że taka swawola niestety zaszkodzi i będą po prostu zniszczenia. Ale gratulacje dla władz miasta, za taką zmianę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby tylko dbano na bieżąco o ten plac a długo będzie cieszył oko :) Trzeb szybko naprawić szkodę po policjantach i usunąć usterki z małego placu zabaw który to został (jak naocznie stwierdziłem) całkowicie wyłączony z użytkowania. Mam nadzieję że takie sprawy nie będą czekać tygodniami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co dalej z kamienicami??? Spytaj w ZNK a jak chcesz to przekaz im darowiznę, jak coś ci zostało po 500 plus. Ewentulnie poproś Rydyzyka, on tyle kasy doi z budzetu, że taka jedna kamienica to dla niego dniówka." - NIE DOTYCZY MNIE 500+, MIESZKAM POZA LUBLINEM. ALE PROBLEM JEST NIESTETY. EMERYTKA,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko pięknie ale na litości z tym kąpaniem sie w fontannie. Porażka! Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małe dzieci porozbierane mają się kąpać w fontannie w centrum miasta? Porazka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd to na pis dy głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Co dalej z kamienicami??? Spytaj w ZNK a jak chcesz to przekaz im darowiznę, jak coś ci zostało po 500 plus. Ewentulnie poproś Rydyzyka, on tyle kasy doi z budzetu, że taka jedna kamienica to dla niego dniówka." - NIE DOTYCZY MNIE 500+, MIESZKAM POZA LUBLINEM. ALE PROBLEM JEST NIESTETY. EMERYTKA,
 A co to zmienia, że mieszkasz poza Lublinem, tam nie ma 5 setek plus dla patoli??? A skoro nie mieszkasz w Lublinie to po uja sie wypowiadasz, wracaj pod remize i wiadomości o 19 oglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak się teraz czują pisowcy? Od dwóch lat atakują prezydenta i radnych platformy za tą inwestycję. Pisowcy głosowali przeciw (podobnie jak przeciw większości inwestycji) i od 2 lat zjeją jadem na ten temat, że to niepotrzebne, złe itd. Czy teraz przeproszą prezydenta i radnych PO? Pewnie nie, bo trzeba mieć honor i przyznać się do błędu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słoneczny Wrotków? Nope... Mokry Litewski w tym sezonie będzie głównym celem dla Lublinian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzicz. Jakby fontanny nie widzieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechali do mnie znajomi z Lyonu, tłumaczyłem, hejterzy to pisowcy (takie małe hitlerki) zrozumieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UKRADZIONE PIENIĄDZE PODATNIKÓW !!!! GDZIE MIESZKANIA DLA NAJBIEDNIEJSZYCH W TYM HANDLOWYM MIEŚCIE. GRUPA,KTÓRA RZĄDZI I KRADNIE CHYBA NIE ROZUMIE JAKI BĘDZIE JEJ KONIEC. NIE PIERWSZY RAZ W HISTORII.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...