Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Guzik prawda. Jak nie będzie kredytów to i nie będzie zakupów. Żaden deweloper nie będzie podnosił ceny, bo i tak nic nie sprzeda. Sztucznie siejesz panikę drogi redaktorku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na Rudniku GalaDom stanęło z budową szeregowców przy ul. Bielskiego - od kilku miesięcy nic się nie dzieje. Kawałeczek dalej na wschód warszawski Edbud praktycznie stanął z budową ogromniastego bloczyska. Domyślam się, że to nie z nadmiaru klientów. Wszystkie budowy idą jak krew z nosa, bo deweloperzy nie mają chętnych na mieszkania a w związku z tym nie mają pieniędzy na budowę.
0
panie JACKU SZYDŁOWSKI . Dlaczego ten artykuł nie ma uwagi o tym, że jest SPONSOROWANY ?!
0
sponsorowanie smierdzi na kilometr
0
Dziwny wniosek, ze jeżeli banki nie złagodzą polityki kredytowej, to ceny spadną. Zawsze zdawało mi się, że jest odwrotnie - nie ma popytu, ceny spadają.
0
Spokojnie, będzie jeszcze duuuużo taniej. To nie jest zjawisko natychmiastowe , ale juz niektórym aczynaja puszczac nerwy i mieszkanie w Lublinie w przyzwoitej dzielnicy można kupić spokojnie za 3500 zł/mkw. Oczywiście nie za pośrednictwem biura nieruchomości, bo to własnie te biura napmpowały ceny do granic absurdu i w tej chwili są głównymi beneficjentami tej sytuacji, stąd też te sponsorowane bujdy na resorach.
0
Ot wielka mi obniżka cen buhahahaha. 4500 zł za mkw na rynku wtórnym buhahaha. Skąd te średnie?????? Artykuł tylko po to stworzony aby podłechtać nas obywateli buhahaha. Kupujta kupujta bo tak w gazecie napisali.
0
Są miejsca gdzie się buduje. Na przykład tutaj
0
aga napisał:
Dziwny wniosek, ze jeżeli banki nie złagodzą polityki kredytowej, to ceny spadną. Zawsze zdawało mi się, że jest odwrotnie - nie ma popytu, ceny spadają.
Sorki, w pierwszej cześci miało być: "wzrosną" zamiast "spadna"
0
A i ja twierdzę że będą tanieć mieszkania i to sporo więc redaktor tego artykułu wyskrobał faktycznie sponsorowaną wierszówkę a szkoda bo już myślałem że można liczyć na artykuły nawiązujące do logiki i uczciwości Kuriera i piszącego a tu kaszana !
0
Dla wyjaśnienia…dane na temat aktywności developerów, liczby mieszkań, ceny, itp…pochodzą z kwartalnego raportu firmy doradczej Reas. Bada ona rynek nieruchomości w całym kraju, w tym lubelski. Jak do tej pory są to najbardziej dokładne raporty. Prognozy również pochodzą od analityków Reasa, co wyraźnie zaznaczyłem w tekście. Przed wpisaniem komentarza, polecam więc dokładniejszą lekturę i czytanie ze zrozumieniem. Z raportu wynika m.in., że developerzy budują mniej i wolniej. O ile teraz jest jeszcze w czym wybierać, to np. w drugim kwartale tego roku może być już gorzej. Z kredytami dla kupujących nie jest źle, ale banki nie chcą finansować nowych inwestycji. Jeśli taka sytuacja się utrzyma, to na spadki cen i większy wybór nie ma co liczyć. Nie są to autorskie dywagacje, a prognozy fachowców, którzy w założeniu mają na ten temat znacznie większą wiedzę niż autor. Tym bardziej dziwią mnie wnioski, jakie wyciągacie, bo nijak się mają do treści publikowanego tekstu. Jeśli ktoś nie zgadza się z opiniami analityków, proszę bardzo. Z tym zawsze można dyskutować, a oni też mogą się mylić. Nie zamierzam jednak udowadniać, że nie jestem przysłowiowym „wielbłądem”. Polemizować z intertowymi „bohaterami”, którzy nie mają odwagi podpisać się własnym nazwiskiem pod stekiem bzdur, który tu wypisują. Ciekawe ilu z nich to pracownicy lubelskich firm developerskich, którym mogłem kiedyś nadepnąć na odcisk? Dla formalności…są pewne granice i nawet w sieci Czytelnicy nie są anonimowi. Warto o tym pamiętać. Pozdrawiam Jacek Szydłowski
0
Jacek napisał:
Dla wyjaśnienia…dane na temat aktywności developerów, liczby mieszkań, ceny, itp…pochodzą z kwartalnego raportu firmy doradczej Reas. Bada ona rynek nieruchomości w całym kraju, w tym lubelski. Jak do tej pory są to najbardziej dokładne raporty. Prognozy również pochodzą od analityków Reasa, co wyraźnie zaznaczyłem w tekście. Przed wpisaniem komentarza, polecam więc dokładniejszą lekturę i czytanie ze zrozumieniem. Z raportu wynika m.in., że developerzy budują mniej i wolniej. O ile teraz jest jeszcze w czym wybierać, to np. w drugim kwartale tego roku może być już gorzej. Z kredytami dla kupujących nie jest źle, ale banki nie chcą finansować nowych inwestycji. Jeśli taka sytuacja się utrzyma, to na spadki cen i większy wybór nie ma co liczyć. Nie są to autorskie dywagacje, a prognozy fachowców, którzy w założeniu mają na ten temat znacznie większą wiedzę niż autor. Tym bardziej dziwią mnie wnioski, jakie wyciągacie, bo nijak się mają do treści publikowanego tekstu. Jeśli ktoś nie zgadza się z opiniami analityków, proszę bardzo. Z tym zawsze można dyskutować, a oni też mogą się mylić. Nie zamierzam jednak udowadniać, że nie jestem przysłowiowym „wielbłądem”. Polemizować z intertowymi „bohaterami”, którzy nie mają odwagi podpisać się własnym nazwiskiem pod stekiem bzdur, który tu wypisują. Ciekawe ilu z nich to pracownicy lubelskich firm developerskich, którym mogłem kiedyś nadepnąć na odcisk? Dla formalności…są pewne granice i nawet w sieci Czytelnicy nie są anonimowi. Warto o tym pamiętać. Pozdrawiam Jacek Szydłowski
0
Przepraszam pomyłka :Pytanie miało być nastepujące Dlaczego nie ma cen z Krasnika Lubelskiego , Kraśnika Fabrycznego , Opola , Poniatowej, Janowa Lubelskiego , Modliborzyc i generalnie południowo zachodniej lubelszczyzny , czyżby tam nie sprzedawano mieszkań
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: