Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Platforma przedstawiła swoje kandydatki w wyborach

Utworzony przez neo, 9 listopada 2014 r. o 21:21 Powrót do artykułu
Praca blisko ludzi? W sumie tak. Rodzinka zaraz znajdzie zatrudnienie we wszelkiej maści urzędach. Nepotyzm - domena PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te same twarze zawodowych koryciarzy co od wielu lat!! Siedzą, nabijają kabzę, nic nie robią,  głosują pod dyktando!! dosyć się nachapali !! czas na zmiany !!GŁOSUJCIE NA NOWĄ PRAWICĘ  JANUSZA KORWINA MIKKEGO!! Dosyć tych zawodowych koryciarzy, którzy nic nie robią tylko kabzę nabijają!! Chcecie aby mordercy byli wieszani?? Chcecie mieć pracę?? Chcecie aby nie było korupcji, kumoterstwa i nepotyzmu?? Chcecie niskich podatków?? Głosujcie na NOWĄ PRAWICĘ JANUSZA KORWINA MIKKEGO!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bukietowa Gąsior-Marek zaczyna promować kandydatki - klęska PO pewna. A Karpinski to ty nie POdlizujesz się Tuskowi i nie zalatwiasz Ostachowiczowi fuchy za 2 miliony zł rocznie tylko z babami gadasz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE LEMINŻKI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pchaja sie do koryta. Juz mi się rzygac chce jak patrzę na te plakaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis też z nepotyzmu słynie nadal ma swoich po urzędach i spółkach takze przyganial kocioł garnkowi j
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis też z nepotyzmu słynie nadal ma swoich po urzędach i spółkach takze przyganial kocioł garnkowi j
  takie same mam odczucia, a skrzynki pocztowe to dopiero masakra,oni powinni dodatkowo płacić za wywóz śmieci i mnei za wynoszenie śmieci (ulotek) do śmietnika, bo nie mam zamiaru za darmo zapierdalać do śmietnika, oni za darmo pchają sie do koryta,  już patrzeć nie mogę na te gęby  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parytety to wymysł jakiegoś chorego psychicznie imbecyla, jeśli baba jest w czymś lepsza od faceta to po prostu to robi, jeśli na prezydenta lepsza będzie baba to na pewno wygra z facetem, bez pomocy jakichś lewackich feministycznych parytetów. Wciskanie na siłę baby dlatego ze jest babą to jakieś chore lewactwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...