Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Planowane roboty na drogach Lublina

Utworzony przez gza, 15 kwietnia 2009 r. o 08:04 Powrót do artykułu
Zamiast chodnika mogliby wyremontować ulicę Męczenników Majdanka, jedzie się tamtędy jak po polu minowym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy ruszy budowa dalszej części Związkowej do Walecznych?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy "URZĘDNICY" zauważą fatalny odcinek/zwężenie,zapadnięte studzienki kanalizacyjne,doły/ ok.100m na wysokości Polfy na ul.Wojciechowskiej.Odcinek ten pozostał kiedy kilka lat temu do tego miejsca wybudowano nową jezdnię i 100m dalej też nową ,a w środku pozostała jako gminna ,bez odwodnienia,krawężników.Już było kilka stłuczek i kolizji,najczęściej po deszczu gdy są kałuże i miękkie pobocze.Polecam to miejsce Policji i Straży Miejskiej samochody w tym miejscu rozwijają prędkość do 150 km/godz.Interweniowałem już kilkakrotnie w UM ale powiedzieli mi że mają ważniejsze sprawy do załatwienia.A jak stanie się tragedia to winnych nie będzie.Proszę o interwencję Dziennik Wschodni może Wasz monit uprzytomni SZANOWNYM WŁADZOM że nie można ignorować bezpieczeństwa i życia obywateli tego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem bardzo ciekawa , kiedy KTOŚ dostrzeże , że bardzo pilnie potrzeba zbudować "GARB SPOWALNIACZ" na skrzyżowaniu ul. Nowy Świat z ul. PAWIĄ . Jest tam sporo wypadków , również śmiertelnych . W dalszym ciągu , chcąc przejść z ul. Pawiej na Nowy Świat - wchodzi się wprost pod rozpędzony samochód . gdyż ten zakręt jest mało widoczny. Samochody jeżdżą tam naprawdę bardzo szybko - mimo ustalonych ograniczeń ....Cała ulica aż dudni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OOOO!!!! Znalazł się mój post...... No to co będzie z tym GARBEM SPOWALNIACZEM na skrzyżowaniu ul. Pawiej z ul. Nowy Świat ?????????? Czy KTOŚ z tych ważniejszych czyta nasze posty ?? Macie taką wiedzę ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...