Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plac Litewski: Zniszczone dwie fontanny w dwa tygodnie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 czerwca 2017 r. o 18:59 Powrót do artykułu
hej jestem peowskim płatnym trollem rano dostałem instrukcje z centrali która kazała mi spamować na forach tekstami o Schetynie i uchodźcach, z góry przepraszam ale wicie rozumicie mam dwie lewe ręce do pracy a na chleb jakoś trzeba zarobić, 500+ nie wystarcza nawet na waciki dla żony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej jestem peowskim płatnym trollem rano dostałem instrukcje z centrali która kazała mi spamować na forach tekstami o Schetynie i uchodźcach, z góry przepraszam ale wicie rozumicie mam dwie lewe ręce do pracy a na chleb jakoś trzeba zarobić, 500+ nie wystarcza nawet na waciki dla żony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej jestem peowskim płatnym trollem rano dostałem instrukcje z centrali która kazała mi spamować na forach tekstami o Schetynie i uchodźcach, z góry przepraszam ale wicie rozumicie mam dwie lewe ręce do pracy a na chleb jakoś trzeba zarobić, 500+ nie wystarcza nawet na waciki dla żony hej jestem pisowskim płatnym trollem (około minutę temu) Zgłoś 0 undefined napisał: Zuk musi odejść, razem z uchodźcami, co to ma ich do Lublina sprowadzić. rano dostałem instrukcje z centrali która kazała mi spamować na forach tekstami o Schetynie i uchodźcach, z góry przepraszam ale wicie rozumicie mam dwie lewe ręce do pracy a na chleb jakoś trzeba zarobić, 500+ nie wystarcza nawet na waciki dla żony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Woda podmyła, to i ruda suka przykucnęła i się zawaliło. Zrobić antresolę dla kudzi i samochodów, wtedy nikt nie nadeptnie i spopsuwa. A w ogóle, zakazać wstępu i wjazdu, nawet straży pożarnej. Nie oddychać, nie patrzeć i nie zbierać śmieci, bo się zawali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komuny to tam jeżdziły autobusy i wytrzymało, tera wszysto z dykty, ale ładnie się świeci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nikt specjalnie nie niszczy. Służby miejskie też muszą się nauczyć jak "obchodzić" się z nowymi urządzeniami, tyle czasu był ciemnogród, że ludzie nie wiedzą co to nowoczesna fontanna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze miasta powinny jak najszybciej wydać broszurkę z instrukcją obsługi placu. Ten plac jest zbyt nowoczesny dla prymitywnej tłuszczy, która do tej pory takie cuda widziała jedynie na zdjęciach w internecie. Ludzie są w takim szoku, że strumienie w fontannie mogą wyrzucać wodę pod różnym ciśnieniem, że aż muszą wejść do wody i sprawdzić dotykiem. Kierowcy są w takim szoku, że po nowym placu nie można jeździć wzdłuż i wszerz, że aż celowo wjeżdżają na delikatne fontanny wbudowane w ziemię, żeby sprawdzić czy to nie zwykły wymysł projektanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin - miasto kóz, pisarzy, poetów, muzyków, satanistów, katolików, gejów, lesbijek, farmerów, studentów, artystów, nauczycieli i jak widać niszczycieli fontann... czego u nas nie ma, gdy sa nawet palestyńczycy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tera to nowoczesność, ale z dykty. No ale splendoru dodaje. Zamknąć i dać kartki. nie dotykać eksponatów, bo skoro to w chodniku i jezdni, to wiadomo, że nie wolno i chodzić i jeździć. A tu, wiadomo ciemogród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hAhA.."Podkreśla, że „nieuprawnione” jest „wymaganie od policji”, żeby na placu „doszukiwała się” dróg, które „nie zostały czytelnie wytyczone”." JUŻ SAM NIE WIEM..kto jest większym debilem.. Kuperski czy smaga!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
hej jestem peowskim płatnym trollem rano dostałem instrukcje z centrali która kazała mi spamować na forach tekstami o Schetynie i uchodźcach, z góry przepraszam ale wicie rozumicie mam dwie lewe ręce do pracy a na chleb jakoś trzeba zarobić, 500+ nie wystarcza nawet na waciki dla żony
Jeśli jesteś PRAWDZIWYM TROLLEM, to podaj swój NUMER w podpisie!!!  Troll bez numeru, to Troll nielegalny. Trolle się numeruje. Np. TrollNo9 jest Żydem, a TrollNo46 jest Szwedem. Zgadnij kim jest TrollNo49, i jaką postawę wyznaje TrollNo13...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olejcie fontanny. Wracajcie nad JEZIORA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie, kiedyś MO jeżdziła, gdzie chciała, dziś Policja musi pytać o pozwolenie na wjazd i jeżdzić po szlakch "tylko dla Policji", A służby miejskie po trasie "tylko dla KoEko", zaś Straż Pożarna na 3 dni przed pożarem musi tu zamówic specjalme podjazdy. Jutro idę po kartę o wyznaczenie drogi dla mojej suki, bo coś się zawali, jak stanie gdzieś na chodniku. I co ja zrobię. To że to z dykty, to mnie usprawiedliwia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plac jest bardzo niebezpieczny dla ludzi. Natychmiast należy wyłączyć go z użytkowania zanim dojdzie do tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziłem po nowym placu z dzieciakami i żoną kilka razy i zapewniam, że jest w pełni bezpieczny. Owszem, może być niebezpieczny dla kogoś kto wjedzie na niego samochodem i będzie jeździł po wbudowanych w ziemię fontannach ale dla ludzi poruszających się na nogach jest w 100% bezpieczny. Proszę nie siać paniki, bo to obrzydliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko szampon zabierz i kompielówki.Co?Nad zalew za daleko i za drogo?Ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamienica na Lubartowskiej zawaliła się po 98 latach, fontanna po 2 tyg. Wszystko dziś z dykty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy każdym wodotrysku postawić taka dużą zieloną -szarą kloakę jak ta przy przystanku-to jak się już patologia umyje i wytańczy -to będzie miała się gdzie wysrać a nie na szary beton
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albo na plandekie srać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może wziąc pożyczkę na kolejne 750 mln i odbudować stary plac. Przynajmniej się nie zawwli, a przy przebudowie przez lata pożywi się wielu działaczy i ich rodzin. A więc z pożytkiem dla Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...