Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plac zabaw w Ogrodzie Saskmi ma być lepszy. Pojawią się nowe urządzenia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 sierpnia 2016 o 21:10 Powrót do artykułu
A kto zostanie ukarany za zaplanowanie wcześnuejszego bubla? Kto zostanie ukarany za przyjęcie bubla? No kto? Może na to pytanie odpowie Pani Mazurek Podleśna albo prezydent?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Alejki w Saskim wykonane skandalicznie. Widocznie pan prezydent nie spaceruje, więc nie zdaje sobie sprawy, że pieniądze na tak beznadziejnie wykonane podłoże to skandal!!! Kto za to powinien odpowiedzieć?
0
No właśnie czas najwyższy poprawić to badziewie. Kto zapłaci? Źle zaprojektowane czy źle wykonane? Nie ma oczywiście odpowiedzialnych, bo to nie prywatne pieniądze!!!!
0
Wysypać plac zabaw dla dzieci ostrym kruszywem po remoncie za 12 mln.
0
saski był wykonany zgodnie z zamóieniem, jakie kruszywo obecnie daje się na alejki 
0
Popieram pomysł z Placem zabaw dla dzieciaków.
0
ja codziennie przechodzer przez sasski i nie narzekam, a ja są ulewy to niestety sa kałuże-niby takie oczywiste a jednak niejtórzy jakby nie rozumieli
0
Bogdan napisał:
ja codziennie przechodzer przez sasski i nie narzekam, a ja są ulewy to niestety sa kałuże-niby takie oczywiste a jednak niejtórzy jakby nie rozumieli
Tu nie chodzi o brak zrozumienia to chodzi o ludzką mentalność i narzekanie na wszystko dookoła, pewnie nier mają większych problemów aniżeli kałuża w saskim
0
ja codziennie przechodzer przez saski i nie narzekam, a ja są ulewy to niestety sa kałuże-niby takie oczywiste a jednak niejtórzy jakby nie rozumieli
0
A może najpierw zapewnić bezpieczeństwo dzieciom - przed mknącymi po parku kolażami- niby zakaz jest, monitoring jest, chęci ponoć też i.... nadal bezprawie na alejkach parku i chodnikach w mieście!!!!!!!!!!
0
Wymienic nawierzchnę trzeba !  na placu zabaw- sa tam kamienie!! a powinno byc przecież takie miękkie podłoże jak na placu zabaw koło Domu Kultury w centrum miasta.
0
Fajnie, że coś robią. My też się niedawno zebraliśmy na osiedlu i dopilnowaliśmy otwarcia placu zabaw. Projektem zajęła się ekipa z Freekids, wyszło naprawdę fajnie.
0
Niech Żuk pojedzie do Niemiec/k Lublina, to zobaczy, jak urządza plac zabaw dla dzieci.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: