Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co z naprawą dziur po mocowaniach stelażu plakatu ?????!!!!!!!!!!!! Tym ta Pani się nie przejmuje, ma to gdzieś !!!!!!!!!!! Ponadto, skoro ta Pani nie wie, co i gdzie jest w Lublinie, to po co ją wybierać ? Bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani z PiSu, czyli myślenie w stylu "Bóg ze mną, ch.. z Wami"! Ma gdzieś innych i jakieś "murale", pewnie nawet nie wie co to jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisuar z niej wylazł i tyle ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z wypowiedziami dlaczego ta Pani kandyduje, jak nie wie co jest w Lublinie. Kolejna farsa dlatego nie idę głosować na nikogo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tą gębę na pewno nie zagłosuję ani ja, ani nikt z moich znajomych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciwniczką PIS-u, a i PO mi podpadło. Bez przesady jednak, kobieta przeprosiła, zdejmie plakat i tyle. Po co to rozdmuchiwać. Nie musi też wiedzieć co i gdzie jest namalowane w Lublinie żeby kandydować. Może jeszcze każde "HWDP" ma wiedzieć gdzie jest namalowane??? Ostatnio nie tylko  zwolennicy PIS-u ale i PO zrobili się jakimiś fanatykami. Ja osobiście nie mam na kogo głosować. Mam 30 lat i odkąd obserwuje w swoim życiu wybory to ciągle widzę te same twarze. Komuna trwa i dalej trwać będzie, nic nowego. A jeżeli znajdzie się nawet jakiś nowy, młody człowiek trzeźwo myślący to i tak go zniewolą partyjni. W Polsce jest beznadziejnie i nie widać żeby miało się to zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga! Artykuł zawiera lokowaie produktu! Autor atykułu powinien pani z plakatu zasłonić oczy czarnym kwadratem i zamazać nazwisko tak żeby można było tylko przeczytać Helena P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie popieram powieszenia plakatu takiego typu, ani PIS. rozumiem, że mural jest sztuką ale proszę wytłumaczcie mi przesłanie (nie przesłankę powstania - tą rozumiem) tego właśnie muralu na Lubartowskiej bowiem widzę go codziennie ale nie rozumiem go? dziękuję i pozdrawiam czytelników  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak i na pewno ona sama decyduje gdzie wynajęty koleś rozwiesza plakaty. Zresztą w Lublinie obowiązuje przepis o zakazie rozwieszania plakatów w przypadkowych miejscach więc moim zdaniem to jakaś ustawka jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Ktosia z Ruskiej. Sam sobie zinterpretuj przesłanie tego muralu, pobudź wyobraźnię. Sztuka nie polega tylko na narzucaniu tego co chciał przekazać autor lecz również na tym aby wydobyć z Twojego wnętrza emocje i uczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "ad". Oczywiście że to jest ustawka, jak wspomniałem wcześniej chodzi o lokowaie produktu w artykule i wymienienie tej pani z imienia i nazwiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do sneila3D - w tym właśnie szkopuł, że mam chyba małą wyobraźnię jak na człowieka z Ruskiej. Potrafię zinterpretować różne dzieła sztuki, w tym także murale, ale ten konkretnie to przedstawia co? pogoń psa za kością czy spętanego człowieka szukającego wolności czy obie te rzeczy na raz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Ten pseudo-mural to paszkwil szpecący nasze miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla pisiarni nie ma żadnej świętosci. Wszystko mogą zdeptać, opluć, zniszczyć. A spróbuj zasłonić krzyż, albo zawiesić coś na ogrodzeniu kościoła. Wtedy pisiarnia cię zniszczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS i kultura nie idą w parze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...