Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Płowizna: Golf zatrzymał się na drzewie

Utworzony przez krismiszcz, 27 listopada 2010 r. o 12:40 Powrót do artykułu
czemu Polacy to taki zaklamany naród ... Boże wybacz nam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy wszyscy piszecie bzdury. Byłam tam i np. Iwona przede wszystkim jęczała a nie mówiła. Ludzie w takim stanie jak ona była nie mogła mówi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio chyba się zagalopowałeś moim zdaniem to zanim straciła przytomność a nie zanim odzyskała....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast gdybac i pisac domysly i ploty proponuje pomodlic sie za kobiete, ktora caly czas walczy o zycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mężczyzna jest w znacznie lepszym stanie niż kobieta a mimo to nie mówi z kim jechali trochę to dziwne nie uważacie?Nie wierzę że nie wie z kim jechał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba ze byl kompletnie pijany i nie wiedzial ze jechal samochodem albo cos:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni pewnie wszyscy byli pijani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieki oni byli naje***i a nie nachlani ,myślisz ,że rano kierowca trzezwy bo nie zobaczył ,że przed nimi zakręt on pewnie jechał ze 100 coś i wylecieli z zakrętu i zatrzymali się na drzewie taki pewnie był finał i nie siejcie plotek jak nie byliscie na miejscu zdarzenia . pozdro dla kumatych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
Ludzie, Pożal Się Boże!! kto Was zatrudnia do tej gazety ? By takie Bajki Pisać? Droga nr. 832 - Poniatowa-Bełżyce Przed godz. 8:00 pojazd marki VW Golf 3 Jadący od strony Poniatowej w stronę Bełżyc w Miejscowości PŁOWIZNY zjechał z drogi i zachaczył o 3 drzewa rosnące w rowie. Pojazd został przełamany na pół i skasowany doszczętnie. W pojeździe znajdowały się 3 osoby. kobieta w stanie ciężkim została przetransportowana helikopterem do szpitala mężczyzna został przetransportowany karetką. # osoba właściciel pojazdu uciekł z miejsca wypadku jakimś cudem udało mu się przeżyć poszukiwali go 2 jednostki ochotniczej straży pożarnej i policyjny pies lecz nie udało się go odnaleźć. Z ustaleń policji wynika, że jest to mieszkaniec Kluczkowic, jego żona tłumaczy, że nie wie gdzie się znajduje mąż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio Ty jechałeś w tym samochodzie czy byłeś i widziałeś jak to się stało ! Ty nie słuchaj tylu plotek bo ludziom głupoty piszesz nie masz co robic ? orać pole idz bo pisanie komentarzy to Ci w ogóle nie wychodzi łżesz jak pies
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maciek napisał:
chyba ze byl kompletnie pijany i nie wiedzial ze jechal samochodem albo cos:P
lub przyjmuje taka wersje obrony: "nie wiem kto jechal, nie pamietam ale nie ja kierowalem" teraz mu udowodnij, ze to on kierowal... ale to tylko moje zdanie. Z tego co wiem mial gosc doswiadczenia tego typu i moze byc juz cwany i wiedziec jak sie zachowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maciek napisał:
chyba ze byl kompletnie pijany i nie wiedzial ze jechal samochodem albo cos:P
lub przyjmuje taka wersje obrony: "nie wiem kto jechal, nie pamietam ale nie ja kierowalem" teraz mu udowodnij, ze to on kierowal... ale to tylko moje zdanie. Z tego co wiem mial gosc doswiadczenia tego typu i moze byc juz cwany i wiedziec jak sie zachowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sdds
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jarek napisał:
Henio Ty jechałeś w tym samochodzie czy byłeś i widziałeś jak to się stało ! Ty nie słuchaj tylu plotek bo ludziom głupoty piszesz nie masz co robic ? orać pole idz bo pisanie komentarzy to Ci w ogóle nie wychodzi łżesz jak pies
a ty jechałeś z nimi to piszesz że łżę jak pies?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banda niedoinformowanych deb***i i plotkarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA UWAZAM ZE MATKA TROJGA DZIECI O TEJ PORZE POWINNA BYC W DOMU A NIE NAJPIERW SIEDZIEC W KNAJPIE Z GOWNIAZAMI CALA NOC A POZNIEJ JEZDZIC I SZUKAC NIEWIADOMO CZEGO TZN WSZYSTKIM WIADOMO AJ BRAK SLOW DOIGRALA SIE BO JUZ NIEZLE ODWALALA OSTATNIO NIE ZAJMOWALA SIE ANI DOMEM ANI DZIECMI ROBILATO ZA NIA JEJ CORKA A ONA SIE BAWILA WIEC?CHYBA RESZTE SAMI SOBIE MOZECIE DOPOWIEDZIEC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jej zmarły mąż nie mógł już patrzeć na to co ona robi dał jej nauczke, nie zdziwiłabym sie jakby ją zabrał do siebie czyt. na tamten świat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda napisał:
jej zmarły mąż nie mógł już patrzeć na to co ona robi dał jej nauczke, nie zdziwiłabym sie jakby ją zabrał do siebie czyt. na tamten świat
na tamten swiat to traf ty za ten komentarz glopia idiotko!! a co ona robila to tylko i wylacznie jej indywidualna sprawa zajmij sie swoim zyciem i swoimi brudami!! kobieta trojga dzieci walczy z zyciem a ty o tamtym swiecie wyjezdzasz! jestes nienormalna!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weźcie ku*** przestańcie pier***ić głupoty, bo aż mi sie żygać na was wszystkich chce !!! kobieta jest w stanie KRYTYCZNYM i nie wiadomo czy przeżyje !!! a jak "policja" pożal sie boże nie wie jak znaleźć sprawce, to na ch*** nam taka policja !! ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tyle ADI ma rację ale nie oceniajmy jej i nie oczerniajmy bo ona i tak już została ukarana.Kara w tym wypadku jest adekwatna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...