Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Płowizna: Golf zatrzymał się na drzewie

Utworzony przez krismiszcz, 27 listopada 2010 r. o 12:40 Powrót do artykułu
Golf wpadł z poślizg
Jak mamy to rozumieć? ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PŁOWIZNY !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do redaktorów. Od kiedy miejscowość Płowizny leży w gminie GŁUSK???????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy oby na pewno nie zagraża im niebezpieczeństwo? na miejscu wyglądało to inaczej... a do Głuska z Płowizn trochę daleko... brawo redaktorzy hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za kompromitacja... Płowizny a nie Płowizna (ciężko w mapę zerknąć i zweryfikować informacje) golf został rozbity na pół (na 2 części) silnik i osprzęt porozwalany po moim polu. Jedną osobę zabrał ambulans a drugą Śmigłowiec ratowniczy i ooo. pozdro600
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO W KOŃCU ZGINAŁ KTOŚ ?? BO WIDZIAŁEM TE AUTO I WYGLĄDAŁO TO TRAGICZNIE W SUMIE WIDZIAŁEM COŚ CO PRZYPOMINAŁO KAWAŁEK ŻELAZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, Pożal Się Boże!! kto Was zatrudnia do tej gazety ? By takie Bajki Pisać? Droga nr. 832 - Poniatowa-Bełżyce Przed godz. 8:00 pojazd marki VW Golf 3 Jadący od strony Poniatowej w stronę Bełżyc w Miejscowości PŁOWIZNY zjechał z drogi i zachaczył o 3 drzewa rosnące w rowie. Pojazd został przełamany na pół i skasowany doszczętnie. W pojeździe znajdowały się 3 osoby. kobieta w stanie ciężkim została przetransportowana helikopterem do szpitala mężczyzna został przetransportowany karetką. # osoba właściciel pojazdu uciekł z miejsca wypadku jakimś cudem udało mu się przeżyć poszukiwali go 2 jednostki ochotniczej straży pożarnej i policyjny pies lecz nie udało się go odnaleźć. Z ustaleń policji wynika, że jest to mieszkaniec Kluczkowic, jego żona tłumaczy, że nie wie gdzie się znajduje mąż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto Was tam zatrudnia? Redaktorku! Gdzie Głusk a gdzie Poniatowa? I to nie pierwsza taka 'wpadka' (delikatnie mówiąc) tej redakcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wiadomo kto kierowal samochodem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako pracownik jednej ze służb, która była przy tym wypadku byłem ciekaw co o tym piszą i co widzę? Panie i panowie egzamin z geografii wam się szykuje!! Śmiech na sali, żeby nie zweryfikować informacji?! Ja rozumiem ,że kto pierwszy ten ma większą poczytalność, ale myślę że dla znakomitej większości czytelników liczy się rzetelność podanych informacji. Co do samego wypadku to do wczoraj wieczorem nikt nie zginał. Kobieta w stanie krytycznym poleciała do szpitala i tam prosto na stół operacyjny. A drugi poszkodowany trafił do innego szpitala z urazem nogi. Celowo nie pisze do jakich szpitali bo nie wiem czy mogę. Może ktoś sobie nie życzy. Co do trzeciej osoby to ma pecha bo zgubiła dowód osobisty na miejscu zdarzenia. A teraz niech się popiszą redaktorki. Może jakieś sprostowanie? Jak Wy taka prawdę piszecie to ja pi............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wy glupi jestescie?? wlascicielem auta byla kobieta (albo jej syn) ktora lezy w szpitalu... chlopak w czarnej bluzie ktory podobno kierowal uciekl przez las i przy znaku "wronów" zatrzymal jakis samochod i uciekl.. mezczyzna wyskoki w czarnej bluzie i z ciemnymi wlosami.. kto kolwiek cos wie w tej sprawie niech sie zglosi na policje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
czy wy glupi jestescie?? wlascicielem auta byla kobieta (albo jej syn) ktora lezy w szpitalu... chlopak w czarnej bluzie ktory podobno kierowal uciekl przez las i przy znaku "wronów" zatrzymal jakis samochod i uciekl.. mezczyzna wyskoki w czarnej bluzie i z ciemnymi wlosami.. kto kolwiek cos wie w tej sprawie niech sie zglosi na policje
a skąd wiesz ze ktoś uciekał? jestes moze z twj miejscowosci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten drugi poszkodowany nie może powiedzieć z kim jechali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj pieprzycie głupoty ! i tyle ! A przeczytajac komentarz ~oli~ to, aż się uśmiałem... widać, ze nic nie wie w tym temacie.. gdzieś coś usłyszała coś dodała i tyle. Sama piszesz w swoim komentarzu "podobno", a jeśli już chciałaś napisać to "podobnież" się pisze. Więc tutaj udowadniasz, że sama nie wiesz. ~po100~ ma rację i prawdę mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zosia napisał:
A ten drugi poszkodowany nie może powiedzieć z kim jechali?
kobieta jak odzyskała przytomność powiedziała, ze 3 osoby jechały. I z tąd na początku była informacja, ze 3 osoby, później znaleziono tej 3 osoby dowód osobisty mężczyzna miał pecha. Policja pojechała do jego domu spotkali żonę ona twierdziła, że nie wie gdzie jest mąż, że rano wyjechał i nie ma go.. Miał dużo szczęścia, ze wyszedł z takiego wypadku cało.. Uważam, ze ktoś kto jest czysty nie ucieka z takiego wypadku mimo szoku jeśli wystraszy się i ucieknie to po jakimś czasie wraca, a nie ucieka i się ukrywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyco prawde wam powiedział
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiedomo kto prowadził?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlascicielem samochodu jest ta kobieta... a nie jakis mezczyzna uciekinier:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
barwa napisał:
wlascicielem samochodu jest ta kobieta... a nie jakis mezczyzna uciekinier:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wiem powiem tak .. byłeś , byłaś ? w środku samochodu jak jechali widziałas jak to sie stało ?? nie !!! to zamknij ten swoj jedna z drugim pieprzony ryj pomyleńce !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...