Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plakaty wiszą nielegalnie. Ale mundurowym to nie przeszkadza

Utworzony przez mosquito, 17 listopada 2010 r. o 14:47 Powrót do artykułu
A czy w tym "mieście" ktokolwiek przestrzega jakiegokolwiek prawa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro kandydaci nie przestrzegają prawa w czasie kampanii to czy będą go przestrzegali jako radni? Wątpię. Nie głosujmy na śmieciarzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
A czy w tym "mieście" ktokolwiek przestrzega jakiegokolwiek prawa ?
chcesz się dowiedzieć to spróbuj np zaparkować na jakimś zakazie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie zagłosuje na żadnego palanta który wisi na słupie albo płocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=Y5j1z7_RsV4 Zapraszam do obejrzenia pewnego spotu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot i nasza polska rzeczywistość. Na ulicach jeden wielki syf a większość świń pchających się do darmowego koryta wisi na słupach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.webyscan.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to proste ktos przytulił pare groszy i nic nie widzi!!! TO TYLKO POLSKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacy kandydaci takie miejsca wybierają na swoją promocje - nadają się tylko na ulicę ha ha - jak tania panienka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Wszystkich użytkowników. Proszę o wypełnienie anonimowej ankiety http://moje-ankiety.pl/respond-3051.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbym powiesił bez zezwolenie swoje prywatne ogłoszenie toby nie było tak grzecznie. Nie interweniują, ponieważ nigdy nie wiadomo kto wygra i po co się narażać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olejnik wraz z tym swoim Wydziałem Dróg i Mostów powinien sam zbierac plakaty wkońcu są zrządzającymi terenem a jak nie pomaga to kierowac sprawy do SĄDU tylko że nieroby wolą sie wyręczać kimś TAK MÓWIĄ PRZEPISY I DZIWI MNIE DLACZEGO GOGOLA ZANIEMÓWIŁ.W innych miastach tak sie dzieje pracownicy Urzędu w astscie Straży Miejskiej Policji tak pracuja,dodam że zaniechanie obowiązków pracy przez urzędników też jest karane. KIEDY LUBLIN PRZESTANIE BYĆ POLSKĄ --C-- A ŻYĆ SIE BEDZIE NA POZIOMIE ----CHYBA NIGDY---- BO KAŻDY CHCE ZAROBIC I SIE NIE NAROBIC LICZY SIE TYLKO KOLESIOSTWO I WŁAŻENIE W TZ d***. W LUBLINIE PRAWIE JAK NA UKRAINIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie interweniują,bo przecież straż miejska ma inne zadania na ''głowie''-fotoradary po ''krzakach'' obsługiwać.Bo z tego maja kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bród to przecież standard lubelski i strażnik nie będzie sobie d... zawracał takimi bzdetami To wszak poważny urzędnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY DZIENNIKARZ PISZĄCY TEN ARTYKUŁ WYOBRAŻA SOBIE RADIOWOZY JEŻDŻĄCE PO MIEŚCIE I FUNKCJONARIUSZY KTÓRZY ZBIERAJĄ PLAKATY WYBORCZE? I CO BY NIBY MIELI Z NIMI ROBIĆ? MOŻE TRZYMAĆ W MAGAZYNACH. PRZECIEŻ ZOSTALI BY OSKARŻENI O NISZCZENIE CUDZEJ WŁASNOŚCI. A ZRESZTĄ CZY OD TEGO JEST POLICJA ŻEBY ZAJMOWAĆ SIĘ PLAKATAMI POLITYKÓW? TROCHĘ LOGIKI, PRZECIEŻ TO NIKOMU NIE SZKODZI, NAWET JEŚLI JEST BRZYDKIE I SZPECI MIASTO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Uniemożliwiają obserwację pojazdów nadjeżdżających ul. Choiny w kierunku ronda. Dwa dni temu doszło tam do wypadku z tego powodu – napisał do nas wczoraj Rafał Radliński." No niestety. Tam to nie powinno być tych plakatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedwczoraj na jednym z rond koło 19-tej (już było ciemno), jakiś starszy facet powyciągał wszystkie tabliczki z ziemi i zaniósł do kosza. Myślę sobie... zaraz po niego zajadą bo obok kamera... no i miałem rację, w momencie kiedy brał ostatnia (zaznaczam: OSTATNIĄ) tabliczkę z ronda, bardzo szybko podjechała policja i już wiedziałem co będzie się działo... Podbiegłem do nich i zacząłem bronić gościa. Wyjęli tabliczki z kosza i włożyli do auta, a tego gościa zapakowali na tylne siedzenie. Nie pomogła obrona - kazali mi się odsunąć, gdyż utrudniam im prowadzenie czynności. I co ? Jak oni śmiecą tymi plakatami to jest dobrze, jak postawili tabliczki w niedozwolonym miejscu i straż powinna to usunąć to nie ma jej, a jak ktoś usunął to od razu na policje go zwinęli i tyle gościo miał. Rzygać mi się chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda darmozjadów pier....... nieroby. Szary człowiek już by dawno został ukarany. Trzeba zrobić porządek i z nimi a nie będziemy ich karmić z naszej kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że jakiś Rafał twierdzi, że to przez jakiś plakat doszło do wypadku, to nie znaczy ze tak było. Taka jest tylko jego opinia. Jeszcze raz powiem funkcjonariusze nie są od usuwania plakatów wyborczych. Nie robią tego mundurowi w żadnym cywilizowanym kraju. Po prostu nie głosujmy na tych co ustawiają swoje plakaty w miejscach nie legalnych. Przecież to oni wystawiają o sobie świadectwo. Nawet nie trzeba czytać programu którego i tak nikt nie widział, wystarczy obserwacja gdzie mają swoje plakaty. Po co od razu wieszać psy na mundurowych. To nie oni je tam powiesili i nie powołano ich po to aby łazili od słupa do słupa zrywając naklejki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CodeZero napisał:
Przedwczoraj na jednym z rond koło 19-tej (już było ciemno), jakiś starszy facet powyciągał wszystkie tabliczki z ziemi i zaniósł do kosza. Myślę sobie... zaraz po niego zajadą bo obok kamera... no i miałem rację, w momencie kiedy brał ostatnia (zaznaczam: OSTATNIĄ) tabliczkę z ronda, bardzo szybko podjechała policja i już wiedziałem co będzie się działo... Podbiegłem do nich i zacząłem bronić gościa. Wyjęli tabliczki z kosza i włożyli do auta, a tego gościa zapakowali na tylne siedzenie. Nie pomogła obrona - kazali mi się odsunąć, gdyż utrudniam im prowadzenie czynności. I co ? Jak oni śmiecą tymi plakatami to jest dobrze, jak postawili tabliczki w niedozwolonym miejscu i straż powinna to usunąć to nie ma jej, a jak ktoś usunął to od razu na policje go zwinęli i tyle gościo miał. Rzygać mi się chce
Masz 100 % racji. W artykule piszą: "Nie mieliśmy dotąd zgłoszenia dotyczącego niebezpieczeństwa. Policjanci w czasie służby też nie stwierdzają takich zagrożeń" Otóż zglosilem policji problem, ze plakaty wyborcze kandydatów wiszą nielegalnie i powolalem się na pzrepis 63a kodeksu wykroczen. Zostalem przez policjantów wykpiony. Padaly teksty takie jak: -"czy pan widzial kto zawieszal te plakaty? bo ja nie widzialem?" -"moze chce pan tą sprawę zglosić oficjalnie? "(i wyciągnąl druk choc wykroczenia policja ściga, lub raczej powinna scigac bez zawiadomienia. jezeli przejdę przez ulice nie na pasach to czy ktos musi to zglaszac zebym otrzymal mandat?) w koncu zostalem wylegitymowany i spisany. Więc niech rzecznik lubelskiej policji nie klamie ze nie mieli zadnych sygnalów o tym ze te plakaty przeszkadzają. Spisany w sumie nie wiem za co zostalem bo jestem studentem i w bardzo grzeczny sposób zapytalem dlaczego osoby wieszające plakaty bądź komitety wyborcze nie są podnoszone do odpowiedzialnosci za lamanie prawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...