Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zaraz, zaraz... Czy ja dobrze pamiętam, że parę lat temu w tym miejscu była jedna z najnowocześniejszych cukrowni w Europie? Dopłacano?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu komentować. Dla mnie to są ewidentnie wyrzucone pieniądze w błoto. Spróbujcie dostać dofinansowanie ze środków UE wykazując w papierach, że wasza działalność będzie przynosiła straty. To może jeszcze wybudujmy jakieś termy - co z tego że nie gorących wód pod ziemią. Termy nie muszą na siebie zarabiać. Ważne że prezesi będą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Król Lublina wraz ze swym dworem umie robić interesy - stadion, lotnisko... Ale nie zatrzymujmy się w przekształcaniu naszego miasta w prawdziwe El Dorado - zbudujmy na Zalewie port pełnomorski z przepompownią gazu. Ku chwale ojczyzny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻUK powinien zapłacić a nie podatnicy-cholera jasna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
generowanie strat , innowacyjna koncepcja Żuka  w rozwoju Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezrobotni i ich dzieci czekają na pole golfowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie na Żuka-on to ma głowę do interesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze wiecie o co chodzi. Pełno przetargów, od każdego 10-15% "odpału" i żyć nie umierać! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bozhe powiało grozą na tym forum, od razu wiadomo było, ze do stadionu się dokłada jak do mpk,pkp, lotnisk i tak by można jeszcze wymieniać ale stado netowych mędrów, w 99% nie mogących przetrawić, że większość głosujących wybrała Żuka znalazła sobie pożywkę pod sensacyjnymi wypocinami dziennika. Także macie swoje 5 min, macie pozwolenie od mojego wodza z ratusza, możecie się dalej spuszczać w komentach ale tylko do 13.
To mnie pocieszyłeś "że od razu było wiadomo..." MPK, PKP, lotnisko ma swoją funkcję transportową... Jaką to niezbędną funkcję dla miasta pełni stadion...? ZGroze to czuję jak takie POwskie lemingi się wypowiadają potwierdzając swoją głupotę i ślepą wiarę w swoich idoli... Jedynym wytłumaczeniem że to nie wynika z Twojej głupoty to to że prawdopodobnie jesteś w tym układzie i korzystasz ale to się może szybko zmienić ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast tego MISIA można było zrealizować zapowiadane od lat centrum komunikacyjne w okolicach dworca głównego PKP i centrum targowego. I to byłoby prawdziwe działanie dla rozwoju miasta, które mając piękny wielki pusty stadion (tzn. MISIA) już zapowiada modernizację za cos około 40 mln stadionu przy Zygmuntowskich, po tu przynajmniej zachował się jeszcze jakiś sport i miejsce zawodów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zgadzam się, żeby z moich podatków dopłacać do stadionu. Tak jak dopłaca się np. do teatru. Podobnie jak jest z wieloma innymi rzeczami. Są kursy MPK, do których tez się dopłaca. Poza tym, większość kasy na stadion to były pieniądze unijne. I nie można ich było przeznaczyć na coś innego. Grzechem byłoby nie wykorzystanie tego. Tak funkcjonuje miasto. Nie na wszystkim ma zarabiać. Równie dobrze można krytykować, że dopłaca do wielu imprez kulturalnych, nie mówiąc o samym utrzymaniu np. domów kultury, klubów, bibliotek itd. B Bez tego będziemy zaściankiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja uważam, że taki stadion jest w mieście wielkości Lublina poprostu niezbędny!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieszacie psy na Żuku a przypominam, że budowę nowego stadionu wpisał do RPO niejaki Pruszkowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość stadionów w Polsce jest nierentowna. Tylko w innych miastach ludzie dorośli do takich inwestycji. Stadiony nie zarabiają, tylko propagują sport, zdrowy tryb życia etc. Mamy obiekt, który za rok będzie gospodarzem Mistrzostw Europy U21, mamy obiekt, który jest w stanie pomieścić 25 tyś osób jeśli będzie potrzeba zorganizowania dużego koncertu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nie żąda żeby zaprzestać finansowania innych stadionów?(Zygmuntowskie, Start), dlaczego nikt nie żąda żeby zburzyć halę Globus(też na siebie nie zarabia)? dlaczego nikt nie żąda by wyburzyć wszystkie baseny(też nie zarabiają), korty tenisowe i inne obiekty sportowe? he? coście się tak zawzięli na ten jeden stadion? jak już burzyć to wszystkie obiekty które przynoszą straty a nie tylko wybrane :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam kurna, za każdym razem jak przejeżdżam koło stadionu, to gęba mi się chacha. Nie dosyć, że jest piękny, to jeszcze okolica się zmieniła nie do poznania. Wcześniej były wokół same rudery, slumsy, a teraz jest wreszcie super. Co do tych strat: nawet gdyby ten stadion zarabiał ,to i tak malkontentów by to nie przekonało. Jest stadion i tylko się z tego cieszyć. Dobrze ktoś napisał, że do teatrów też się dopłaca i nikt nie żąda żeby teatry przynosiły zyski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość stadionów w Polsce jest nierentowna. Tylko w innych miastach ludzie dorośli do takich inwestycji.
Ludzie nie dorośli tylko cały czas pokutuje w nas staropolskie "zastaw sie a postaw się". Dużo wody jeszcze upłynie zanim do ludzi trafi, że to nie tędy troga. Na zachód od Odry i na południe od Tatr stadiony to inwestycje prywatne i komercyjne. Stadiony publiczne i nierentowne są równane z ziemią lub porzucane.  
... tylko propagują sport, zdrowy tryb życia etc.
  Do takich celów to mógłby służyć duży bilboard a nie "miś" na którym nie da się zrobic publicznego lodowiska "bo się zniszczy".  
Mamy obiekt, który za rok będzie gospodarzem Mistrzostw Europy U21,
W jakim procencie taka impreza zapełni trybuny i jaki dochód przyniesie? Czy może znowu usłyszymy, że to "w ramach promocji" i trzeba dołożyć do kasy z pieniędzy podatników?  
mamy obiekt, który jest w stanie pomieścić 25 tyś osób jeśli będzie potrzeba zorganizowania dużego koncertu.
Ile razy w roku będzie taka potrzeba i kiedy bedzie najbiższy taki koncert? Stadion już trochę stoi i ma zarządzającego więc jeżeli powstał w takim celu to kilka takich imprez powinno już być nagranych.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie jak pisał mój przedmówca....ja również zgadzam się by podatki szly na opłaty stadionu. Dlaczego możemy dopłacać do Zalewu i jego okolic a do stadionu nie?...na stadionie bylem juz ze 4 razy a np.ze sciezek rowerowych wokół Zalewu nie korzystam, nad samym Zalewem byłem może ze 2 lata temu i idzie na to 7mln rocznie! Ale nie piszę wszem i wobec żeby to zburzyć i zasypać! Są różni ludzie i różne mają zainteresowania...punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie jak pisał mój przedmówca....ja również zgadzam się by podatki szly na opłaty stadionu. Dlaczego możemy dopłacać do Zalewu i jego okolic a do stadionu nie?...na stadionie bylem juz ze 4 razy a np.ze sciezek rowerowych wokół Zalewu nie korzystam, nad samym Zalewem byłem może ze 2 lata temu i idzie na to 7mln rocznie! Ale nie piszę wszem i wobec żeby to zburzyć i zasypać! Są różni ludzie i różne mają zainteresowania...punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.
  trafiłeś w sedno... też nad zalewem nie byłem od paru ładnych lat ale nie domagam się by spuszczono wodę i go zasypano......... dlatego, że nie przemawia przeze mnie zazdrość i zawiść, że inni mają a ja nie........... w mieście powinny powstawać różne obiekty.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mnie pocieszyłeś "że od razu było wiadomo..." MPK, PKP, lotnisko ma swoją funkcję transportową... Jaką to niezbędną funkcję dla miasta pełni stadion...? ZGroze to czuję jak takie POwskie lemingi się wypowiadają potwierdzając swoją głupotę i ślepą wiarę w swoich idoli... Jedynym wytłumaczeniem że to nie wynika z Twojej głupoty to to że prawdopodobnie jesteś w tym układzie i korzystasz ale to się może szybko zmienić ...
Taka funkcje, ze nawet na ukrainie maja nowoczesne stadiony a estadio de la gruz to chyba juz w ramach zabytkow moze byc pokazywany.Taka funkcje, ze to najwieksze miasto na wschodzie i taki stadion powinnien juz powstac dawno temu,zeby spelniac europejskie standardy a nie azjatyckie.W Białymstoku maja jeszcze wiekszy, bo nasz to i tak jest minimum i patrzac przyszlosciowo trzeba go bedzie powiekszyc ale tam mimo,ze to stolica disco polo nie ma takiego cebulactwa i ludzie sa z niego dumni. Aha tak,jestem w ukladzie, dostaje w kij kasy,stac mnie na osmiorniczki i loze vip :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...