Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tego radnego to chyba p o j e b a ł o...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kiedyś po dowód osobisty chadzało się na bazar...
0
Niestety takich mądrych radnych mamy. Musi się czymś wykazać i komuś przypodobać tylko dlaczego czyimś kosztem. Niech sam za....da w każdą sobotę i niedzielę za 5 zł za godzinę brutto to zobaczymy czy byłby taki chętny.Tylko proszę nie pisać że jeżeli nie chce ktoś pracować to może zmienić pracę bo u nas wyboru nie ma.
0
Gadasz. Jakoś w kilku miastach ten pomysł się sprawdzą z punktami urzędu miasta w galeriach. Między innymi w Rzeszowie w wielu galeriach handlowych są takie punkty i cieszą się sporym powodzeniem więc nie wiem czemu w większym Lublinie by się nie miały sprawdzić
0
Jestem ZA. Urzędy powinny pracować na dwie zmiany, minum do godz. 18. Dlaczego przychodnie medyczne mogą pracować do 18 a nawet do 20 i w soboty. Dlaczego urzędnicy nie????  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: