Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plaza Lublin: Kolejne problemy z kasami na parkingu

Utworzony przez kaska, 8 listopada 2010 r. o 21:09 Powrót do artykułu
P****** ta plaze, beznadziejna galeria. niegy tam nie pojade. stalam z dzieckiem rocznym w tym ***** korku, dziecko mało mi nie zeszło od płaczu i spalin !!!!! ! galeria nie jest przystosowana do pobierania opłat !!! jeden wyjazd z najniższego poziomu !!!konieczna inspekcja !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, darujcie sobie w końcu ten okradający nas sklep!!! Przecież te same sklepy są w innych galeriach i nie trzeba płacić za parkowanie i sie denerwowac jakimiś awariami! I nie chodzi tu o pieniądzie (bo moze i nie sa wielkie) tylko o zasady,bo nie dosć że zostawia sie u nich pieniadze to za parkowanie każą płacić. Moze jeszcze niedługo płatne toalety zrobią windę a dla tych co nie płacą to po schodach...:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następnym razem dzwońcie po straż i zgłaszajcie zagrożenie zaczadzeniem - z tlenkiem węgla nie ma żartów. Przyjadą z miernikiem, zmierzą stężenie tlenku węgla i w razie potrzeby szybko Was ewakuują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co trzeba zrobić ludziom, by się wreszcie zachowali rozsądnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Złotych Tarasach w stolycy się płaci za parking 4,5 PLN !!! i nikt nic nie mówi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
from toleranted napisał:
W Złotych Tarasach w stolycy się płaci za parking 4,5 PLN !!! i nikt nic nie mówi
oczywiście za godzine i to za każda i zawsze pełen jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnę tylko, że Złote Tarasy są w Centrum Warszawy, obok Dworca Głownego PKP, Pałacu kultury itp. Z kolei już w innych centracj handlowych, typu Arkadia czy Galeria Mokotów opłat za parkowanie nie ma. Proszę mi wybaczyć ale dla mnie róznica między Centrum Lublina a Centrum Warszawy jest aż nazbyt oczywista. Uważam, że Lublin jest zbyt małym miastem aby wprowadzać opłat w centrach handlowych za parkowanie. Do tego, jak się okazuję, dochodzi złośliwość przedmiotow martwych czyli awaria systemu pobierania opłat. Mam nadzieję, że klienci odpowiednio potraktują firmę, która ich nie szanuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.prezydentlublina.com/ - technika czasem zawodzi nie ma paniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego mam płacić za kolejną godzinę skoro maszyna się popsuła?? A co to moja wina, że się popsuła???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
from toleranted napisał:
W Złotych Tarasach w stolycy się płaci za parking 4,5 PLN !!! i nikt nic nie mówi
i bardzo dobrze, niech złodzieje z warszawki, którzy okradają tzw. ścianę wschodnią płacą! Tyle, że jest jeszcze parę innych miast, gdzie też są duże galerie i za pierwszą godzinę nie płaci się nic, a już za kolejne jak najbardziej i to sporo. 0,50 pln to właściwie nic, tylko że dochodzi problem płacenia w automatycznej kasie, zapominania o płaceniu, wracaniu na wstecznym, itp. Po co? Przecież to idiotyzm. PS. Pomysł z zawiadomieniem straży pożarnej doskonały! Nauczka dla właścicieli będzie I klasa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro ludzie nie czują i nie widzą,że nimi jako nimi to w sumie tam gardzą a jedynie co się dla tej firmy liczy to portfel klienta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
from toleranted napisał:
W Złotych Tarasach w stolycy się płaci za parking 4,5 PLN !!! i nikt nic nie mówi
A ty mne pwiec czyj ten Golden Taras jest bo on tyś dobrze skubie goja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te całe maszynki do zarabiania pienędzy tzw. parkomaty to jedno wielkie badziewie psujące się i utrudniające ludziom życie. Co śmieszne przyjechałem na film do Cinemacity i zamiast mieć darmowy parking z racji tego, że oglądałem film to musiałem zapłacić 4zł z racji tego ,że widocznie spóźniełem się do parkomatu o pare minut. Jednym Zdaniem PLAZA straszny syf i łajno więcej tam nie przyjdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł ze strażą pożarną chyba nie jest dobry. Przyjadą, zarządzą ewakuacje ludzi (nie samochodów) i zamiast dodatkowo zapłacić za 1 godzinę, to zapłacisz za 3.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeżeli parking zajmują wcale nie klienci Plazy??? Stąd te opłaty. Bardzo współczuję wszystkim którzy zostali uwięzieni w wyniku awarii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W życiu bym nie dopłacał za parking tylko dlatego, że parkomat był zepsuty. Oprócz Straży Pożarnej warto w takich sytuacjach zadzwonić po Policję bo my i nasze mienie jest przetrzymywane na parkingu bez naszej zgody. Gdyby właściciele plazy liczyli się z klientami to w takich wypadkach otworzyliby parking i wypuścili auta a nie trzymali wszystkich do usunięcia awarii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też dziś miałem problem z wyjazdem......super parking wszyscy się czepiamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękujcie tym co sobie robili darmowe parkowanie w centrum, a nie wieszacie psy na Plazie. Może watro zacząć używać szare komórki i czytać instrukcje oraz wyłączać auto to pójdzie szybciej i bez smrodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak sie cos buduje na cmentarnej ziemi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież oni dobrze wiedzieli że będzie problem. Byłem tam dwa razy jak już te szlabany działały i zawsze był problem. Co prawda wjechać wjechałem i dostałem bilet ale żeby go wypróbować jak się wyjeżdża to już nie bo kazali wyjeżdżać szybko bo trzymają szlaban a bo korek jest;D Jedna wielka porażka. Na pewno teraz sporo klientów stracą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...