Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
qwa cyrk,btw skad wy te captche bierzecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Predzej ktos pierwszy skoczy z ksiezyca niz ten teatr bedzie ukonczony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Instalacje do przełozenia , podziemny parking . juz mi się robi zimno na sama myśl ! Czekałam tyle lat to i te 3 jeszcze zaczekam - OBY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie budowany przez następne 40 lat, bo za rok nagle się okaże że... zabrakło pieniędzy. Taniej bedzie wysadzić w powietrze, zaorać i kartofle posadzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowskie trole zamiast się cieszyć z kolejnej inwestycji w lublinie, to znów skomlą. Echh kto wam płaci jarek czy hofek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie budynek nie będzie straszył ;-D Mam tylko nadzieję, ze zostawią kilka drzew przy Grottgera i przy alejach Racłwickich, w celu lepszej kompozycji budynku. (oczywiście nie chodzi mi od drzewa w samym środku płotu, które są samosiejkami i o drzewa dawnej ulicy Nowotki)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe poco demontują to scene? a sala filharmonii tez ma być przebudowana? cieszyc sie trzeba ze go skoncza ale pomysly znanego architekta sa chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...oh my good ! Powoli, powoli ...dopiero mają się rozpocząc prace. Swoją drogą szkoda ze nie wiem komu pogratulować za te 40 lat ! Czapki z głów panowie "włodarze"...czapki z głów. Zawsze wiedziałem, że Lublin to ... europejska stolica kultury a nie ... graj dołek ściany wschodniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla naszego prezydenta, jeszcze nigdy aż tak wiele inwestycji nie było w naszym mieście, widać że Lublin idzie mocno do przodu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież prezydent miasta nie ma z tą budową nic wspólnego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do mar - to nie pomysły Stelmacha, tylko Pietrasiewicza, którego wybrano na twórcę koncepcji, co ma być w CSK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21 mln na parking??? Ze złota go zrobią?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...