Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po 52 i 45 tys. zł nagrody dla szefów wodociągów i LPEC

Utworzony przez lubliniak, 2 sierpnia 2012 r. o 07:46 Powrót do artykułu
przypominam ze obaj panowie należą do PO i jest kryzys w kraju. A dobre wyniki są wynikiem coraz większych opłat, które są wymuszane na nas. Proponuje uhonorować jeszcze prezesa MPWiK i ZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy skończą się nagrody? Biedniejsze społeczeństwo tego nie wytrzyma. Za rok znowu będzie wniosek do Pana Prezydenta Żuka o wyższe stawki a potem nagrody ! ! ! Jak przez 10 lat nie będzie podwyżki to wtedy społeczeństwo na pewno to zrozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert napisał:
Kiedy skończą się nagrody? Biedniejsze społeczeństwo tego nie wytrzyma. Za rok znowu będzie wniosek do Pana Prezydenta Żuka o wyższe stawki a potem nagrody ! ! ! Jak przez 10 lat nie będzie podwyżki to wtedy społeczeństwo na pewno to zrozumie.
Nagrody się skończą jak całe społeczeństwo SOLIDARNIE przestanie płacić podatki na tych złodzieji niech sami na to zapracują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 tys ???? Tyle kasy zarabiają i to jest mało??? ŻUK kończ Waść wstydu oszczędź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne oszołomy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na całym świecie za dobrze wykonaną pracę - oprócz pensji - są też wypłacane nagrody. Nie wiem dlatego, o co ten szum. Widocznie prezesi na tyle dobrze pracują, że zasłużyli na nagrodę. A że tyle? No cóż, nie każdy ma kwalifikacje do tego, żeby taką funkcję pełnić, a już na pewno nie większośc forumowiczów, w tym ja:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie można zatrudnić innego prezesa za mniejsze wynagrodzenie ???? Mamy tylu młodych wykształconych ludzi na bezrobociu.Gnać te układy i tą czerwoną mafie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej najpierw podnieść ceny a potem mieć dobre wyniki i premię wynoszącą 3-krotność pensji, która i tak jest bardzo duża. Tak zarządzać firmą to każdy głupi potrafi. Grunt, żeby się koledzy obłowili. A wiele osób (poza budżetówką) ma niezmienione pensje od kilku lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest granda! Wstydu nie mają. Niby mamy kryzys, zaciskanie pasa a ci sobie wzajemnie słodzą! jaki przykład dają społeczeństwu. Dlaczego mamy płacić chore ceny za wode i inne meduia skoro później, te pieniądze idą do prywatnej kieszenie... Onie siębawią a plebs niech siedzi na bezrobociu albo wegetuje za 1000zł. Witamy na "zielonej wyspie" gdzie żyje się dobrze(władzy) a barany się wypasają na niej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol napisał:
Na całym świecie za dobrze wykonaną pracę - oprócz pensji - są też wypłacane nagrody. Nie wiem dlatego, o co ten szum. Widocznie prezesi na tyle dobrze pracują, że zasłużyli na nagrodę. A że tyle? No cóż, nie każdy ma kwalifikacje do tego, żeby taką funkcję pełnić, a już na pewno nie większośc forumowiczów, w tym ja:))
nie wszystko co robi sie na świecie - musi byc od razu dobre ( patrz spekulacje na amerykańskim rynku finansowym, co doprowadziło do krachu gospodarki swiatowej ). a za wykonywanie swojego zakresu obowiązków powinna przysługiwać pensja , ale nie w takiej wysokości, żeby ludzi bulwersowała. podobnych fachowców jak lubelskich firmach - to jest na kopy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol napisał:
Na całym świecie za dobrze wykonaną pracę - oprócz pensji - są też wypłacane nagrody. Nie wiem dlatego, o co ten szum. Widocznie prezesi na tyle dobrze pracują, że zasłużyli na nagrodę. A że tyle? No cóż, nie każdy ma kwalifikacje do tego, żeby taką funkcję pełnić, a już na pewno nie większośc forumowiczów, w tym ja:))
Albo jesteś głupi, albo z "rodziny". Przypominam, że to nie są firmy prywatne, które ktoś sobie założył i rozwija - wtedy mi nic do tego - jego kasa, jego problem. To są firmy miejskie i monopolistyczne. Jak Ci się moja wypowiedź nie podoba to załóż sobie firmę konkurencyjną ze swoich pieniędzy i działaj. Możesz sobie dawać premie jakie tylko chcesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezydencie,a komendant Straży Wiejskiej?Zapomniał pan o komendancie.On dopiero zasłużył!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIESZKAŃCY LUBLINA, KTÓRZY WAS UTRZYMUJĄ NIE ZGADZAJĄ SIĘ NA TO!!! KTO JEST PRZECIWNY TYM PREMIOM, NIECH TO SKOPIUJE I WKLEI JAKO KOMENTARZ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaj napisał:
Albo jesteś głupi, albo z "rodziny". Przypominam, że to nie są firmy prywatne, które ktoś sobie założył i rozwija - wtedy mi nic do tego - jego kasa, jego problem. To są firmy miejskie i monopolistyczne. Jak Ci się moja wypowiedź nie podoba to załóż sobie firmę konkurencyjną ze swoich pieniędzy i działaj. Możesz sobie dawać premie jakie tylko chcesz.
Albo jesteś głupi albo zawistny. Gdzie jest powiedziane, że w miejskich firmach nie powinno być nagród? Bo "lud" tak chce? Powtarzam, że skoro prezesi tych dwóch firm zasłużyli na premie, to powinni je dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ramach oszczędności szeregowym pracownikom nie podwyższa się pensji, a czasem nawet obcina, natomiast prezesi z tych oszczędności dostają premię. Ciekawe czy którykolwiek pracownik niższego szczebla może liczyć na premię wynoszącą trzykrotność wynagrodzenia? Czy może raczej na jakieś 500 do 1000 zł, w takim wypadku 1 premia prezesa = premia dla 50 - 100 pracowników??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol napisał:
Albo jesteś głupi albo zawistny. Gdzie jest powiedziane, że w miejskich firmach nie powinno być nagród? Bo "lud" tak chce? Powtarzam, że skoro prezesi tych dwóch firm zasłużyli na premie, to powinni je dostać. [/quote] [quote name='karol' timestamp='1343896774' post='660013'] Albo jesteś głupi albo zawistny. Gdzie jest powiedziane, że w miejskich firmach nie powinno być nagród? Bo "lud" tak chce? Powtarzam, że skoro prezesi tych dwóch firm zasłużyli na premie, to powinni je dostać.
Zasłużyli, jako firmy komunalne i monopolistyczne,mogą ciagle podwyższać opłaty za swoje usługi a sobie przyznawać premie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za co te nagrody w spółkach komunalnych, monopolistach rynkowych. jaki jest wpływ prezesów na wyniki finansowe? jedyne narzedzie to podnoszenie cen, co moga robić bez końca, bo konkurencji nie mają. i nagroda dla prezesa portu lotniczego, który nie rozpoczął jeszcze działalności,,, czy to wymaga komentarza? swoją drogą, byle prezesina (ale za to koleś) w spółce samorządowej zarabia więcej niż minister rządu RP...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymyślanie opłat stałych, zmiennych, abonamentowych, aby tylko obejść warunek nieprzekraczania ustalonej ceny za m3 wody, czy gazu. Tymczasem państwowe spółki znalazły sobie wyjście z sytuacji. Powymyślały szereg opłat dodatkowych i nawet jak się z czegoś nie korzysta przez pewien czas to za faktyczne zużycie wody trzeba zapłacić 10 zł., ale innych opłat jest za 50 zł. Czy to jest normalne? A cóż takiego ci prezesi dokonali? Czy bez nich te firmy przestaną funkcjonować? Na pewno nie. Ile wynosi różnica pomiędzy premią pracownika, a prezesa? I to jest uczciwe? I o co się p. Żuk tak oburza? Może by pan Żuk tak pomyślał, ile pensji przeciętnego "Lubelaka"składa się na te 97 tys. zł. Jedyne z czym się zgodzę, to to, że nie ma znaczenia przedstawiciel której partii nami rządzi, gdyż zawsze jest takie samo dno i kolesiostwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie chodzi o zawiść, jak piszą niektórzy, lecz o minimum przyzwoitości. Sytuacja ekonomiczna większości ludzi się pogorszyła - mniej kupują nawet podstawowych produktów żywnościowych, ubierają się w dyskontach, nie płacą czynszu (Vide informacje spółdzielni na klatkach schodowych), śmietniki są czyszczone nawet w biały dzień itp. Nie tak dawno otrzymaliśmy nowe naliczenie czynszów z powodu wzrostu opłat narzuconych przez miejską elektrociepłownię, kilka miesięcy temu wzrosła cena wody i ścieków. A tu słyszymy, że prezesi tych firm świetnie pracują i nieprzyzwoicie wysokie nagrody należą im się jak psu buda. Ja też mogę mieć świetne wyniki, jeśli ktoś pozwoli mi wydzierać coraz większe pieniądze. Cynizm rządzących miastem nie zna granic. Ale co się dziwić, jak kto frajer, to można go doić. Czyli "Śmierć frajerom".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Tu nie chodzi o zawiść, jak piszą niektórzy, lecz o minimum przyzwoitości. Sytuacja ekonomiczna większości ludzi się pogorszyła - mniej kupują nawet podstawowych produktów żywnościowych, ubierają się w dyskontach, nie płacą czynszu (Vide informacje spółdzielni na klatkach schodowych), śmietniki są czyszczone nawet w biały dzień itp. Nie tak dawno otrzymaliśmy nowe naliczenie czynszów z powodu wzrostu opłat narzuconych przez miejską elektrociepłownię, kilka miesięcy temu wzrosła cena wody i ścieków. A tu słyszymy, że prezesi tych firm świetnie pracują i nieprzyzwoicie wysokie nagrody należą im się jak psu buda. Ja też mogę mieć świetne wyniki, jeśli ktoś pozwoli mi wydzierać coraz większe pieniądze. Cynizm rządzących miastem nie zna granic. Ale co się dziwić, jak kto frajer, to można go doić. Czyli "Śmierć frajerom".
Śierpem i młotem w tą komunistyczną hołote.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...