Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plantacja konopii w szafie 17-latka

Utworzony przez japcio, 5 marca 2008 o 13:52 Powrót do artykułu
widzisz niuniek jak cie podpie... w tym kraju nic sie nie da musisz stąd wyjechac ijak najprędzej do normalnego świata .... my juz tam jesteśmy pozdrawiam
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale plantacja ale sukces policyjne śmiecie nie mają się czym zajmować tylko czepiają się małolatów
0
Kto go do policji podpierdzielił ?, mama, tata, młodsza siostra w zemście a może dziadek? :].
0
Kara śmierci?
0
życzliwi sasiedzi hehehee
0
Od nieznajomych?? Buhahaha. Dorodne rośliny 9 i 11cm?? Oj chyba nie wiedzą jak wygląda taka dorodna roślina
0
Buhaha Policja to nie ma czegoś do roboty może? może by tak jakiegoś bandziora scignąć? ale chyba za trudno dwa rachityczne badylki to nie jest plantacja, konopie o rozmiarze 9 i 11 cm nie są dorodne już lepiej tego chłopca skazać na postulowaną karę smierci za uprawę szczypioru - mniej wstydu dla Policji... a mnie zastanawia taki oto problem Konopie są rośliną krajową i te krajowe konopie również zawierają THC - prócz jednej odmiany konopii leśnych - te własciwie nie zawierają... konopia indyjska i jej holenderskie warianty dorasta do 2 metrów ( i wtedy jest dorodna dopiero) konopie miejscowe dorastają w zależności od odmiany od 1,5 metra do 3 metrów i rosna sobie dziko jak to chwasty... od czasu do czasu mozna znaleźc samosiejkę jakiegoś holenderskiego wynalazku... Konopie siewne - takie co to nie mają dwu płci są olbrzymie i dorastają do 4 m również zawierają niewielkie ilości THC i uprawia sie je na polu - legalnie zresztą a mnie zastanawia jakim cudem policja odróżnia rosnace dziko konopie od samosiejek holenderskich? rozumiem że suszy roślinki i popala ten susz... a może ma policja wykształconych botaników? hmm... tak czy siak dość żenujące owe opisane "sukcesy" policji.... takie bardziej śmiechu warte...
0
Moje gratulacje za tak skuteczna interwencje!
0
TAK to prawda.... konopie siewne mial..... Wpadli mu na chate bez nakazu, straszyli, ................i tak mu chu**** zrobicie !!! P.S j*** konfident juz sie znalazl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
PSY TOMASZOWSKIE WESZĄ A WESZĄ I TOWARU NIE BEDZIE NA RYNKU A TO.....MUSZĄ MIEC GOOD AGENTA,BRRRY JUZ SIE BOIMY.POLSKA POLICJA...I DOBRA,TRZEBA ICH POCHWALIC, GRINGO
0
hahaha dorodne rośliny (spadłem z krzesła xD) i 3 gramy fakt akcja na skale światową xD Polska policja to żenada, ciekawe ile nad tym pracowali rok, dwa, trzy lata xD
0
Ale przykórcze to konopia dorodna jest wyglada jak pitruszka szkoda chłopaka...:X
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: