Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po co nam policja która zajmuje się koszeniem łąk? Kto na to płaci? A jak się okaże, że to przemysłowe to posadzą ponownie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten mistrz świata od karteczek jest policjantem czy kucharzem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł artykułu przeczy zawartej w nim treści, plantacja to "świadoma" uprawa jakiejś rośliny na dużą skalę a w artykule mowa jest o paru samosiejkach na zapuszczonym trawniku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe w jaki sposób biegły będzie sprawdzał zawartośc substancji psychoaktywnych? Pewnie kupi lufkę i nabije Najszybciej i najprościej bez zbędnych wydatków na drogi sprzęt i odczynniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... karteczki na lodówce... - co za gość, za karę Wójtowicz powinien wyrwać mu język
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poooolska, mieszkam w Pooolsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będziemy jarać wspólnie,cały Lublin.Ciekawe czy Janek Palikot wie coś o tym?,rzućcie mu cynk to będzie dopiero afera.....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za dobry człowiek doniósł na policje? Człowieku!!! to ze mamy idiotyczne prawo w kraju to nie znaczy że społeczeństwo ma być jak bydło i robić to co im się karze. Ludzie umierają od WÓDKI i mogą pić dalej mimo tak wielu szkodliwych efektów ( po za zgonem). A Tu zwykła marihuana i od razu afera bo to NIELEGALNE. Nikt mi nie będzie mówił co jest dla mnie legalne a co nie. A swoją droga, moi drodzy redaktorzy sami palicie, albo palą wasi znajomi więc jako organ opiniotwórczy mogli byście zacząć też z tym walczyć, bo zakazy i nakazy w tym państwie są CHORE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi uciekło ? a może coś przeoczyłam bo dopiero wstałam.KONOPIE,KOMISARIAT, może to tylko na własny użytek ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarz napisał:
Co to za dobry człowiek doniósł na policje? Człowieku!!! to ze mamy idiotyczne prawo w kraju to nie znaczy że społeczeństwo ma być jak bydło i robić to co im się karze. Ludzie umierają od WÓDKI i mogą pić dalej mimo tak wielu szkodliwych efektów ( po za zgonem). A Tu zwykła marihuana i od razu afera bo to NIELEGALNE. Nikt mi nie będzie mówił co jest dla mnie legalne a co nie. A swoją droga, moi drodzy redaktorzy sami palicie, albo palą wasi znajomi więc jako organ opiniotwórczy mogli byście zacząć też z tym walczyć, bo zakazy i nakazy w tym państwie są CHORE!!!
To jest Pański pogląd. Zapewniam Pana, że wielu ludzi jest zupełnie innego zdania. Prawo w Polsce jest jakie jest, ale trzeba go przestrzegać. Anarchia wcale nie jest lepsza. Gdyby każdy robił to co chce nie zważając na prawo, nie mógłby pan czuć się bezpiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż. Pod latarnią jak zwykle najciemniej. W liceum to właśnie za komisariat chodziliśmy zawsze na tanie wino...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pacjent napisał:
To jest Pański pogląd. Zapewniam Pana, że wielu ludzi jest zupełnie innego zdania. Prawo w Polsce jest jakie jest, ale trzeba go przestrzegać. Anarchia wcale nie jest lepsza. Gdyby każdy robił to co chce nie zważając na prawo, nie mógłby pan czuć się bezpiecznie.
Zdecydowanie się z tym zgadzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poproszę o konkrety. Jakiego Panowie są zdania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pakowanie do więzienia młodych ludzi w których system zainwestował dużo pieniędzy, jest dobrym pomysłem? W Portugali po legalizacji spożycie narkotyków po ich legalizacji spadło o 30%, spadł odetek przestępst narkotykowych. Podatki z tego idą m.in. na edukację społeczeństwa w zakresie szkodliwości narkotyków. Bo nie ma co kryć że palenie marihuany w młodym wieku źle wpływa na rozwijający się mózg. Natomiast picie alkoholu wg państwa jest dobre, w telewizji reklamy piwa "bezalkoholowego" wszystkich znanych marek. A szpitale przepełnione pacjentami po schorzeniach poalkoholowych i ogromne koszty społeczne. Ale nasi eksperci z rządu uważają że to jest dobre i że narkotyki złe. Bo oni tak uważają i koniec. A badania światowe za nic mają,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie sami dla siebie uprawiali, bo nie mogli nikogo złapać żeby zarekwirować mu susz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pacjent napisał:
To jest Pański pogląd. Zapewniam Pana, że wielu ludzi jest zupełnie innego zdania. Prawo w Polsce jest jakie jest, ale trzeba go przestrzegać. Anarchia wcale nie jest lepsza. Gdyby każdy robił to co chce nie zważając na prawo, nie mógłby pan czuć się bezpiecznie.
Nie tylko jego to jest pogląd ale i mój.Kiedy prawo jest chore i głupie to się go po prostu olewa i ignoruje tak jest w tym przypadku.Policja to nieudacznicy uganiający się za kilkoma roślinami lub spisujący i przeszukujący uczniów i studentów siedzących na ławkach,w tym są świetni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez to że palimy zioło ludzie mają sie czuć nie bezpieczne ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu tu się dziwić, że policjanci "przeoczyli" ziółka? Niektórzy z III Komisariatu nie wiedzą, gdzie jest ul. Leśna... A komisariat stoi na rogu ulic Kunickiego i Leśnej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mysleli, ze to afrykanskie pokrzywy. Dziwisz sie. Policjantom niukt nie pokazuje jak konopie wyp\gladaja.l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dup[ek napisał:
A co mysleli, ze to afrykanskie pokrzywy. Dziwisz sie. Policjantom niukt nie pokazuje jak konopie wyp\gladaja.l
Dlatego szkolić,szkolić,pokazywać a tępych zwalniać. Gdzie im tam do UNII ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...