Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rozumiem, że to zdjęcie pasuje do tekstu zamieszczonego w artykule i przedstawia sposób na stanie się najlepszym studentem w celach uzyskania stypendium....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by wypłacili parę miesięcy wcześniej to w knajpie koło uczelni miałbym większy ruch.A tak zarobią lokalne wiejskie bary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i za co niby takie pieniadze? wyrzucanie kasy podatnikow w boto. studenci to przepija i zwymiotuja na imprezie. glupszego pomyslu dawno nie widzialem. populistyczne rozdawnictwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2100 dla nierobów, leni i cwaniaków za nic? Rozumiem dofinansowanie stołówki, remont 'Chatki Żaka' czy dworca w Lublinie. Ale danie pieniędzy na przepicie studentom to skrajny idiotyzm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się że to rozdawnictwo. Mam syna studenta,który sobie dorabia. Z tego powodu nie bierze stypedium socjalnego,nie przysługują mu alimenty,a jakie było moje zaskoczenie,kiedy okazało się że nie przysługuje mi też odpis podatkowy na uczące się dziecko, bo syn osiąga dochód. Gdybyśmy nie pracowali to stypedium socjalne, "unijne",alimenty,oraz świadczenia z opieki społecznej zapewne przekroczyłyby nasze dotychczasowe dochody. Jaki stad wniosek ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...