Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plikostrada.pl - UWAŻAJCIE NA TEN SERWIS!

Utworzony przez =====, 2 stycznia 2013 r. o 20:02
Witam. Dawno dawno temu.. Zarejestrowałem się na stronie Pobieraczek Jak wszyscy miałem z nimi problemy. A właściwie to im się wydawało że mam problemy. Podszedłem do całej sprawy w prosty sposób. Kierowałem się jedynie moim prawem jako klienta (ustawa itp) wykorzystując artykuły zrezygnowałem z ich usług niezależnie od tego jak interpretowali prawo pracownicy pobieraczka. I tego się trzymałem. Otrzymywałem wiele pism z groźbami. Liczyłem na to że pobieraczek pozwie mnie do sądu. Gdybym ja to zrobił, sprawa odbyłaby się w Gdańsku a ja jestem z Warszawy. Więc czekałem. No i się nie doczekałem. Pobieraczek został zamknięty. W twoim przypadku powinieneś otrzymać linka albo maila potwierdzającego zawarcie umowy na odległość z Twoimi pełnymi danymi. Nie jest to ich obowiązek ale Skoro nie mają Twoich danych osobowych to jeśli tylko podałeś maila jest to niewystarczająca informacja do zawarcia z Tobą umowy drogą elektroniczną. Nie mogą zawrzeć umowy z kimś kto nazywa się "VEWBRB$#%T" A bez Twojej zgody nie mogą na podstawie maila zasięgnąć danych o Tobie i za pomocą tych danych stworzyć umowę ponieważ umowę musisz wypełnić poprawnie sam w necie. Jeśli napiszą do ciebie o jakiejś zawartej umowie to odpisz że nie zgadzasz się na zwarcie z nimi żadnej umowy, nie zgadzasz się na przetwarzanie przez ich firmę Twoich danych osobowych itp itp i nic więcej im nie wyjaśniaj na temat tych .. csjnweyf7qerus... znaków - bo nie musisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zanim przeczytalem wasze opisy zarejestrowalem sie na plikostradzie i wyslali link aktywacyjny ale go nie aktywowalem czy juz bede mosial placic czy nie ptosze o odp. kot cos o tym wie thx
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zrobiłam to samo , podałam niewłaściwe dane i wgl , wysłałam zaraz potem że odstępuje od umowy , tak jak to wyżej ktoś napisał . Po tych 2 tygodniach napisali że umowa została rozwiązana i że dziękują za współpracę . Więc nie ma się o co martwić . )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też kiedyś zarejestrowałem się do pobieraczka, poźniej okazało sie, że wielu moich znajomych. Nikt z nas nic nie zapłacił. UKE nałożyło kary na ten serwis. Spółka jest zawieszona. plikostrada zarejestrowana jest w Dubaju (ZEA). Żeby postawić Cię przed sądem musieliby cię najpierw deportować. W ogóle sie nie przejmuj. A jak denerwują cię e-maile z ponagleniami to filtruj do spamu albo zrezygnuj z tego e-maila. Ja tak zrobiłem. http://internet.gadz...rowany-w-dubaju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczynamy z pakietem testowym Plikostrady! Możliwość pobierania do 2 gigabajtów danych przez 14 dni 100% anonimowy dostęp do wszystkich treści Maksymalna prędkość: Pobieranie z maksymalną prędkością Państwa łącza! Specjalne oprogramowanie do łatwego i szybkiego pobierania danych Jeżeli w czasie okresu testowego spodobały się Państwu możliwości Pobieraczka i zapragniecie pobierać więcej niż 2 gigabajty, to w każdej chwili możecie wybrać jeden z następujących pakietów: TO JEST POBIERACZEK POD INNĄ NAZWĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też jak głupia się tam zarejestrowałam na plikostradzie szukając filmu. Wysłałam maila że chcę rozwiązać umowę. Dobrze że podałam fałszywe dane więc przynajmniej listonosz nie będzie mi skrzynki zaśmiecał. A z tego co ludzie piszą to trzeba ich zwyczajnie ola. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie potwierdzilem linka bo w pore przeczytalem to forum wiec chyba mi nic nie grozi zreszta z pobieraczkiem tez byla podobna akcja i poprostu olalem sprawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten pobieraczek to ku*** i zlodzieje mi po rejestracji na maila wyskoczyli 9dych placic pozniej ze sad nie dawno dostalem pismo ze jak nie zaplace 400zl to trafie na liste dluzniku w krajowym rejestrze dluznikow a lache na nich klade moga mi koncowke possac cwele!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażające ile parszywej hołoty chodzi po świecie i pisze w necie!! Skamle jeden żul z drugim jacy to oszuści i złodzieje w tej całej plikostradzie - a sam złodziej i oszust:
Dobrze że podałam fałszywe dane[/quote] [quote]podałam niewłaściwe dane i wgl
Itd itp... A do tego pewnie sami żarliwi katolicy... Patologiczna hołota o mentalności Kalego: "Jak Kalemu ukraść - to źle, ale jak Kali ukraść - to bardzo dobrze". Nie mogę opanować odruchu wymiotnego czytając ten obłudny bełkot!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE PLACIĆ!!!!!!! TO JEST NOWA STRONA WCZESNIEJSZEGO"POBIERACZKA"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
===== napisał:
@mil wysyłaj na adres pomoc@plikostrada.pl Ja tak zrobiłem (jak już wcześniej pisałem) i dzisiaj dostałem maila od plikostrady z informacją o potwierdzeniu rozwiązania umowy, więc nie ma się czym przejmować, @Ewa Ja również podałem fałszywe dane, ale w porę zareagowałem i umowa została rozwiązana. Pozdrawiam.
czy możesz napisać co dokładnie napisałaś w mailu do nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już na pierwszy rzut oka widać że to ci sami oszuści i naciągacze (nie wiem jak to się fachowo nazywa) i dokładnie ta sama metoda co pobieraczek. Jedyna różnica to lepsza oprawa i bardziej widoczna informacja o płatności... To że w Polsce złodziej i oszust jest bzkarny to rozumiem, ale jakim więc cudem się na to ktoś jeszcze łapie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co mam zrobic ? Zarejestrowałam się na plikostradzie, ale ni aktywowałam konta podałam złe dane, po czym niechcący usunęłam pocztę. Co mam zrobic ? Poza tym nie moge się zalogowac na niej. Prosze o odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam I ja tez wczoraj zestrachalem sie emailem od Windykatora ale juz dzis jestem spokojny moja sprawa sie przedawni za pare miesiecy oraz nie bede musial jak to windykator pisze 6 mies. do 8 lat. w kiciu za podanie niewlasciwych danych osobowych, poniewaz firma ma na celu egzekwowania nie wiarygodny imion nazwisk adresow, po prosty nie ma prawa podpisywac umow z panem x tylko i wylacznie z panem kowalskim np, jaki firma Ellewar nie ma prawa do uzyskania adresu IP jesli kwota roszczenia nie przekraczy 260zlotych po przez prokurature tylko i wylacznie a wiec jak i ja nie penkam juz poniewaz jestem za granica i z za granicy podpisywalem regulamin rzekoma umowe. Pisze to wszysko chociasz jestem swiezy w tym temacie ale lecz dzis wykonalem telefon do biura ochrony konsumeta i on mnie uspokoil i mam nadzieje ze i ja was uspokoje bo wiem ile ten Email od nich wczoraj zjad mi nerwow tak wiec wspolczuje wszyskim oszukanym i nie macie sie czy przejmowac bo oni moga ale nam nic nie zrobia bo sami nie sa niewinni. Podstawy to nie odpisywac , wymowic umowe o ile was czas puszcza 10 dni ew. 3 miesiace w razie braku korzystania z uslugi. Nie podawac zadnych dany. o ile zaplaciles/as trzymaj dowod wpaty. moze sie okazac iz ponownie dostaniesz/cie ponownie wezwanie do zaplaty. Oraz prosze pisac Informowac o tym innych by nie w padli w niepene rece stron internetowych: -Pobieraczek.pl -Plikostrada.pl Gdzie zarejestrowanie sie jest zawarciem umowy na okres 12miesiecy oraz wiele stresu z tym zwiazanym po nekaniu wyzej wymienionych uslugadawcow internetowych ktorzy pragna nam wyciagnac kase z kieszeni przez to bo ufamy innym , przez to zaprzestaniemy zaufniu innym uczciwym przedsiebiorca. Z gory pozdrawiam wszystkich dziekuje za cierpliwe czytanie sorry za bledy Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja natomiast też pisałem fałsz, tylko że rok urodzenia. To co stosują( 14 tyg. free) to żenada olbrzymia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale na szczęście jeszcze tego dnia co zakładałem konto na cholernej plikostradzie wysłałem list żeby rozwiązać z nimi umowę. UWAGA! Proszę pousuwać w porę konta na wspomnianej stronie, bo inaczej same kłopoty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem o co wam chodzi? Wszystko jest w regulaminie, jasno i klarownie! Nauczcie się czytać a nie bezsensownie klikać! Korzystam z tego serwisu zgodnie z regulaminem i wszytsko jest w porządku. Nieodpowiedzialni Użytkownicy powinni uiścić opłatę za niestosowanie się do regulaminu, a nie wieszać psy na firmie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serio naprawdę ktoś się na to jeszcze nabiera? Ja się nie dziwię, że oni teraz w Emiratach założyli firemkę a ludki będą słały kaskę. Zawsze można założyć maila na serwerze typu rambler.ru i dać nieprawdziwe dane. Rosjanie nigdy nie kwapili się do przekazywania jakichkolwiek informacji, więc jak już jesteście naiwni, to skorzystajcie z mojej rady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, ale jeśli odstępuje od umowy to musze to podać w jakimś formularzu czy wystarczy napisać po prostu :"prosze o usunięcie mojego konta"?? i czy to na taki email słać> pomoc@plikostrada.pl??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paragraf 12 pkt. 11. regulaminu tej "firmy" ale jak to działa w praktyce, to nie wiem. Poproś o potwierdzenie przyjęcia oświadczenia o odstąpnieniu od umowy i jego prawidłowości. Powinno to pomóc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 101

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...