Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plikostrada.pl - UWAŻAJCIE NA TEN SERWIS!

Utworzony przez =====, 2 stycznia 2013 r. o 20:02
to co martin pisze jest niezgodne!F*** you! Na tego gostka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy ktoś jak martin pisze coś takiego, to powinno się usunąć ten komentarz! Bo popiera oszustów z plikostrady! Nie po to jest ten forum, by pisać bzdury , takie jak martin.To tylko strona antyplikostradowa( tzn.forum ) Pobieraczek do lamusa i jego klony do lamusa! Wypier***** gówniarzy z plikostrady i basta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy ktoś jak martin pisze coś takiego, to powinno się usunąć ten komentarz! Bo popiera oszustów z plikostrady! Nie po to jest ten forum, by pisać bzdury , takie jak martin.To tylko strona antyplikostradowa( tzn.forum ) Pobieraczek do lamusa i jego klony do lamusa! Wypier***** gówniarzy z plikostrady i basta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PLACIC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie - macie chomika. Płaci się grosze a można ściągać co się chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie przysłali potwierdzenie o rozwiązaniu umowy dzień po tym jak wyslałem do nich odmówienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chomik lepszy. A o plikostradzie pisali w 3/2013 numerze pc formatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha! A jednak! Dostałem rozwiązanie umowy! Oszuści w zapomnienie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mil napisał:
Słuchajcie pomocy a na jaki adres wysłać to, że odstępujemy od umowy? Błagam odpiszcie [/quote][quote name='mil' timestamp='1357582198' post='717283'] Słuchajcie pomocy a na jaki adres wysłać to, że odstępujemy od umowy? Błagam odpiszcie
Witam. Właśnie w dniu wczorajszym wysłałem e-maila na adres:pomoc@plikostrada.pl o poniższej treści:cytuje:Niniejszym zawiadamiam, iż z zachowaniem 14/czternastu/dni liczących od dnia zawarcia umowy, odstępuję od zawartej Umowy o świadczenie usługi Plikostrada. poniżej imie i nazwisko adres e-mail właśnie w dniu dzisiejszym otrzymałem potwierdzenie o odstąpieniu od przedmiotowej umowy , wygenerowane automatycznie. Podziękowano za dokonanie testów. Jestem mile zaskoczony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, taką panikę siejecie że aż głupio czytać.. Co wam mogą zrobić ? Dane zawsze mogą być fałszywe, email też, namierzać was nie mogą bo są to dane poufne NIC WAM ZROBIĆ nie mogą.. Tak jak z pobieraczek.pl też miałem konto i ostatecznie spam miałem na pocztę że mam płacić, olałem to i jakoś nie jestem za kratkami.. Regulamin zawarcia pomiędzy dwoma stronami musi być świadczony własnoręcznym podpisem z datą zawarcia,a to są tylko dane i email, każdy może za was się podać... To tak ja z Allegro.pl możesz się podać za kogoś ale podajesz adres na który przychodzi paczka co wiąże się z tym że mogą cię na kryć, ale przy rejestracji podaje się adres aby przyszedł kod z potwierdzeniem pocztą a tutaj nic !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokladnie, nie ma sie czym martwić. Ja podałem prawdziwe dane przy rejestracji, żeby sprawdzić jak zareagują i mam kupę śmiechu, gdy straszą mnie sądem... Ogólnie to są oszuści i żadnej sprawy w sadzie jeszcze nie zgłosili, za to oni już płacili kary. To siętyczy pobieraczka, a ta cała plikostrada, jak myślicie, czemu firma zarejestriwana jest gdzieś w Emiratach Arabskich ;p Olać oszustów i nie płacić za żadne skarby. NIC WAM NIE ZROBIĄ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...Regulamin zawarcia pomiędzy dwoma stronami musi być świadczony własnoręcznym podpisem z datą zawarcia,a to są tylko dane i email, każdy może za was się podać... " nie musi, istnieje coś takiego jak podpis elektroniczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
===== napisał:
Witam wszystkich! Ostatnio znalazłem serwis plikostrada.pl. Chciałem akurat pobrać plik, którego nie mogłem znaleźć nigdzie indziej. Postanowiłem założyć konto. Zakładając konto podałem fałszywe dane (tj. powpisywałem w imieniu, nazwisku, adresie przypadkowe znaki) jedyną prawdziwą rzeczą, którą podałem to e-mail. Chwilę później wpisując w google "plikostrada" znalazłem wiele artykułów, że serwis opiera się na tej samej zasadzie co pobieraczek.pl. Od razu wysłałem maila z prośbą o anulowanie umowy pod adres pomoc@plikostrada.pl (klikając zakładkę kontakt otwiera się pusta strona, ten adres znalazłem dopiero w zakładce "wsparcie"). Jednak boję się, że nie otrzymam odpowiedzi (jak już czytałem w innych przypadkach). Mam pytanie: Czy będę musiał tym oszustom płacić tak dużą kwotę? Przypominam, że podałem fałszywe dane, jedynie mój e-mail był prawdziwy. Wiem, że jestem kretynem nabierając się na coś takiego, ale proszę jedynie o sensowne odpowiedzi i o nie krytykowanie. Z góry wszystkim uprzejmie dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli w ciągu 14 dni przesłałeś na ich mail'a odstąpienie od umowy to nie ma sprawy i nie ma umowy. Ci naciągacze nie muszą dawać Ci odpowiedzi, tym bardziej, że nie jest to w ich interesie. W przypadku braku odstąpienia od umowy i niezapłacenia umownej kwoty te cwaniaki kierują sprawę do e-sądu w Lublinie i sąd może wymusić zapłacenie. A Ty chcąc cokolwiek reklamować musisz kierować pisma do Dubaju w Emiratach Arabskich! NIE REJESTRUJCIE SIĘ NA PLIKOSTRADZIE!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarejestrowalem sie rowniez. Ale kolega mnie uswiadomil o tym klonie, wiec wyslalem czym predzej poczta elektroniczna rezygnacje i otrzymalem odpowiedz ze rezygnacja jest z ich strony przyjeta. Profilaktycznie moje wypowiedzenie i ich potwierdzenie o tym fakcie potrzymam sobie w poczcie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rejestrujcie się na pobieraczek.pl i plikostrada.pl , bo tam są sami złodzieje , zarejestrowalem sie w 2011 roku i teraz po 2 latach dostalem do zapłaty ponad 200 zł, ani jednego pliku nie ściągnełem , zapomniałem hasła i loginu do tej strony tylko meil był prawdziwy. Złodzieje, niech się wezmą za uczciwą pracę !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam takie pytanie, czy jak się zarejstrujecie to możecie pobrać te pliki?..dla niby zarejestrowanych? Bo wydaje mi się że to śiema, każdy potem tylko panikuje i o tym zapomnina, a i tak nic z tego nie można pobrać - także tu można się bronić, a jeśli z winy umowy nastąpiła szkoda można życzyć zadośćuczynienia... z resztą cały ten serwis jakby umożliwia pobieranie róznych programów, muzyki - nielegalnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
===== napisał:
Wczoraj wysłałem taką notkę na adres pomoc@plikostrada.pl Niniejszym z zachowaniem 14 (czternastu) dni liczonych od dnia zawarcia umowy, odstępuję od zawartej przeze mnie Umowy o świadczenie usługi Plikostrada. ............................ Imię Nazwisko, e-mail
I co dotarło, bo nie ma takiego e-maila, tej plikostrady!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poszkodowani przez pobieraczka, zapraszam do dołaczenia do pozwu zbiorowego. pozywamy-zbiorowo.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarejestrowałem sie również Ale kolega mnie uświadomił o tym klonie, wiec wysłałem czym prędzej poczta elektroniczna rezygnacje i otrzymałem odpowiedz że rezygnacja jest z ich strony przyjęta. Profilaktycznie moje wypowiedzenie i ich potwierdzenie o tym fakcie potrzymam sobie w poczcie. Pozdrawiam a to tekst dla was jak by ktoś nie wiedział jak rozwiązać umowę z pikostrada.pl [background=rgb(247, 247, 247)]Niniejszym z zachowaniem 14 (czternastu) dni liczonych od dnia zawarcia umowy, odstępuję od zawartej przeze mnie Umowy o świadczenie usługi Plikostrada.[/background]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 101

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...