Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Płatne parkingi w Lublinie: Będzie więcej kontroli

Utworzony przez zosia, 16 września 2011 o 07:11 Powrót do artykułu
Proponuję aby policja zaczęła sprawdzać tych handlarzy papierosami, ale może to za wielkie rybki dla naszej policji.Wczoraj spacerując podziwiałam fajny widok , dwóch strażników miejskich pod bazarem z bloczkiem w ręku czeka na gapiów aby wręczyć mandacik, idąc w stronę novej widzę dwóch policjantów chowających się za budkami , a przed novą stoi ze 20 handlarzy i głośno nawołują na papieroski!!!!!!!!!!!! Cóż grunt to dobrze opłacić teren ! Gratulacje dla policji i dla p. Żuka , nie tego pan nas uczył na wykładach. Ale cóż to wszak LUBLIN TO MIASTO INSPIRACJI.))))))
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale artykuł, pisany na ilość wyrazów. Kiszka aż wstyd.
0
Ciekawe czy skończy się panowanie samozwańczych "parkingowych" sprzedających bilety wypisywane znikopisem, które opłaca się po powrocie do auta i zwraca sprzedawcy. Ja z uporem maniaka zasuwałem do kiosku ryzykując że auto stoi bez biletu przez te kilka minut. Policja zapytana o co chodzi, rozkładała ręce....
0
W mieście będzie zawsze problem z miejscami parkingowymi póki nie powstaną parkomaty i strefa płatnego parkowania. W cale się nie dziwie kierowcom. Też nie chciałoby mi się lecieć do kiosku.
0
Jeszcze żeby było wiadomo kto te bilety sprzedaje to moze by ludzie płacili, a tak - trzeba czasem lecieć 200-300 m w poszukiwaniu kiosku, powrót do samochodu i głupie parkowanie zajmuje ekstra 15 minut bo nie można normalnie kupić biletu.
0
gdyby to policja lub straż miejska sama pofatygowała się na takie płatne parkingi a nie tylko wyręczała się pijakami, którzy za kilka groszy dzwonią po nich, gdy zauważą że za szybą samochodu nie ma biletu- żenada... (osobisty przykład z ul.Narutowicza)
0
Tak tylko z jakiej kieszeni pujdzie na premie za nadgodziny tych tak zwanych urzędasów..........
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: