Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludzie a za czyje budowane są te drogi?? mamy kilka razy placic za to samo? Autostrady tez platne. Tylko kraj zmieniac.... eh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Żmijan logicznym rozumowaniem raczej nie grzeszy, po drugie wypowiada się na tamat rzeczy o których nie ma żadnego pojęcia. Panie Żmijan wszystkie drogi są budowane z NASZYCH pieniędzy to po pierwsze po drugie powtórnie płacimy za użytkowanie dróg ( czego nie rozumiem ale żyjemy w polsce więc już przyzwyczajono nas do płacenia absurdalnie kilka razy za to samo) w cenie każdego litra paliwa więc mamy rozumieć że proponuje Pan popieprzyć kolejną oplatę drogową?? Pranoja... Powiem tak od czasów tzw. komuny nic w rozumowaniu rządzących polityków nic się nie zmieniło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to jakiś absurd,i tak płacimy na drogi w paliwie,kupujemy nowy samochód płacimy ja się pytam gdzie tę pieniądze.POgonić tę całe towarzystwo z tego okrągłego Zoo w Warszawie,i co jeszcze te deb***e wymyślą co oni chcą zrobić z nas bydło dojne. Ludzie nie dajmy się czas z tym skończyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Za NASZE pieniądze zostały wybudowane i wyremontowane drogi. 2. Podatek drogowy jest już w opłacie za paliwo !!! W którym jest również dwa inne podatki... To teraz mamy jeszcze zapłacić kolejny ten sam podatek? Opłata za jazdę po "wygodnych" drogach? Takie drogi (czyli te nowo wybudowane, nie mylić z tymi 2-u, 3-y letnimi, bo one się już sypią!) powinny być uznawane za standart!, a nie jakiś luksus. Kolejny absurd to fotoradary i bramki pomiarowe, które robią za maszynke do robienia pieniędzy oraz sztuczne łątanie dziury budżetowej. Ludzi odpowiedzialnych za to, powinno się wysłać do szkół, żeby się nauczyli podstaw ekonomii, bo z tym to słabo u nich, a efekty ich bezmyślnych decyzji widać na codzień... Ten kraj został już dawno sprzedany i rozgrabiony, w tej chwili tylko "wyciskają szmate" z resztek co zostało !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się płatne-biorę rozliczenie podatkowe i widzę.Ja za rok jazdy po drogach krajowych płacę 18% minus kwota zmniejszająca podatek 556 zł 02 gr przyjętej wartości opłat,ponieważ mam niewielkie dochody,pan Żmijan 32% ponad stawkę określoną w ustawie(jeżeli będzie taka ustawa) za przejazd drogą krajową jeśli zarobił ponad 85`528 zł-co pan na to ?Jak dla mnie perfekcyjna ustawa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborco posła Żmijana: powiedz, jak to jest być walonym w tyłek na własne życzenie? Czy naprawdę można było upaść aż tak nisko, aby zagłosować na to indywiduum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a bardzo dobrze wam za waszą głupotę na wyborach. Wybieracie sobie takich polityków to nie płaczcie oni wyrażają w sejmie przecież wasz głos! Nie wiem o co wam chodzi!!!!!!!!!!!!???????????? W USA taki popaprany polityk byłby zniszczony do końca życia za swoje POmysły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd znowu nam przyniósł Żmijana w kieszeni, to kolega Palikota chyba z Biłgoraja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻYDOKOMUNA POmpuje POLAKÓW w ich własnym kraju,z ich ciężko zarobionych i marnych pieniędzy ,pompuje,pompuje i pompuje,a głupole POpierają i POpierają. POwiedzenie GŁUPI JAK POLAK nabiera nowej wartości, a słupki im rosną,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie nie ma na kogo głosować. Od lat te same gęby przy korytach tylko zmienia się władza w ich rękach a młodzi co w końcu dopchali się do koryt nie mają nic do powiedzenia bo jest odgórnie przez przewodniczącego partii nażucone wszystko. Takim sposobem np. Poznański papra się w historii i próbuje zniszczyć miejsca pracy bo historia jest dla niego najważniejsza tak jak z tym absurdalnym długiem jaki ma wobec nas hiszpania pożyczonym za średniowiecza.Z tego co pamiętam największym dłużnikiem obecnie wobec nas jest Iran albo Irak.Takim krajom pożyczamy pieniądze długi są ogromne a później umarzamy spłate nie tylko odsetek ale i samego długu.Co do płatnych dróg krajowych to paranoja jakaś.Za jaki luksus płacić? Drogi które mają 2 lata posiadają koleiny po tirach najczęściej bo nie ma normy jak budować drogi a każdy przedsiębiorca oszukuje i oszczędza na materiałach czego skutkiem są dziury po jednej porządnej zimie.Taki to luksus z tymi drogami krajowymi że jeszcze trochę każdy zmieni samochód osobowy na traktor bo nie będzie się dało po nich jeździć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nieuka się wybiera,a że nic nie umie, to do kieszeni się dobiera i wyborcę uważa za frajera,bo na tym polega polityczna nieuka kariera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten gościu co powiedział że nie jeździ po drogach krajowych to rozumiem ze po Solidarności/Tysiąclecia też nie jeździ?? Boże widzisz i nie grzmotniesz mu w opony.... mózgowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Konkursie " deb*** Roku " w skali głosowania od 1 do 10 pan poseł zdobył 21 punktów. Zdobywając Dwie Nagrody !!! Strach myśleć co dalej, dopiero się rok zaczął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Konkursie " De bil Roku " w skali głosowania od 1 do 10 pan poseł zdobył 21 punktów. Zdobywając Dwie Nagrody !!! Strach myśleć co dalej, dopiero się rok zaczął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lpu napisał:
Ludzie a za czyje budowane są te drogi?? mamy kilka razy placic za to samo? Autostrady tez platne. Tylko kraj zmieniac.... eh
Dokładnie... najpierw budują za nasze pieniądze, potem mamy płacić jeszcze że jeździmy po tym co wybudowane z naszych pieniędzy..... takie złodziejstwo w białych rękawiczkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może i uznałbym to za dobry pomysł ale pod warunkiem że opłata musiała by w całości iść na drogi krajowe, ale niestety znając realia w Polsce pieniądze rozeszły by się po urzędnikach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VVV napisał:
a bardzo dobrze wam za waszą głupotę na wyborach. Wybieracie sobie takich polityków to nie płaczcie oni wyrażają w sejmie przecież wasz głos! Nie wiem o co wam chodzi!!!!!!!!!!!!???????????? W USA taki popaprany polityk byłby zniszczony do końca życia za swoje POmysły
właśnie! patrzcie i płaczcie! Ja nie głosowałem na tą hołotę i nie mam wyrzutów sumienia, ale jak zwykle wygrał głos ludu (durnego Polskiego ludu!!) i cierpię za idiotów, którzy głosowali na P O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osek napisał:
może i uznałbym to za dobry pomysł ale pod warunkiem że opłata musiała by w całości iść na drogi krajowe, ale niestety znając realia w Polsce pieniądze rozeszły by się po urzędnikach
Na pensje,nagrody,odprawy i na nie naszą wojnę w Afganistanie,czerwone k.utasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ładna dziewczyna :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ubiegłym roku rząd podzielił zakłady energetyczne na oddzielne spółki z tego co się dowiedziałem to z samego podziału w Lublinie spółka Lubzel zapłacił 8 milionów podatku do skarbu państwa teraz znowu przymiarka do opłat za drogi kiedy wreszcie Polski naród zaznaczam Polski przejrzy na oczy i skończy tą Tuskomanię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...