Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plac zabaw w Ogrodzie Saskmi ma być lepszy. Pojawią się nowe urządzenia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 sierpnia 2016 r. o 21:10 Powrót do artykułu
A kto zostanie ukarany za zaplanowanie wcześnuejszego bubla? Kto zostanie ukarany za przyjęcie bubla? No kto? Może na to pytanie odpowie Pani Mazurek Podleśna albo prezydent?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alejki w Saskim wykonane skandalicznie. Widocznie pan prezydent nie spaceruje, więc nie zdaje sobie sprawy, że pieniądze na tak beznadziejnie wykonane podłoże to skandal!!! Kto za to powinien odpowiedzieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie czas najwyższy poprawić to badziewie. Kto zapłaci? Źle zaprojektowane czy źle wykonane? Nie ma oczywiście odpowiedzialnych, bo to nie prywatne pieniądze!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysypać plac zabaw dla dzieci ostrym kruszywem po remoncie za 12 mln.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
saski był wykonany zgodnie z zamóieniem, jakie kruszywo obecnie daje się na alejki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram pomysł z Placem zabaw dla dzieciaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja codziennie przechodzer przez sasski i nie narzekam, a ja są ulewy to niestety sa kałuże-niby takie oczywiste a jednak niejtórzy jakby nie rozumieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogdan napisał:
ja codziennie przechodzer przez sasski i nie narzekam, a ja są ulewy to niestety sa kałuże-niby takie oczywiste a jednak niejtórzy jakby nie rozumieli
Tu nie chodzi o brak zrozumienia to chodzi o ludzką mentalność i narzekanie na wszystko dookoła, pewnie nier mają większych problemów aniżeli kałuża w saskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja codziennie przechodzer przez saski i nie narzekam, a ja są ulewy to niestety sa kałuże-niby takie oczywiste a jednak niejtórzy jakby nie rozumieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może najpierw zapewnić bezpieczeństwo dzieciom - przed mknącymi po parku kolażami- niby zakaz jest, monitoring jest, chęci ponoć też i.... nadal bezprawie na alejkach parku i chodnikach w mieście!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymienic nawierzchnę trzeba !  na placu zabaw- sa tam kamienie!! a powinno byc przecież takie miękkie podłoże jak na placu zabaw koło Domu Kultury w centrum miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że coś robią. My też się niedawno zebraliśmy na osiedlu i dopilnowaliśmy otwarcia placu zabaw. Projektem zajęła się ekipa z Freekids, wyszło naprawdę fajnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Żuk pojedzie do Niemiec/k Lublina, to zobaczy, jak urządza plac zabaw dla dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...