Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plac Litewski: Zniszczone dwie fontanny w dwa tygodnie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 czerwca 2017 r. o 18:59 Powrót do artykułu
Może poprostu poustawiać na brzegach donice z kwiatami/ drzewkami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poustawiać tam te bublowate koziołki, przynajmniej będzie z nich jakiś pożytek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można postawić radnych z piSSu ? Tak byłby jakiś pożytek podczas tej kadencji. I przy okazji mieszkańcy by mogli ich zobaczyć i porozmawiać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina kierowców, którzy nie potrafią jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć betonową pustynię, jest niebezpieczna, jeszcze komuś coś się stanie. A Zuk niech się poda do dymisji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Zamknąć betonową pustynię, jest niebezpieczna, jeszcze komuś coś się stanie. A Zuk niech się poda do dymisji!
 won z forum śmierdzący pisowski trollu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tę betonową pustynię codziennie przychodzą setki a może i nawet tysiące mieszkańców :))))))))))))))))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30 cm śniegu to 280 kg/m2. Cieć z łopatą +70 kg i wszysko spadnie 2 metry w dół. Tam płytki trzymają się na fugach i na cienkich rurkach w rogach płytek a reszta - to wielkie NIC, pustka, nirvana. To jak sen szalonego inżyniera karmionego dopalaczami I LSD. A można było nie ćpać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak faceta z łopatą porównywać do kilkutonowej ciężarówki, brawo Ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale można porównać do radiowozu,  gdzie nacisk 1 koła będzie w grwnicach 300… 400 kg. Ale to przerasta twój potencjał intelektualny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chooj , doopa i kamieni kupa, to tak konstrukcja teoretyczna, ergo lipa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wiesz co robi ta fontanna? Ona odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest fontanna na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tą fontanną? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo." I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest fontanna społeczna, w oparciu o sześć instytucji – która się zapadnie, z byle powodu, i co się wtedy zrobi? -Protokół zniszczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden metr sześcienny śniegu, który dopiero co spadł, waży około 200 kg. Także nie pisz bzdur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 METR sześcienny śniegu 200 kg? A mokry śnieg, który pada w temp. ok 0 st? Panie owad, nie kompromituj się. POczytaj chociażby Wikipedię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Żuk zamówi plandekie. Przykryj się cały plac plandekom i śnieg nie spadnie na płytki i nie będzie obciążenia. A latem zdejmie się plandekie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[ul] "Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego (...). Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław (...). Niech żyje nam (...) sto lat! (...) To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego (...). Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek." [/ul]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rany, to co to za części które trzeba sprowadzać tygodniami, z Chin ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FUSZERKA !!! ZGLOSIC DO USTERKI :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile wazy 4ech zabiedzonych uchodzcow z Ajfonami z Afryki ktorzy niebawem dzieki Schetynie dotra do Lublina? Przeciez oni rozp csly Lublin!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się stanie jak zapłonie Poczta Polska przy litewskim?Jeden duży wóz bojowy i po placyku.Zastanawiam się też,co się stanie w przypadku jakiejś nieszczelności tych fontann chodnikowych?Patrząc na te zdjęcia to wszystko się zapadnie jak woda podmyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...