Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A funkcjonująca od 30 lata Naga Wyspa już nie istnieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wyznaczone miejsce nie istnieje, ale nieoficjalnych miejsc jest kilka. Na ten moment wiem o dwóch plażach nad Zalewem Zemborzyckim i jednej saunie gdzie podobno co miesiąc odbywają się spotkania naturystów. Jeszcze w ubiegłym roku tak przynajmniej było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ewidentny brak demokracji - kiedy KOD tym się zajmie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak plaży dla tekstylnych, a ten się upomina o nudystów. Wyspa na zalewie dupami błyskała kiedyś, Ale drzewa uschły i widać _korzenie_
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plaże dla nudystów to przekręt zabierający najfajniejsze miejsca do plażowania ludziom noszącym kostiumy kąpielowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostałem ochrzczony w latach 70-tych XX wieku. Przeżyłem okres przejścia z PRL-u do tego całego kapitalizmu i powiem wam, że wkurwia mnie teraz ta golizna w sklepach, w reklamach na mieście jak i w TV, gdzie wystawia się na widok publiczny goliznę jak świerszczyki dla dzieci - i te gazety w kioskach... no żenada. A już nie wspomne o internecie gdzie każdy dzieciak może spisać kilka liter by przenieść się w świat zepsutych kurew, które nie wstydzą się pokazać zepsutych ryjów na widok publiczny. Wkurwia mnie, że kobiety łażą jak ostatnie szmaty prawie gołe po mieście. Generalnie z czasem stałem się radykalny w tym temacie, że znienawidziłem to obnoszenie się golizną. Reklamy z gołymi dupami (podpasek, środków na erekcję, itp...) emanują śmierdzącą ideologią seksu. W tym kontekście rozumiem muzułmanów, że nakazują kobietom chodzić zakrytymi. U nas też to powinni wprowadzić. Owszem, relacja seksualna pomiędzy mężczyzną i kobietą jest elementem życia, ale nie róbcie z tego ogólnokrajowej kurwa przyjemności. To winno się odbywac w intymności pomiędzy partnerami i nie to abym był jakimś radykalnym katolikiem, bo od dawna do kościoła nie chodzę. Pisze to tak od siebie, bo juz mam dość tego zepsucia jakie ogarnęło nie tylko przestrzeń publiczną, ale teraz próbuje się nawet legalizować tą cholerną goliznę na plażach w Lublinie. Co jeszcze? Sex on public? Zawsze tak jest, że jak się pozwoli na jedno to drugie samo wylezie... ZAKAZAĆ BEZWZGLĘDNIE tej przyjemności dla zboczeńców! Za same takie pomysły powinno się chłostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostałem ochrzczony w latach 70-tych XX wieku. Przeżyłem okres przejścia z PRL-u do tego całego kapitalizmu i powiem wam, że wku***a mnie teraz ta golizna w sklepach, w reklamach na mieście jak i w TV, gdzie wystawia się na widok publiczny goliznę jak świerszczyki dla dzieci - i te gazety w kioskach... no żenada. A już nie wspomne o internecie gdzie każdy dzieciak może spisać kilka liter by przenieść się w świat zepsutych kurew, które nie wstydzą się pokazać zepsutych ryjów na widok publiczny. Wku***a mnie, że kobiety łażą jak ostatnie szmaty prawie gołe po mieście. Generalnie z czasem stałem się radykalny w tym temacie, że znienawidziłem to obnoszenie się golizną. Reklamy z gołymi dupami (podpasek, środków na erekcję, itp...) emanują śmierdzącą ideologią seksu. W tym kontekście rozumiem muzułmanów, że nakazują kobietom chodzić zakrytymi. U nas też to powinni wprowadzić. Owszem, relacja seksualna pomiędzy mężczyzną i kobietą jest elementem życia, ale nie róbcie z tego ogólnokrajowej ku*** przyjemności. To winno się odbywac w intymności pomiędzy partnerami i nie to abym był jakimś radykalnym katolikiem, bo od dawna do kościoła nie chodzę. Pisze to tak od siebie, bo juz mam dość tego zepsucia jakie ogarnęło nie tylko przestrzeń publiczną, ale teraz próbuje się nawet legalizować tą cholerną goliznę na plażach w Lublinie. Co jeszcze? Sex on public? Zawsze tak jest, że jak się pozwoli na jedno to drugie samo wylezie... ZAKAZAĆ BEZWZGLĘDNIE tej przyjemności dla zboczeńców! Za same takie pomysły powinno się chłostać.
  Że tak zapytam, trzepiesz sam czy ktoś Ci pomaga?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naturyści to nie zboczeńcy. Nagości bije zdecydowanie za dużo dziś z mediów i to TYLKO nagości mocno seksualizowanej. To wypacza ludziom mózgi powodując że łączą ściśle nagi wypoczynek z orgiami, a to tak jak łączyć to, że ktoś lubi dzieci z pedofilią - chore myślenie. Za dużo seksu w codzienności, a za mało zdrowego rozsądku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plaża nudystów stanowcze NIE, ale kobiety w wyznaczonych miejscach np. nad Zalewem Zemborzyckim powiiny MÓC opalać się topless. Tak jak na Zachodzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plaża nudystów jest w kazimierzu 40 minut jazdy z lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto wystosował to pismo, czyżby Szymon P.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadek nudysta ze słońca korzysta a między nogami ma tajną broń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie po co kombinujecie 40 minut jazdy i kazimierz a tamtejsza plaża w ubiegłym roku znowu odżyła spora frekwencja nie było takiej od kilku lat , fakt że poziom wisły był rekordowo niski . Piękne krajobrazy ,widoki a nie jakas tam łąka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plaża nudystów stanowcze NIE, ale kobiety w wyznaczonych miejscach np. nad Zalewem Zemborzyckim powiiny MÓC opalać się topless. Tak jak na Zachodzie...
Ta czemu kobiety maja sie rozbierac tylko sam sie rozbierz moze one chca sie popatrzec na nagiego faceta. A tak w ogole to ty bys tylko patrzyl i sie podniecal a nie o to chodzi tutaj, tylko np zeby sie naturalnie calym opalic jak trzeba dlatego trzeba zrzyucic ubranie a nie chodzic golo zeby sie napalac na laski twoim tokiem myslenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plaża Naturystów jak najbardziej TAK W każdym normalnym cywilizowanym kraju są takie plaże i nikt nie robi z tego szumu. Po prostu lubisz po urlopie świecić białym tyłkiem lub przypominać wyglądem zebrę omijasz taką plażę szerokim łukiem. Chcesz mieć pięknie równomiernie opalone ciało wybierasz FKK Dlaczego tak uwielbiamy np Chorwację Jestem na TAK mimo że zwykle odpoczywam poza Lublinem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...