Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Płowizna: Golf zatrzymał się na drzewie

Utworzony przez krismiszcz, 27 listopada 2010 r. o 12:40 Powrót do artykułu
ja napisał:
weźcie ku*** przestańcie pier***ić głupoty, bo aż mi sie żygać na was wszystkich chce !!! kobieta jest w stanie KRYTYCZNYM i nie wiadomo czy przeżyje !!! a jak "policja" pożal sie boże nie wie jak znaleźć sprawce, to na ch*** nam taka policja !! ??????
JEST W STANIE KRYTYCZNYM BO MIAŁA WYPADEK A ZASTANOWIŁEŚ SIĘ DLACZEGO GO MIAŁA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem że gdzieś krążązdjęcia z wypadku bo sama jedno widziałam - srebrny golf w 2 częściach, okorowane 2 drzewa może ktoś podać link do zdjęć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Państwa! Jesteśmy dorośli (bynajmniej tak mniemam) a Państwa ton, sposób wypowiedzi, pisane słowa są naprawdę na poziomie odbiegającym od poprawnego, również merytorycznie. Podejrzewam, że nikogo z Państwa tam nie było - więc nie wie, a te stwierdzenia - to domysły i przypuszczenia, być może nie mają nic z prawdą - a tylko ranią uczucia bliskich... Skoro jesteście Państwo w stanie pisać takie a nie inne rzeczy - na pewno nie potwierdzone, to dlaczego nie macie odwagi podpisać się, podać imienia i nazwiska, tylko podpisujecie się pseudonimami (jeśli można tak to nazwać). Stała się kolejna tragedia. Ucierpieli ludzie, w tym Matka, której potrzebują dzieci. Jeżeli wiecie o tak wielu 'faktach', macie swoje 'rewelacje' zostawcie je dla siebie, omówcie w gronie najbliższych, pomóżcie policji - ją o tym poinformujcie, a nie swoje domysły wypisujecie tutaj - gdzie mają dostęp wszyscy - w tym Rodziny poszkodowanych, a One i tak mają wystarczająco zmartwień. Stało się i się nie odstanie, mam nadzieję że wyjaśni. Pozostaje nadzieja i wiara w to, że będzie dobrze (o ile można tak mówić).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
??? napisał:
Powiem tyle ADI ma rację ale nie oceniajmy jej i nie oczerniajmy bo ona i tak już została ukarana.Kara w tym wypadku jest adekwatna...
"Kara w tym wypadku jest adekwatna..." co za oszolom/ka to pisal/a. Przeciez ta osoba moze umrzec, moze byc tzw. roslina do konca zycia. Jaki zryty trzeba miec sposob rozumowania aby cos takiego napisac??? Gdzie i kto musi wychowac takiego czlowieka. Skoro za każdy zly czyn, blad zyciowy powinna byc kara adekwatna to wieszosc z nas juz robale powinny zzerac. A co z malymi dziecmi, ktore po wypadkach zostaja sierotami, ukarane sa adekwatnie do postepowania rodzicow? Mam nadzieje ze osoby piszace niektore komentarze maja nie wiecej niz 15lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lordevil napisał:
"Kara w tym wypadku jest adekwatna..." co za oszolom/ka to pisal/a. Przeciez ta osoba moze umrzec, moze byc tzw. roslina do konca zycia. Jaki zryty trzeba miec sposob rozumowania aby cos takiego napisac??? Gdzie i kto musi wychowac takiego czlowieka. Skoro za każdy zly czyn, blad zyciowy powinna byc kara adekwatna to wieszosc z nas juz robale powinny zzerac. A co z malymi dziecmi, ktore po wypadkach zostaja sierotami, ukarane sa adekwatnie do postepowania rodzicow? Mam nadzieje ze osoby piszace niektore komentarze maja nie wiecej niz 15lat.
człowieku weż Ty się zastanów co piszesz jakby siedziała w domu a nie chlała to by tego nie było każdego nas czeka śmierć i nie wyjeżdzaj tu ,że ktoś ma zły tok rozumowania bo Matka powinna siedzieć w domu z dziecmi jak mą tą 3 rozumiesz o co mi chodzi ?? człowieku jak będziesz miał/a 40 lat ponad to tez będziesz jeżdziła z gówniarzem po dyskotekach jak Ci mąż umrze wczesniej weż sie zastanów bo ręce opadają ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE SZALAŁ SZALAŁ AŻ SIĘ WYSZALAŁA MATKA 3KI DZIECI KOBIETA 40LETNIA Z GNOJAMI LUDZIE CO SIE DZIEJE KOBIETA I MATKA W KNAJPACH NA DISCO I IMPREZY JAK PANIENKA JEJ MĄŻ SIĘ W GROBIE PRZEWRACAŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOLA napisał:
LUDZIE SZALAŁ SZALAŁ AŻ SIĘ WYSZALAŁA MATKA 3KI DZIECI KOBIETA 40LETNIA Z GNOJAMI LUDZIE CO SIE DZIEJE KOBIETA I MATKA W KNAJPACH NA DISCO I IMPREZY JAK PANIENKA JEJ MĄŻ SIĘ W GROBIE PRZEWRACAŁ
ku*** A Z KĄD TY MOŻESZ WIEDZIEĆ CZY JEJ MĄŻ SIE W GROBIE PRZEWRACAŁ JA PIER********** PRZECIEŻ ON NIE BYŁ IDEAŁEM NIE JEDNA MATKA PŁAKAŁA PRZEZ NIEGO A CO ONA Z NIM MIAŁA ZA ŻYCIE SPÓJRZ NA SIEBIE A NIE pier***ISZ O INNYCH ZAMKNIJ TEN PARSZYWY RYJ********
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może i nie maja sprawa ale ja nie daje przykładu dzieciom że włócze sie gdzieś z gówniarzem i przede wszystkim nie zajmuje sie handlem narkotykami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOLA napisał:
LUDZIE SZALAŁ SZALAŁ AŻ SIĘ WYSZALAŁA MATKA 3KI DZIECI KOBIETA 40LETNIA Z GNOJAMI LUDZIE CO SIE DZIEJE KOBIETA I MATKA W KNAJPACH NA DISCO I IMPREZY JAK PANIENKA JEJ MĄŻ SIĘ W GROBIE PRZEWRACAŁ
Na pewno się przewracał i dlatego tak skończyła tak to jest jak się kusi los zostajesz skarcony za błędy się płaci słono każdy z nas osobna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda napisał:
może i nie maja sprawa ale ja nie daje przykładu dzieciom że włócze sie gdzieś z gówniarzem i przede wszystkim nie zajmuje sie handlem narkotykami
JESTEŚ POPROSTU ŻAŁOSNA NIE MASZ POJECIA GDZIE I PO CO JECHAŁA A WYPOWIADASZ SIE h** WIE PO CO I NA CO TERAZ KAŻDY MĄDRY JAK NIE TWOJA SPRAWA TO PO h** SIE WYPOWIADASZ DLA MNIE TO SMIESZNE CO PISZECIE SPOJRZCIE WE WŁASNE GNIAZDKA NIE JEST TAM NAPEWNO IDEALNIE NAJLEPIEJ PISAC I OCENIAC BEZBRONNE OSOBY . A JEST WIELU CO IWONA I JEJ MĄŻ DUŻO ZAWDZIĘCZAJĄ . ALE NAJŚMIESZNIEJSZE JEST TO ZE PISZECIE ŻE NIE BYŁA DOBRĄ MATKĄ NIE JEDEN Z WSZ BY CHCIAŁ MIEĆ TAKĄ MATKĘ W TYM DOMU NIGDY NICZEGO NIE BRAKOWAŁO A DZIECI MIAŁY I NAJĄ WSZYSTKO POPROSTU SPOTKAŁA ICH TRAGEDIA I NIE UMIESZ TEGO USZANOWAĆ NAJLEPIEJ PISAĆ O KIMŚ A SIEBIE WYBIELAĆ PODPISZ SIE JAWNIE A MOŻE I O TOBIE DOWIEMY SIE JAKA JESTEŚ MATKA MOŻE NIE TAKA ŚWIĘTA ZA JAKĄ SIĘ PODAJESZ ALE NIE NIE MA NIKOGO KTO OBCZERNIA A PODPISZE SIE JAWNIE HUJA WIECIE A SIE WYPOWIADACIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODpier***CIE SIE OD IWONY I JEJ RODZINY CO WAS TO OBCHODZI ??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lola napisał:
Wiem że gdzieś krążązdjęcia z wypadku bo sama jedno widziałam - srebrny golf w 2 częściach, okorowane 2 drzewa może ktoś podać link do zdjęć?
BAWI CIĘ OGLĄDANIE ZDJĘĆ Z CZYJEJŚ TRAGEDI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewracacie czlowieka w grobie i depczecie po kobiecie bliskiej smierci, ktorej bliscy, przyjaciele i znajomi moga sie spodziewac w kazdej chwili. Kimkolwieg jestescie anonimowi internauci-bluzgacze zal mi was. Moze szybko na was spasc podobne nieszczescie i tego wam... Czy ktos moderuje ten chocholi taniec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXX napisał:
JESTEŚ POPROSTU ŻAŁOSNA NIE MASZ POJECIA GDZIE I PO CO JECHAŁA A WYPOWIADASZ SIE h** WIE PO CO I NA CO TERAZ KAŻDY MĄDRY JAK NIE TWOJA SPRAWA TO PO h** SIE WYPOWIADASZ DLA MNIE TO SMIESZNE CO PISZECIE SPOJRZCIE WE WŁASNE GNIAZDKA NIE JEST TAM NAPEWNO IDEALNIE NAJLEPIEJ PISAC I OCENIAC BEZBRONNE OSOBY . A JEST WIELU CO IWONA I JEJ MĄŻ DUŻO ZAWDZIĘCZAJĄ . ALE NAJŚMIESZNIEJSZE JEST TO ZE PISZECIE ŻE NIE BYŁA DOBRĄ MATKĄ NIE JEDEN Z WSZ BY CHCIAŁ MIEĆ TAKĄ MATKĘ W TYM DOMU NIGDY NICZEGO NIE BRAKOWAŁO A DZIECI MIAŁY I NAJĄ WSZYSTKO POPROSTU SPOTKAŁA ICH TRAGEDIA I NIE UMIESZ TEGO USZANOWAĆ NAJLEPIEJ PISAĆ O KIMŚ A SIEBIE WYBIELAĆ PODPISZ SIE JAWNIE A MOŻE I O TOBIE DOWIEMY SIE JAKA JESTEŚ MATKA MOŻE NIE TAKA ŚWIĘTA ZA JAKĄ SIĘ PODAJESZ ALE NIE NIE MA NIKOGO KTO OBCZERNIA A PODPISZE SIE JAWNIE HUJA WIECIE A SIE WYPOWIADACIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODpier***CIE SIE OD IWONY I JEJ RODZINY CO WAS TO OBCHODZI ??????????
do xxx: no napewno jechała do Lublina na zakupy po całonocnej imprezie hehe tylko po co se wzieła pijanego kierowce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heaven napisał:
Przewracacie czlowieka w grobie i depczecie po kobiecie bliskiej smierci, ktorej bliscy, przyjaciele i znajomi moga sie spodziewac w kazdej chwili. Kimkolwieg jestescie anonimowi internauci-bluzgacze zal mi was. Moze szybko na was spasc podobne nieszczescie i tego wam... Czy ktos moderuje ten chocholi taniec?
za to ,że życzysz komuś śmierci uważaj żeby Ciebie szybciej to nie spotkało ... nikomu się nie życzy śmierci tutaj ludzie tylko piszą o tym że Matka z trójką dzieci to siedzi w domu a nie jeżdzi po dyskotekach i nie wiadomo co tam jeszcze robi tu chodzi tylko o normalność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXX napisał:
JESTEŚ POPROSTU ŻAŁOSNA NIE MASZ POJECIA GDZIE I PO CO JECHAŁA A WYPOWIADASZ SIE h** WIE PO CO I NA CO TERAZ KAŻDY MĄDRY JAK NIE TWOJA SPRAWA TO PO h** SIE WYPOWIADASZ DLA MNIE TO SMIESZNE CO PISZECIE SPOJRZCIE WE WŁASNE GNIAZDKA NIE JEST TAM NAPEWNO IDEALNIE NAJLEPIEJ PISAC I OCENIAC BEZBRONNE OSOBY . A JEST WIELU CO IWONA I JEJ MĄŻ DUŻO ZAWDZIĘCZAJĄ . ALE NAJŚMIESZNIEJSZE JEST TO ZE PISZECIE ŻE NIE BYŁA DOBRĄ MATKĄ NIE JEDEN Z WSZ BY CHCIAŁ MIEĆ TAKĄ MATKĘ W TYM DOMU NIGDY NICZEGO NIE BRAKOWAŁO A DZIECI MIAŁY I NAJĄ WSZYSTKO POPROSTU SPOTKAŁA ICH TRAGEDIA I NIE UMIESZ TEGO USZANOWAĆ NAJLEPIEJ PISAĆ O KIMŚ A SIEBIE WYBIELAĆ PODPISZ SIE JAWNIE A MOŻE I O TOBIE DOWIEMY SIE JAKA JESTEŚ MATKA MOŻE NIE TAKA ŚWIĘTA ZA JAKĄ SIĘ PODAJESZ ALE NIE NIE MA NIKOGO KTO OBCZERNIA A PODPISZE SIE JAWNIE HUJA WIECIE A SIE WYPOWIADACIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODpier***CIE SIE OD IWONY I JEJ RODZINY CO WAS TO OBCHODZI ??????????
Bronisz ją ? czy się żalisz bo nie wiem ? albo może cieszysz się ,że tak balowała ? bo nie rozumiem twojego komentarza ... Napewno jakby nie piła to by się tak nie stało cześc narazie czołem skończyłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stała się tragedia i koniec.Ktoś myli pojęcia "mieć wszystko"-dla mnie mieć wszystko to znaczy mieć zainteresowanie rodziców,szacunek rodziców do dziecka i na odwrót ,okazanie uczuć. W tej rodzinie miec wszystko tzn miec dobra materialne ale nic wiecej.Gdzie szacunek dla innych ludzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heaven napisał:
Przewracacie czlowieka w grobie i depczecie po kobiecie bliskiej smierci, ktorej bliscy, przyjaciele i znajomi moga sie spodziewac w kazdej chwili. Kimkolwieg jestescie anonimowi internauci-bluzgacze zal mi was. Moze szybko na was spasc podobne nieszczescie i tego wam...Czy ktos moderuje ten chocholi taniec? [/quote] [quote name='zalosny jestes' timestamp='1291230840' post='396454'] za to ,że życzysz komuś śmierci uważaj żeby Ciebie szybciej to nie spotkało ... nikomu się nie życzy śmierci tutaj ludzie tylko piszą o tym że Matka z trójką dzieci to siedzi w domu a nie jeżdzi po dyskotekach i nie wiadomo co tam jeszcze robi tu chodzi tylko o normalność
Piszac "Moze szybko na was spasc podobne nieszczescie i tego wam..." mialem na mysli "...nie życzę". Wlaśnie tak wygląda interpretacja faktow i wiarygodnosc tego typu for internetowych. Uzytkownik 'zalosny jestes' wiedzial co mam na mysli gdy stawiajalem wielokropek? Jezeli tu chodzi tylko o normalnosc to tu tego najbardziej brakuje. Tu chodzi o to, ze co niektorzy maja pozywke i kozystajac z tego, uzadzaja sobie folwark wiedzac, ze nie poniasa konsekwencji po swoich wypowiedziach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwazam, ze na dzisiaj wystarczy tych komentarzy. Zajmijcie sie swoimi dziecmi, poopowiadajcie im bajki, jutro do pracy trzeba wstawac. Jak sie pojawia nowe sensacyjne ploty to zapraszam z powrotem na bajdy. Nareczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacek napisał:
Bronisz ją ? czy się żalisz bo nie wiem ? albo może cieszysz się ,że tak balowała ? bo nie rozumiem twojego komentarza ... Napewno jakby nie piła to by się tak nie stało cześc narazie czołem skończyłem
posłuchaj każdy ma jakiś odskok widocznie ten był nieudany i zakońcył sie tragedią ty też kiedyś mozesz tak skończyć nie jesteś napewno ideałem nawet ksiądz na prostej może sie rozpierd***********olić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siusiu.i.spac napisał:
Uwazam, ze na dzisiaj wystarczy tych komentarzy. Zajmijcie sie swoimi dziecmi, poopowiadajcie im bajki, jutro do pracy trzeba wstawac. Jak sie pojawia nowe sensacyjne ploty to zapraszam z powrotem na bajdy. Nareczka.
jestem za niech każdy sie zajmie swoją dupą bo nie wie gdzie ją wsadzi ale po co jak lepiej kogoś obsmarować cali wy!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...